Skocz do zawartości

Polskie celebrytki - jak się poniża faceta


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w pracy z nudów był grany Pudelek :) I takie o to perełki od razu się pojawiły:

 

https://www.pudelek.pl/artykul/135016/byla_dziewczyna_jurasa_twierdzi_ze_zawodnik_zmusil_ja_by_usunela_dziecko_zalozylam_mu_sprawe_o_zmuszanie_do_aborcji/

 

Jedna delikwentka, która wedle jej byłego faceta uprzednio leczyła się psychiatrycznie, takie oto cyrki odstawia :) Ciężkie działa poszły w ruch, włącznie z publicznym posądzaniem o przestępstwa i inne niecne uczynki. Moim zdaniem kobieta, która jest incognito, chce jak najbardziej zszargać imię, bądź co bądź, znanej osoby. 

 

https://www.pudelek.pl/artykul/135017/justyna_zyla_odpowiada_na_zarzuty_o_promowanie_sie_na_nazwisku_meza_pracowalam_na_nie_12_lat/

 

Druga to żona Piotra Żyły, która nie może znieść faktu, że facet od niej odszedł. Jest jazda i lament jak nie wiem. Sprawdza się tutaj to co wcześniej Mosze Red pisał o micie dotyczącym równego wkładu kobiet w związek. Ona ciężko pracowała na sukces męża. :):) :) Wcześniej była rzeka łez oraz morze szamba. 

 

A teraz myslę sobie, czy takie to oto zdarzenia miałyby miejsce bez zaobrączkowania? Może, ale na pewno nie w takim stopniu.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kurwa nie zdzierżę , są jakieś granice przyzwoitości czy chociażby zdrowego rozsądku których przekraczać nie wolno. Chciałbym szczerze wiedzieć jak pani Justyna Żyła pracowała na sukces Piotra. Co takiego zrobiła co przyczyniłoby się do jego sukcesu. Bardzo mnie to ciekawi.

Kurwa kto te księżniczki wychowuje że im się wydaje że przez samo oddychanie ,sranie i pierdzenie świat powinien im składać wyrazy wdzięczności ???

Sory za bluzgi ale zagotowałem się, może dlatego że wiem ile te chłopaki muszą się napracować żeby cokolwiek w tym sporcie osiągnąć.  

 

Kurde , na prawdę chciałbym polubić kobiety ale dlaczego one za każdym razem tak mi to utrudniają .

 

Edytowane przez jaro670
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.