Skocz do zawartości

Czyżbym trafił na mityczny 1% kobiet?


Ragnar1777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
W wakacje jechałem sobie pociągiem na "męski trip" na Kaszuby.
W trakcie podróży na dworcu zagadała mnie pewna ładna kobieta z południa Polski(starsza ode mnie o rok - 21 lat), takie tam niewinne pytanko czy z tego peronu pojedzie do Gdyni etc.
Porozmawialiśmy chwilę, następnie okazało się, że wsiada do tego samego pociągu co ja.
Miejsce co prawda miała kilka siedzeń przede mną, ale, że nikt nie siedział koło mnie to się dosiadła do mnie ;) 
No rozmawialiśmy z dobre 3 godzinki.

Czego dowiedziałem się o pańci:
- Studiuje jakąś kryminalistykę w Anglii w Londynie, no cóż sam zamierzam tam studiować, a więc pewnie nasze drogi się skrzyżują jeszcze ;) 
- Jej hobby to aparaty, fotografia podczas różnych podróży po świecie i poznawanie kultur(bardzo zbliżone do mnie)
- Mówiła, że gdy podróżuje za granicą to śpi w jakiś tanich hostelach(czyli tatusiek nie daje pieniędzy na drogie hotele księżniczce :))
- Nie liczą się dla niej markowe ciuszki, sama ubiera się powiedziałbym że ładnie, lecz nie są to super drogie, markowe ciuchy
- Jest przeciwieństwem księżniczek instagramowych, żadnych dziubków, wypinania tyłków, tępych instarelacji
- Patrząc na jej fejsa ma nieco prawicowe poglądy - polska walcząca, "biały piątek" - marsz życia
- Bardzo otwarta, komunikatywna, miła i pomocna(pomogła mi przecisnąć się w pociągu z tobolami i rowerem) 

Przez te 3h nie było ani sekundy jakiejkolwiek stypy czy niezręczności.
Byłem spokojny, opanowany czułem taki ogromny luz w rozmowie.
Podobało mi się też to, że mówi więcej ode mnie i nie musiałem zabawiać jak typowej księżniczki :) 
Ja nie nalezę do gaduł, chyba, że mnie coś interesuje ;) 

Małymi kroczkami budowałem seksualny connect, baaardzo dyskretnie.
No, dostała tradycyjnie plaskacza na uda, ale to już mniej istotne hahah
Pańcia poczęstowała mnie ryżowymi płatkami i tu uwaga!
Pańcia zaczęła tak kruszyć, że jej zwróciłem w żartach uwagę i w tym momencie dziewczę powiedziało, uwaga cytat:
"Jeśli będę niegrzeczna to możesz mnie ukaa...", po czym szybko zmieniła temat coś w stylu "No, a ostatnio byłam w Wiedniu...." :) 
Cóż w końcu ja wysiadłem na swoim przystanku i pojechałem dalej własną drogą.
Choć wspomniała, że mogłaby ze mną pojechać na Kaszuby no, ale z pewnych względów nie mogła ;) 
Tak czy siak wymieniliśmy się instagramem, fejsa ona nie używa. Miałem jej podesłać moją książkę, którą piszę i takie tam.

Gdy wracałem z Kaszub to coś mnie tknęło by do niej napisać.
Dużo nie pisałem bo na insta rzadko wchodzę i zajmuję się czymś innym.
W rozmowę była bardziej zaangażowana ode mnie, bo mnie już życie nauczyło by utrzymywać stoicki spokój z kobietami.
Spytała się mnie jak było, to zaoponowałem jej, że to trzeba opowiedzieć przy lampce dobrego winka ;) 
Zareagowała bardzo pozytywnie uznając, że uuu trzeba się zgadać :D 

Jak ja to widzę?
Ano hehe kobiety mi dały porządną lekcję, a już zwłaszcza w tym roku, gdzie zacząłem gamingować ;) 
Nie interesują mnie stałe związki, a już tym bardziej na odległość, zatem nie widzę z pańcią wizji wchodzenia w związek.
Natomiast bardzo się kobieta wyróżnia na tle moich koleżanek, a już szczególnie tych ładnych.
Dlatego zamierzam utrzymywać kontakcik i się od czasu do czasu spotkać, porozmawiać no bo jednak wspólne tematy mamy, poflirtować, a może nawet i "poznać głębiej" koleżankę ;) 
Kto wie, może w niedalekiej przyszłości będziemy się widzieć dużo częściej gdy będę studiować w UK :) 

Naprawdę nie spotkałem jeszcze tak otwartej i serdecznej kobiety, która byłaby taka "open-minded" ;)
Owszem znam niektóre koleżanki z którymi mam dość bliskie relacje, ale są to relacje wyłącznie przyjacielskie bez podtekstów, a przynajmniej z mojej strony bo wiemy jak to jest ;) 
Ta kobieta mnie zaintrygowała tym jak się wyróżnia w tłumie tych wszystkich bez hobby czy pasji Karyn, które mają mokro na widok mercedesików, drogich ciuszków.

