Skocz do zawartości

Amerykański program telewizyjny, który przydałby się w Polsce.


Rekomendowane odpowiedzi

Przez ostatni tydzień dużo oglądam problem Maury'ego. Chodzi w tym o to, że pary spotykają się. Ojciec ma wątpliwości co do ojcostwa i zrobił test DNA (pewnie na koszt tego programu). Prowadzący ostatecznie na podstawach testu DNA mówi czy gość jest ojcem dziecka. Reakcje są niesamowite. :) Co prawda program niskich lotów, ale jednak na rozluźnienie dobry. 
Zacznę od najlepszego :D:


 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyni to jednak zwierzęta, zobaczcie jak oni się zachowują.

Biała para i ciemne dzieci, z wyraźnie murzyńskimi genami. Czy na prawdę było potrzeba testów?

Taka chyba ichnia patologia, twarze myślą nie skalane na każdym filmie.

Edytowane przez m4t
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka odcinków parę lat temu, gdy pracowałem na tamtym kontynencie. Wszędzie na świecie ta sama hołota bez zasad. Najohydniejsze w tym programie jest pokazywanie dzieci, które są niewinnymi ofiarami postępowania swoich rodziców. Igrzyska dla bydła mają swoje prawa, niestety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, m4t napisał:

Murzyni to jednak zwierzęta

Nie mów tak, proszę. Murzyn czy Azjata to taki sam człowiek jak my, białoskórzy. Murzyn ma więcej melatoniny niż my, a skośnooki ma też lekko inny genotyp, inne oczy, mało włosów na ciele, nie trawi mleka, ale to nadal rasa ludzka. A to że pani dała dupki to zupełnie inna sprawa.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/6/2018 at 10:13 PM, m4t said:

Murzyni to jednak zwierzęta, zobaczcie jak oni się zachowują.

Biała para i ciemne dzieci, z wyraźnie murzyńskimi genami. Czy na prawdę było potrzeba testów?

Taka chyba ichnia patologia, twarze myślą nie skalane na każdym filmie.

Czy to jest razem? To ma być jedna wypowiedź?

 

--

2 hours ago, Magician said:

Nie mów tak, proszę. Murzyn czy Azjata to taki sam człowiek jak my, białoskórzy. (...) ale to nadal rasa ludzka

To nie prawda jest. Różnimy się. Fizycznie, psychicznie, intelektualnie, kulturowo. Czy zaprzeczasz, że murzyni są najlepszymi biegaczami? Czy zaprzeczasz, że biali są najlepszymi siatkarzami? Czy zaprzeczasz, że Żydzi są najlepszymi szachistami? Możesz oczywiście mówić i nawet wierzyć, że jesteśmy tacy sami ale nie jesteśmy i te różnice są źródłem różnic w funkcjonowaniu i sukcesach/porażkach ludów, narodów, społeczeństw.

 

Jedyne co jest a właściwie powinno być takie samo, to równe prawa. Na tym opiera się sprawiedliwość i wolność ale nie równość.

 

Zresztą, sam popatrz na film nr 2. Jak się ci ludzie zachowują. Nadal twierdzisz, że jesteśmy tacy sami?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Magician napisał:

Nie mów tak, proszę. Murzyn czy Azjata to taki sam człowiek jak my, białoskórzy. Murzyn ma więcej melatoniny niż my, a skośnooki ma też lekko inny genotyp, inne oczy, mało włosów na ciele, nie trawi mleka, ale to nadal rasa ludzka. A to że pani dała dupki to zupełnie inna sprawa.

Skąd Ty się urwałeś? Masz do czynienia na co dzień z czarnuchami? Bo ja mam we francji w robocie i ciężko o większych rasistów niż euroafrykanie. Gorsi są tylko ciapaci, którzy mają mocno rozwinięte cechy manipulacyjne i są jebanymi nierobami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to i się zastanawiałem czy to są prawdziwe sytuacje, czy wszystko jest wyreżyserowane? Bo nie chce mi się wierzyć, że żyją na świecie ludzie którzy z takimi sprawami przychodzą do programu telewizyjnego. Wyobrażam sobie co muszą przeżywać później ich dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.