Skocz do zawartości

Jak odwrócić sytuację mężczyzn na rynku seksualnym?


Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, azagoth said:

Rozpisywać się nie będę, ponieważ (jeszcze) cenię sobie prywatność na tym forum, lecz stanąłem do walki na noże z reżimem, o którym wspominasz. Choć nie na froncie polityczno-religijnym.

Dlaczego pytasz?

Jeśli tak, to gratuluję. 
A pytam dlatego, że wiesz...jak ktos wymaga to i musi coś sam wykazać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja obecnie wygląda tak że dziewczyna która miała w sobie kilkadziesiąt kutasów, nic nie posiada oprócz szmat w szafie ma czelność odrzucić faceta tylko dlatego że ma brzydki samochód. Info z pierwszej ręki, to koleżanka mojej panny. Albo delikatnego, prawie niezauważalnego zeza. Możliwe że nawet urojonego zeza. W jej główce. Dodam że bez wstydu przy mnie opowiadała o swoich przygodach. Innym razem powiedziała że weźmie gościa gdzieś tam w jakieś miejsce to chociaż sobie z darmo zje.

 

To jest po prostu niepojęte co tu się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 4.09.2018 o 07:04, Gr4nt napisał:

Musiała by się zmienić mentalność mężczyzn. Ale to się nie stanie gdyż nawet tu na forum dla ogarniętych samców, większość zastanawia się jak dupczyć bez konsekwencji. A chodzi o to, żeby nie dupczyć. Nie dupczyć dopóki nie poukłada sobie w głowie pewnych spraw. 

Dokładnie nasz popęd sexualny i gadzi mózg czasem przejmują kontrolę ciężko nad tym zapanować. Przez to rynek jest nasycony spragnionymi facetami, wystarczy przeglądnąć stronki z ogłoszeniami niegdysiejsze randki są zastąpione sponsoringiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.