Skocz do zawartości

Zdrada za pomocą invitro.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć bracia!

    Ciekawy przypadek dzisiaj w sieci znalazłem....otoż zdrada za pomocą invitro.

 

Tak, tak witamy w nowym wspaniałym świecie. Dobór genetyczny na innym, wyższym poziomie.
Cytuje źródło: 'gdy para rozeszła się rok później Yana powiedziała mężowi Maximowi, że syn Timofey nie jest jego biologicznym potomkiem'.

 

    Ciekawe czy prawo zostanie dostosowane do takiej sytuacji? 
Btw. zna ktoś lepiej język niemiecki? Chętnie bym poznał treść tego wpisu, bo nie ufam wykopowi.

link do źródła:
https://www.wykop.pl/link/4510093/zona-podmienila-sperme-meza-na-sperme-kochanka-podczas-zaplodnienia-in-vitro/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z artykułu:

Cytat

 

The court found that clinic staff assisted the woman in swapping the sperm, reported Vesti.

The doctor involved in their case, Liya Kazaryan, mentioned in the law suit, has refused to speak in detail.

'I am not giving any interviews… I do not want to say a word on this matter,' she said.

But asked how a man could be certain he was the real father, she laughed: 'Only a woman can be sure.'

 

W sądzie okazało się, że personel kliniki in vitro pomógł kobiecie w zamienieniu (spermy męża na spermę kochanka). Pani doktor związana z tą sprawą, odmówiła zeznań. Ale zapytana, jak w takim razie mężczyzna może być pewien że to on jest prawdziwym ojcem, zaśmiała się: "tylko kobieta może być pewna".

 

Cytat

 

'Allegedly, she wanted to give birth to a child by a man with whom she was in love, and her husband was the one who paid the costs.'

...

Ms Anokhina is now in a relationship with the biological father of her baby.

 

 Pani chciała urodzić dziecko mężczyźnie którego kochała, a jej mąż miał za to zapłacić...(i solidarność kobieca okazała się silna, personel kliniki pomógł). Pani Anokhina jest teraz w związku z biologicznym ojcem dziecka.


 

Cytat

 

Mr Anokhin said he took the case against Yana - now his ex-wife - not for money but justice.

'I wanted to make this matter public, so there are no more cheated men like me, cheated husbands, in the future,' he said.

 

Pan Anokhin mówi, że wszczął sprawę przeciwko ex-żonie nie w celu odzyskania pieniędzy, ale dla uzyskania sprawiedliwości. "Chciałem aby ta sprawa zyskała rozgłos, aby w przyszłości nie było już innych mężczyzn oszukanych tak jak ja".

 

 

Po przeczytaniu tego artykułu mam wkurw na świat, w którym żyjemy. Na dziś dzień, chyba jedynie islam mógłby zapewnić temu mężowi sprawiedliwość. Albo Start Testament zastosowany literalnie.

Nie mam wątpliwości, że nowy związek "żony" przetrwa maksimum kilka lat.

Co zrobi to dziecko kiedy w końcu usłyszy tę historię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kespert napisał:

Co zrobi to dziecko kiedy w końcu usłyszy tę historię?

Jak będzie to curcia to pewnie powieli działania matki.

 

21 minut temu, Kespert napisał:

Po przeczytaniu tego artykułu mam wkurw na świat, w którym żyjemy.

Wyjście z matrixa jest cholernie bolesne. Zapewne o tym procesie nie usłyszymy w naszych mediach. Wszystko jest ok. 

 

A czyja to wina - nas facetów, bo większość (zwanych białorycerzami) nazwie tego gościa frajerem. Nie ma czegoś takiego jak męska solidarność. I to wychodzi w każdej dziedzinie, życia. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, to przechodzi ludzkie pojęcie - personel pomagał w przestępstwie? Ciekawi mnie jaką karę dostała ta "pani doktor"?
Pewnie nic. 

Macie racje, 'Nie ma czegoś takiego jak męska solidarność'. Dokładnie tak! 

 

Kiedyś na delegacji (5 chłopa, Włochy - oczywiście jeden alfa+, reszta typowe bety) wszyscy atakowali właśnie tego alfe,
bo wyśmiał "stałe związki". Wtedy tego nie wiedziałem - pierwsza delegacja, świeżak po studiach - ale ten koleś miał 100%

racji. Dzis KAŻDY z tych trzech bet ma zniszczone życie. Każdy jest wrakiem. Dwóch po rozwodzie, ten trzeci ma żonke ale kiedyś
lukałem na FB, że ona nawet nie ustawiła statustu na fb, że z nim jest. On oczywiście tak:)
 

 

Edytowane przez isaac_auto_tune
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.