Wiem, że hipergamia działa zawsze i widziałem nawet jak się rozglądała za chłopakiem podobnym mojej postury w pociągu, no, ale ja przecież robiłem dokładnie to samo z dziewczynami.
Więc nie mam czego się czepiać :D 
Oczywiście zakładając, że ona jest tym 1% nie oznacza to od razu, że każdemu z Braci Samców wpadłaby w oku i poszła pod ołtarzyk :) 
Trzeba jednak jej przyznać, że jak na kobietę to ma jakąś wartość.
Nie jest tylko "cipkomaszyną" do rozpłodu. 
Albo po prostu zapach jej cipki mnie onieśmiela :) 










 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Ragnar1777 said:

Bardzo otwarta

 

11 minutes ago, Ragnar1777 said:

Mówiła, że gdy podróżuje za granicą to śpi w jakiś tanich hostelach

Zbroje mialeś wypolerowaną?

 

14 minutes ago, Ragnar1777 said:

Dlatego zamierzam utrzymywać kontakcik i się od czasu do czasu spotkać, porozmawiać no bo jednak wspólne tematy mamy, poflirtować, a może nawet i "poznać głębiej" koleżankę ;) 

Fajnie ale abyś nie zostal nocnikiem emocjonalnym...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś farciarz. Trafiłeś na wspaniałą kobietę. Odpal miłosną nutę z yt, połóż się na łóżku, wymawiaj jej imię, wzdychaj, w nocy wyj do księżyca.

 

Hmmm, nie wiem czym się zajmujesz, ale jak np jesteś...operatorem maszyny rąbiącej drewno to weź urlop, przez nieuwagę odrąbiesz sobie ręce

Aha, jesteś na fali wznoszącej, idź do szefa, powiedz że pier... robotę w jego firmie, i walnij drzwiami.

 

Jesteś blisko, ten magiczny 1%, działaj.

  • Like 2
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pytonga napisał:

Fajnie ale abyś nie zostal nocnikiem emocjonalnym...

Spokojnie, ja takie znajomości zawsze ucinam gdy widzę, że relacja idzie w tym kierunku ;) 
 

 

7 minut temu, Pytonga napisał:

Zbroje mialeś wypolerowaną?

Na Kaszubach ktoś mi już zdążył brutalnie ją ściągnąć :) 

Cóż, może nie wyraziłem się jasno, lecz nie przepływa przeze mnie żaden haj hormonalny.
Przepływał niedawno w stosunku do innej dziewczyny, ale hehe ona mi już pokazała szkołę, co opisałem ostatnio bratu @Krugerrand i @Sztukmistrz.
Żeby było jeszcze lepiej - piszę do mnie ostatnio taka jedna małolata nakręcona na mnie.
Mieliśmy się wczoraj spotkać, lecz wypadły mi plany bo ojciec chciał żebym mu pomógł, więc wiadomo wybrałem rodzinę nad babę, nie patrząc na jej reakcję - Stay MGTOW ??
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką żonę... Pasje ma, lubi swoją pracę. Ambitna, ładna. Bez napinki jeśli chodzi o rzeczy materialne, a nie jesteśmy jakimiś mega bogaczami. Na bieżąco starcza, da się coś odłożyć.

 

Ale: jak miała lat 26, to zaczęły się takie loty - o tym, że jakieś inne laski zamiast się uczyć, to zajmowały się chłopakami i lepiej im wyszło w życiu, bo nie muszą pracować itd. Zlewałem takie gadki, do dziś nie wiem czemu jej takie rozkminki przychodziły do głowy.

 

Z czasem się to uspokoiło, ale jak dla mnie to właśnie taki przejaw hipergamii, może próba urobienia mnie na coś, a może coś innego. Nie wiem.

 

Także: można się zawieść, czego oczywiście Tobie nie życzę, bo z tego może wyjść jakaś fajna relacja, bez udawanej prostytucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Still napisał:

A ja już bilety zabukowalem do Pakistanu , ehhh-_-

@Still

E tam, lepiej przyjedź do mnie to ufo zobaczysz.

