Skocz do zawartości

Na którym spotkaniu seks?


Isildur

Rekomendowane odpowiedzi

Na ktorym spotkaniu waszym zdaniem optymalnie jest zaciagnac niunie do lozka? Oczywiscie chodzi mi o taką, o ktorej myslimy bardziej powaznie.

Z jednej strony im bardziej sie opiera tym chyba lepiej, bo moze to oznaczac ze troche sie szanuje, ale z drugiej strony mozemy w jej oczach wyjsc na slabych jesli bedziemy zwlekac z tym za dlugo.

Z ostatnio poznaną dziewczyną na 1 spotkaniu dobralem sie do jej cipki, na drugim miala okres, więc skonczylo sie na jakichs ruchach kopulacyjnych w ubraniach :D, no a niedlugo ma byc 3 spotkanie. Chyba nie ma juz na co czekac? Jak myslicie?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Isildur napisał:

Na ktorym spotkaniu waszym zdaniem optymalnie jest zaciagnac niunie do lozka? Oczywiscie chodzi mi o taką, o ktorej myslimy bardziej powaznie.

No właśnie dlatego że myślisz poważnie to musisz uciekać się do zaciągania jej, spróbuj nie traktować jej poważnie, to Ona Cie zaciągnie :)

Edytowane przez The Motha
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zależy czego oczekujesz od dziewczyny. Jeżeli ona np. jest przyjezdna i nie chcesz się wiązać to możesz nawet tego samego dnia. Jeżeli jednak bardzo Ci się podoba dziewczyna i jest z Twojego rejonu to warto miesiąc-dwa z nią flirtować i dopiero wtedy uprawiać z nią seks. Co nagle to po diable. Jak jej zależy to nie ucieknie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze intrygowali faceci chodzący do łóżka na pierwszych spotkaniach, biorący nagminnie laski z klubów do domu nie dlatego że uważam to za mega wyczyn i sam tego pragnę ale dlatego że uważam to za skrajną głupotę.

Babę należy w dzisiejszych czasach poznać, zobaczyć jaką jest osobą, wybadać czy lubi ten sport i czy nie pruje się z każdym bo potem można skończyć u wenerologa, sprawdzić czy nie jest w związku bo to też się różnie kończy jak jej miś jest zazdrosny albo lata w jakiejś grupie.

Odpowiadając na pytanie autora to seks powinien odbyć się wtedy kiedy znasz już jako tako background laski.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze poflirtować z miesiąc myślę.
Trzeba dobrze poznać kobietę czy nie wślizgiwała się na bad boyowskiego bolca.
Chyba nikt nie chce spotykać się z laską, która przed bad boyem rozłożyła nogi pierwszego dnia, a nam każe czekać miesiąc pod pozorem zmiany na stabilny tryb życia.

Do dziś mam bekę z rycerza, który woził pańcię po województwie i nawet cipy nie powąchał, a ja bez samochodu, bez pieniędzy, dostałem to co chciałem czwartego dnia.
Widać było po rycerzu, że laska mu się podoba, aczkolwiek nie wiedział jak się do niej zabrać. Dlatego zamiast smsować z nią, dzwonić do niej, to robił to z jej koleżanką z pracy, której uwierzcie na pewno nie chciał puknąć ;) 
No, ale blachara zobaczyła srebrnego mercedesa i miała darmowego lokaja oraz bawidamka, który mimo wszystko miał ciekawszy lifestyle od mojego.
Dlatego ja poszedłem w odstawkę. Właściwie chyba chciała mnie wbić na orbitę, ale tak się złożyło, że nieoficjalnie zerwałem kontakt :) 
 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnią laską na 4 randce trafiłem do łóżka, ale sama mi powiedziała, że jest flirciarą, więc nic poważnego z tego nie udało się poskładać.

Z wcześniejszą na 2 randce, ale szybko się skończyło.

Podobno są i takie małżeństwa, gdzie zaiskrzyło już na 1 randce nawet.

Generalnie 2-3-4 randka jak dla mnie to czas ataku. Na 1 nie mam w zwyczaju.

 

Pewien problem polega na tym, że jak już się wyląduje z laską w łóżku, to traci się pewien dystans, który pozwala na chłodno ją ocenić czy nadaje się do stałego związku. Cipka przesłania rozum i czasem brnie się w coś, o czym rozumowo wie się, że nie ma sensu na dłuższą metę.

Edytowane przez ElChico
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Na którym spotkaniu seks?
3 godziny temu, Kniaź z Bajki napisał:

Babę należy w dzisiejszych czasach poznać, zobaczyć jaką jest osobą, wybadać czy lubi ten sport i czy nie pruje się z każdym bo potem można skończyć u wenerologa, sprawdzić czy nie jest w związku bo to też się różnie kończy jak jej miś jest zazdrosny albo lata w jakiejś grupie.

Tylko jakimś dziwnym trafem, z tego co zauważyłem, to im bardziej laska zamknięta na seks, tym bardziej zamknięta na ginekologa i tym mniej interesująca się swoją piczką, więc wystarczy, że raz coś złapie, a potem przez kilka lat będzie to hodowała w sobie... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak Twa luba zwleka, a Ty zabierasz się jak pies do jeża to zastosuj grę "smaki świata". Te głupoty z zawiązanymi ślepiami. Najpierw ona Ci podaje jakieś wióry kokosowe, czekoladki, truskawki, śliwki i inne puste cukry, potem Twoja kolei, podajesz te wszystkie bzdety i na koniec prawdziwy afrodyzjak. Mówisz żeby się przygotowała. Pakujesz palec w chrzan i ładnie pani do buzi. Uprzedzasz, niech skoncentruje kubki smakowe i ....cmok. Reakcja bezcenna. Kupa śmiechu. Lody nie przełamane, rozjebane.

Wiadomo, że jak już jest taka zabawa to potem... ale nie zawsze.

 

Edytowane przez IgorWilk
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżenie z fusów to tak na prawdę, po co mam chodzić z dziewczyną miesiąc czy pół roku by ją lepiej poznać skoro po tym miesiącu pójdziemy do łóżka a tam totalna klapa ?, do sexu trzeba dążyć jak najszybciej by wiedzieć czy jest sens dalej ciągnąć tą relacje. Ostatnia dziewczyna chciała mi wejść do łóżka na pierwszym spotkaniu jednak stwierdziłem że ją przetrzymam i wylądowaliśmy na 5 spotkaniu bodajże ( wiadomo że do tego czasu było macanie / lizanie ), laska była tak mocno nakręcona że jak już trafiliśmy do łóżka to miała orgazm jest przed penetracją ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.