Skocz do zawartości

Nowe prawo w UK


Yeti

Rekomendowane odpowiedzi

Niegdyś Wielka Brytania to chora kraina. Rozumiem, że zarobki, ale to nie jest miejsce do życia.

 

Zabronili noszenia noży i na tej podstawie skazują wędkarzy za nielegalne posiadanie broni. 

 

W UK, będąc oskarżonym o przestępstwo, można nie dostać akt własnej sprawy do przejrzenia. Siedzisz w puszce i nie pokażą ci za co. Nie masz jak przygotować obrony. Jest na to tylko jedną nazwa - totalitaryzm. 

 

Był przypadek, że brązowi gwałcili dziewczynę, a w okolicy pojawił się jej ojciec, który zadzwonił po policję. Policja przyjechała, ojciec dziewczyny krzyknął kilka nieprzyjemnych słów w stronę gwałcicieli i policja aresztowała... ojca za mowę nienawiści. 

 

150 lat temu nad Imperium Brytyjskim nie zachodziło słońce. Rządzili połowa świata. W brytyjskich szkołach uczono boksu, każdy młody Anglik potrafił bić się i strzelać. 

 

Teraz mamy raj multikulturowy, państwo bez konstytucji. Któregoś dnia to pierdolnie. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SławomirP napisał:

Upadek Rzeczpospolitej to nic, przy upadku Imperium Brytyjskiego, 25% powierzchni świata w ich rękach. To jest kurwa dramat!

Racja,tyle że to nie mogło trwać wiecznie, teraz karma wraca...tak dla przykładu

https://twojahistoria.pl/2017/12/21/imperium-brytyjskie-podboje-angielskie-zbrodnie-ofiary-czarne-karty/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kryss napisał:

Racja,tyle że to nie mogło trwać wiecznie, teraz karma wraca...tak dla przykładu

 

Rozjebać kontynent w imię tego, że kiedyś Anglicy byli źli dla krajów kolonialnych? Nie dzięki. Jakbym mógł im pomoc, to chętnie bym to zrobił. Podzielimy los Anglii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SławomirP napisał:

Rozjebać kontynent w imię tego, że kiedyś Anglicy byli źli dla krajów kolonialnych? Nie dzięki. Jakbym mógł im pomoc, to chętnie bym to zrobił. Podzielimy los Anglii.

Wybacz, ale mnie angoli jak i szkopów wcale nie żal.

"Sun Tzu"Mając wielu wrogów działaj by sami się osłabili i walczyli  między sobą'

piszę z pamięci więc pewnie nie dosłownie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale mi ich nie żal. Żal mi trochę szkotów bo to naród o historii podobnej do naszej. Będzie tylko gorzej dlatego że młode osoby są już całkowicie pozbawione zdrowego rozsądku. Ostatnio czytałem że żydzi angielscy planują przenosiny do Rumunii i Polski bo zwyczajnie nie mogą już tam żyć. To o czymś świadczy. Według mnie Anglia osiągnęła moment bez powrotu.

Ale nie cieszmy się u nas będzie podobnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Kniaź z Bajki napisał:

Ostatnio czytałem że żydzi angielscy planują przenosiny do Rumunii i Polski bo zwyczajnie nie mogą już tam żyć. To o czymś świadczy.

Ano, świadczy o tym, że wszystko idzie zgodnie z planem. Tylko nie naszym, a innych ludzi, charakteryzujących się postawą roszczeniową. Są też spore przesłanki, że Polaków z anglii chcą wysyłać do Australii. Mówiono o tym jakiś czas temu, zaś teraz Duda co raz tam jeździ zakładać placówki dyplomatyczne. Cała układanka zaczyna do siebie pasować. Polska dla żydów, Australia dla Polaków, Europa dla Biało-brązowych o IQ>90. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kryss napisał:

Wybacz ale Carska Rosja nie czerpała profitów  z kolonii w Afryce, z d...y przykład

Może nie czerpała, ale tu nie o to chodzi. Jakbyś był polakiem w 1915 roku i twierdził, że wojna bolszewicka w Rosji to nie twoja sprawa, i moskali wcale Ci nie żal, za to wszystko co zrobili, to grubo byś potem pożałował swojej bierności wobec tego co się dzieje w sąsiednim kraju. Z arabami i murzynami będzie dokładnie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arushat Nie sądzę że mogłoby to przejść z tą australią. A to że europa dla kolorowych to może i fakt ale z drugiej strony to kto na to będzie pracował jak nie będzie białych ?

To że żydzi tu się zjadą to pewne ale to nie jest koniec świata, przez wieki mieszkali obok. Tak sobie myślę że nawet może to w zadziałać ozdrowieńczo na nasze społeczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kniaź z Bajki napisał:

To że żydzi tu się zjadą to pewne ale to nie jest koniec świata, przez wieki mieszkali obok. Tak sobie myślę że nawet może to w zadziałać ozdrowieńczo na nasze społeczeństwo.

