Skocz do zawartości

Gwałt kobiety na mężczyźnie. Czy to możliwe?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to jest gwałt. Nie ma tu żadnych reguł jak "facet kobietę może zgwałcić a kobieta faceta nie". Nie zgodziłeś się na to, zgaduje też że byłeś trochę (może nawet nie trochę) w szoku, faceci też mogą czuć się źle z tym że byli molestowani/gwałceni, często zależy to od przeżyć w przeszłości albo po prostu od tego jakie mają spojrzenie na sex. Ja nie miałem takiej sytuacji wiec osobiście nie wiem jakbym zareagował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to można zaliczyć pod gwałt, ale Ja zostałem wykorzystany, przez starszą koleżankę, w wieku 14 lat.

 

Do niczego mnie nie zmusiła oczywiście, ale to miało ogromny wpływ na późniejsze moje życie, zarówno emocjonalne, jak i seksualne.

Edytowane przez Gravedigger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gravedigger - możesz napisać coś więcej?

Tzn dlaczego uważasz że zostałeś wykorzystany, skoro do niczego Cię nie zmusiła? Szantaż emocjonalny?

I jaki to miało wpływ? Pytam bo z tego co pamiętam to w wieku 14 lat chłopaki już o tym marzą, więc zapewne czegoś nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 1.10.2018 o 09:01, Szalony Koń napisał:

@Gravedigger - możesz napisać coś więcej?

Tzn dlaczego uważasz że zostałeś wykorzystany, skoro do niczego Cię nie zmusiła? Szantaż emocjonalny?

I jaki to miało wpływ? Pytam bo z tego co pamiętam to w wieku 14 lat chłopaki już o tym marzą, więc zapewne czegoś nie rozumiem.

Ostatnio myślałem o tym spowodowane było to audycjami o pedofilii kobiet oraz tym, że oglądałem kilkukrotnie "łowca pedofilów". Moim zdaniem porównywanie sexu dorosłej osoby z 14-letnia dziewczyną i z 14-letnim chłopakiem jest niemożliwe. W takim wieku dziewczyna mentalnie i fizycznie już jest o wiele bardziej gotowa do współżycia, wystarczy porównać statystycznego 14-latka do 14-latki pod względem cech fizycznych związanych z seksualnością. Ale o wiele bardziej ważny jest aspekt mentalny. Wiadomo nastolatkowie marzą o seksie, w grupie często jest "co to nie ja" i "patrzcie jaki ruchacz jestem". W wielu przypadkach jest to tylko maska pod, którą kryje się dramat młodego człowieka. Ciężko to wyjaśnić ja może aż takich doznań nie miałem ale w wieku 11-12 lat zaliczyłem ostre lizanie, macanie ze starszą o 5 lat dziewczyną. I wiem jak po tym się gryzłem wewnętrznie (a co mówić o seksie z 30+?). Co nie zmienia faktu, że parę lat później fantazjowałem o tym jakby to było ;D W tamtym momencie sam nie wiedziałem co myśleć i gryzło mnie to wewnętrznie.

Pogrubiłem to, ponieważ uważam, że w młodym wieku nie zawsze wie się co za sobą pociąga dane "marzenie". Po zderzeniu z rzeczywistością można dostać swoisty kopa w jaja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.