Skocz do zawartości

Tanie perfumy które was pozytywnie zaskoczyły


Bombas

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, MaxMen napisał:

Będąc w dołku kupiłem kiedyś odpowiedniki jednych z ulubionych firmy Loupre od typa który tym handlował i były są na prawdę fajne podobne do oryginałów i co ważne trwałe bardzo. Na drugi dzień spokojnie je czuć na skórze czy ubraniu 

Pełna zgoda. LouPre miało dobre pachniochy za max 55 zł. Szkoda, że szefostwo dało ciała i firma już nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem tańsze oryginały LaCoste, Armani od znajomego - które szły do niego na lewo od "kolegi". Ostatnio jednak na próbę kupiłem STR8 Original, Hero, Adventure i Ahead i muszę przyznać że naprawdę mi podeszły, śmiem wręcz stwierdzić że chyba nawet przy nich na jakiś czas przystanę. Nie cierpię "jebiących" mocno czy ostro pachnideł, rozpierniczają mnie też osoby, zarówno kobity jak i faceci, którzy wypryskają się tak, że nie pachną, a jebią - seryjnie. Te ST8'ty dość długo się trzymają i mają taki "delikatny" aromat - jak dla mnie ideolo.

 

str8-original-woda-toaletowa-dla-mezczyz  str8-ahead-woda-toaletowa-dla-mezczyzn-1    

Hero w sumie najbardziej podchodzą pod młodzież, mają ciekawy, słodkawo-świeżawy aromacik

 

str8-hero-woda-toaletowa-dla-mezczyzn-10

 

Ogólnie polecam.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parę mc temu dostałem taniutkie perfumy (woda toaletowa), które mnie ekstremalnie pozytywnie zaskoczyły! TESORO Jean Marc pour homme. Zapach jest bardzo męski, długo się utrzymuje, moje koleżanki bardzo go chwalą ?. Kosztuje... kuwa 20 zł. ?  Jeżeli kogoś nie stać na drogie ale dobre zapachy - ten jest idealnym zamiennikiem. Dostępny wszędzie, wystarczy wpisać w google nazwę.

i-jean-marc-tesoro-woda-toaletowa-100ml.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja polecę wam z całego serduszka te perfumki z Zary:

680927601_1_644x461_zara-w-end-till-1200

Jasne fajne na dzień, ciemniejsze na wieczór, troszkę cięższe. Jednak mój faworyt to te jaśniejsze. Zaskakująco trwałe, zapach długo wyczuwalny. Cena śmieszna, bodajże 60 zł za podwójne opakowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.