Tym razem sytuacja jest inna. Zydzi żądają zwrotu mienia bezspadkowego, bez podstaw prawnych. Jeżeliludzie zostaliby wywłaszczeni ze swoich domów nie było, by już tak wesoło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tam to spierdolenie postępuje jak kula śnieżna. A gdybyście widzieli te wygłodniałe oczy Brytyjek w klubach... Widać po nich, że zgrywają niedostępne, ale pragną męskiej ręki bo Brytyjczycy to pieprzone ochlejtusy bez jakichkolwiek zainteresowań i gogusie w obcisłej koszuli i spodniach od garnituru opiętych na dupie. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże prawdziwy komentarz MArcina:

A czy jeśli tłusta, obleśna kobieta bedzie chamsko i nachalnie "flirtować" z facetem 
to to też będzie uznawane jako "przestępstwo z nienawisci"? Dojdzie do takiej sytuacji, 
że różnica między flirtem a molestowaniem seksualnym bedzie bazowala na tym czy facet 
się kobiecie podoba czy nie, jak będzie wysoki, przystojny i bogaty to może wsyszystko 
a przeciętny facet ma chodzię ze spuszczonę głową i za dupammi ma się nie ogladać. 
Brawo rownouprawnienie!!!! 

Nawet ktoś niezwiązany z manosferą zauważa takie rzeczy - wnioskuję, że jest to umiejętność uniwersalna albo kolega MArcin jest małym geniuszem.

Może jedno i drugie.

 

--

1 hour ago, Kniaź z Bajki said:

z drugiej strony to kto na to będzie pracował jak nie będzie białych ?

Na pewno nie czarni.

 

1 hour ago, Kniaź z Bajki said:

To że żydzi tu się zjadą to pewne ale to nie jest koniec świata, przez wieki mieszkali obok. Tak sobie myślę że nawet może to w zadziałać ozdrowieńczo na nasze społeczeństwo. 

Nie wątpię. Tak się jednak składa, że każdy rozsądny człowiek walczy o prawo do samostanowienia, czyli decydowania o sobie, czyli inaczej wolności a Żydzi wolności dla nas tu nigdy nie chcieli - tego nas uczy historia, nie chcą - tego nas uczy Haretz, Netanjahu, Schudrich, Daniels i inni. Co więcej na tej podstawie mogę wysunąć naukowy wniosek, że w przyszłości tez nie będą chcieli.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz Nie możemy mieć pretensji do żydów o to że dbają o swój interes. Jakkolwiek go zdefiniują mogą go realizować nawet jeśli zakłada on pognębienie polaków. My jako Polacy musimy nauczyć się sami dbać o swój interes narodowy i równie bezwzględnie jak żydzi wcielać go w życie. To jest niestety wielka wada dzisiejszych "polskich elit", brak jasno postawionego celu i wiara w to że im bardziej się komuś podłożymy to tym bardziej ktoś nas polubi. Myślę że przybycie drapieżników jakimi są żydzi może obudzić w polakach zdrowy rozsądek. To nie są jacyś nadludzie, jedynie wystarczy się przed nimi nie płaszczyć. Bardziej od innych nacji i narodów szanują ludzi silnych i inteligentnych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kniaź z Bajki napisał:

Nie możemy mieć pretensji do żydów o to że dbają o swój interes.

Nie możemy mieć pretensji do Polaków, że próbują dbać o własny interes (przynajmniej zwykli ludzie, bo tzw. władza niekoniecznie).

Jeśli fakt, że Żydzi przez wieki skubali Polaków i dążyli do przejęcia władzy nad naszym krajem jest wystarczającym uzasadnieniem dla ich scurvysyństwa to dbanie o nasz interes też jest wystarczającym uzasadnieniem, żeby się nie dać!

 

 

--

23 godziny temu, SławomirP napisał:

@kryss To tak jakby poprzeć bolszewików, żeby obalić carską Rosję. Skończy się podobnie. 

Przecież Piłsudski tak właśnie zrobił i też nie skończyło się to najlepiej.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, kryss said:

Racja,tyle że to nie mogło trwać wiecznie, teraz karma wraca...tak dla przykładu

https://twojahistoria.pl/2017/12/21/imperium-brytyjskie-podboje-angielskie-zbrodnie-ofiary-czarne-karty/

Brytyjczycy podbijali, bo byli wyższą kulturą - z wysoką technologią (jak na tamte czasy), z dobrze zorganizowanym wojskiem, najsilniejszą flotą itd... Dobrze, że podbijali słabsze ludy i wszczepiali w nich swoje wartości, jak również i wyciągali ich z puszczy, co prawda aby ich zniewolić. Jest to coś, czego ludzie współcześni, przeważnie Europejczycy nie mogą pojąć. Nie wiem czy to jest przez to, że teraz mężczyźni mają mniej testosteronu, czy nas tak wychowano, ale, DO CH*JA, jeśli patrioci z danego kraju chcą potęgi swojego kraju, mają przed sobą słabsze prymitywne ludy, a te tereny są bogate w złoża na przykład (duża część Afryki), to co? Przypłyną i będą się po siusiakach miziać? 

Karma wraca gdy jest się biernym, miłym, współczującym i nieagresywnym. Brytyjczycy teraz głupotę odwalają. Jest to wina współczesnych, a nie dawnych, ponieważ gdyby ci współcześni Europejczycy (w ogóle + Amerykanie) mieli charakter swoich przodków sprzed 100 lat, to świat wciąż byłby całkowicie pod panowaniem zachodniej cywilizacji, może nawet w jeszcze większym stopniu. 

W ogóle do tematu, to nie wiem co z tym wszystkim mają wspólnego Żydzi, no ale ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.