Skocz do zawartości

Inteligencja finansowa - Adam Bytof


józekk

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy co masz na myśli. Jeżeli oczekujesz spektakularnych rezultatów już po pierwszy odsłuchu, to zawiodę Cię. Jest to praca z podświadomością i to trwa. Natomiast efekty są( przynajmniej u mnie były) i oprócz zmiany w podejściu do samych pieniędzy, mogą zacząć Ci się przydarzać  dziwne "zbiegi okoliczności". Tak bym to opisał.

 

Lepszego nagrania nie ma. Chociaż po cichu liczę, że @Marek Kotoński  nagra swoje, które będzie równie dobre i konkurencyjne dla Pana A.Bytofa. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@giorgio

 

Możesz powiedzieć ile czekałeś na jakiekolwiek zauważalne zmiany?

 

Jak często stosowałeś nagranie?

 

@Marek Kotoński

 

Trochę z innej strony.

 

Ostatnio przeglądam filmy Pana Sławomira Majdy. On mówi żeby używać modlitwy w celu zdjęciu blokad również finansowych z duszy/podświadomości.

 

Możesz się wypowiedzieć coś na ten temat.

Edytowane przez józekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham nagrania imiennego Pana Bytofa od początku czwerwca i ze zmian to udało mi się zmienić stanowisko w firmie +ok 1700 zł więcej. Parę fajnych okazji też się przytrafiło do czasu jak po jakimś niepowodzeniu zacząłem biadolić i narzekać że za ch... się niczego nie dorobię i kierunkować swoje życie żeby się spełniło że jest finansowo do dupy. To nie jest jednak kit że w życiu dostajesz więcej tego czym jesteś. Oprócz nagrań Pana Bytofa polecam też trenować poczucie wdzięczności i skupianie się na tym co mamy a nie na tym czego nam brakuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@józekk

Poczucie wdzięczności to nie jest forma treningu, nie w takim sensie jak uważasz.

To po prostu bycie w stanie dziękczynienia. To odczuwanie dziękczynienia za wszystko, za doświadczenie na przykład sprawnych rąk itd. Jest to pewien stan, jeśli potrafisz po angielsku obczaj to.

 

Przeczytaj napisy, tam jest dziękczynienie wyjaśnione całkiem dobrze. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki rytuał że przed snem i po przebudzeniu dziękuje za wszystko co popadnie , za ciepłą kołdrę, za dom nad głową, za wodę w kranie. Przyzwyczailiśmy się to tego że to jest zawsze a wcale tak być nie musi. Chociaż niełatwo być wdzięcznym jak jesteśmy na coś wkurzeni bądź zmęczeni jak ja ostatnio moją pracą. Ale mimo wszystko warto to robić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.