Skocz do zawartości

Niewykorzystany potencjał


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

@SzatanKrieger tutaj to najlepszym mentorem będzie @Marek Kotoński, mógłby opisać drogę do wydania książki, zarówno poprzez wydawnictwo, jak i we własnym zakresie. 

 

@dobryziomek - chwilowo mocne ograniczone ramy czasowe, zbyt wiele projektów realizowanych w tym samym czasie. Jeśli czas znajdę to cykl będzie kontynuowany, ale nie wcześniej niż w drugiej połowie października. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński

To prosimy ?‍♂️

Albo zrób audycję na ten temat kiedyś, jeśli byłbyś tak uprzejmy  ?

Na pewno byłaby to pouczająca audycja i na pewno wielu by zaciekawiło jak to wypada i ile kosztuje to wszystko.

Z góry dziękuje jeśli kiedyś najdzie Cię chęć na zrobienie takiej audycji.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger To zapewne temat na parę godzin lub osobną książkę. Może warto rozważyć by niektóre produkty(wiedza specjalistyczna) były sprzedawane jako audycje/wywiad. Co i raz Marek wspomina,że temat na parę godzin by poruszyć wszystkie wątki. 

Być może byłoby to rozwiązanie mniej uciążliwe i ograniczające pracę osób 3- ich (no może poza zebranie danych, wypunktowanie by niczego nie pominąć).

 

Bardzo się cieszę,że będzie książka w tej tematyce :) . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to powiem Wam, że poznałem w życiu ludzi, którzy swoim milczeniem nauczyli mnie więcej niż wielu mówców motywacyjnych ;).

 

To prawda, że każdy może nas czegoś nauczyć i każde gówno można zamienić w złoto, kwestia podejścia.

 

Pytanie jeszcze jedno(ostatnie z mojej strone, żeby nie męczyć) do @Mosze Red wspomniałeś o możliwości wypracowania jakiegoś planu szczegółowego jak się już dojdzie do pewnego poziomu.

Masz na myśli jakiś indywidualny coaching czy raczej w książce będą porady jak to zrobić skutecznie samemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krugerrand napisał:

w swoim życiu przekonałem się na własnej skórze, że wiele daje zwykłe szczęście: znaleźć się w odpowiednim miejscu o odpowiednich czasie.

 

Oraz umieć wybrać te lepsze okazje, które podsuwa "życie"

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.