@Ragnar1777

A tak na poważnie to nie wiesz jaka ona naprawdę jest w tym uk. Bo jeśli kłamie mniej lub bardziej to Goebbels mówił że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą, także przemyśl to dobrze i weź to pod uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zafrapowało to poznawanie innych kultur. I ten dyskretnie budowany seksualny kontent, po którym dziewczę całkiem niedwuznacznie ujawniło, że jednak ma ochotę na schabowego z kapustą zamiast na sushi lub kebaba w tanim hosteliku. Pokolenie mojego Dziadka kijem by nie tknęło, w moim zmieściłaby się w 20%. Jeśli teraz to jest 1%, to szczerze współczuję.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też trafiłem na ten mityczny 1%. Laska bardzo kobieca, uległa, pomocna, uśmiechnięta, tylko ona nie ma pieniędzy na studia w UK. Albo tylko nam się wydaje, znam trochę par i każdy facet jakimś kurwa cudem trafił. 

 

Uważaj, żeby w UK nie była pośrednikiem wirusa hiv między tobą, a randomowym murzynem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SławomirP napisał:

Albo tylko nam się wydaje, znam trochę par i każdy facet jakimś kurwa cudem trafił. 

1% niby, co za hipokryzja, przy tak niewielkim odsetku na bank byłoby więcej rozwodów, wiadomo że wtopiony w zwiazek rycerz czasem juz sie z niego nie uwolni ale nie jest tak zawsze, dlaczego jak się rozejzycie to udanych związków jest jednak ciut więcej niż jeden na sto??

Kiedyś było jakos inaczej, ludzie bardziej sie trzymali w związkach i szanowali dbajac o siebie, i o dwoje. Po zmianach pokoleniowych ludzi ze "starego drzewa" jak to się mówi już nie ma, ale czy to wszystko wyginęło w dalszych pokoleniach? Nie wiem może się nie znam, ale się wypowiem! :D

Nie! nie wyginęło i jest to robienie krzywdy sobie i innym próbując przekonać że kobiet do związków juz nie ma. 

Tak jak Sławomir napisal, jakos da radę jednak.

 

Będąc świadomy zasad i trafiąc w "widełki" normalnosci które nie sa az tak małe można upolować fajne dziewcze, nie każdemu się udaje ale jest to do wykonania :P

 

 @Ragnar1777  Myślę że wyciaganie takich wnioskow po 3h kontaktu to błąd. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje, trochę za szybko wysunąłem ten wniosek.
Nie, nie jestem zauroczony, a raczej trochę zafascynowany ze zdrowym rozsądkiem.
Pewnie dlatego, że ostatnio jedna pańcia dała mi porządnie w kość i pokazała lekcje życia, za co jej oczywiście serdecznie dziękuję : ))
Skopała chyba resztki mojego białorycerstwa, które we mnie tkwiły.

Po prostu porównałem jej obraz jaki mój mózg przeskanował(tak przez 3h) z obrazem doświadczeń z moimi poprzednimi partnerkami, ale i nie tylko partnerkami.
Dlatego mogła tu dojść lekka idealizacja bo po prostu spodobała mi się ona i jej zainteresowania nieco zbliżone.

Jednak do totalnego stracenia głowy to naprawdę daleka droga ;) 
Jak wspomniałem wyżej - świruję sobie z inną, a jak najdzie się okazja, to z jeszcze następną, a co.
Trzeba przebierać towarem na rynku :) 





 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sztukmistrz napisał:

Będąc świadomy zasad i trafiąc w "widełki" normalnosci które nie sa az tak małe można upolować fajne dziewcze, nie każdemu się udaje ale jest to do wykonania

Zgadzam się, ale tu mamy inny problem, wielu facetów, szczególnie na tym forum są nastawieni anty do kobiet, to widać jak diabli w postach :P co już jest zaprzeczeniem jakiegokolwiek rozwoju o którym wspominają :P 

 

Kolega @Ragnar1777 wpadł na forum się poradzić i praktycznie każdy użytkownik zaczyna podkopywać mu to znajomość, co jest dla mnie dramatem :P 

 

Przecież jeśli @Ragnar1777 posiada wiedzą a jak widać wie co w trawie piszczy to sobie z nią poradzi i może z tego wyjść naprawdę ciekawa znajomość, byle by tylko nie dał plamy...

 

Z niektórych postów mam kurwa ubaw po pachy, ANALiza godna KGB :P

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.