Skocz do zawartości

Powrót na studia po 5latach


ransoft

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Mam aktualnie 26lat i pracuję fizycznie.Zarabiam ok 3-4,5tys zł w dużym mieście,jednak wszystko na śmieciówkach.

Od razu po maturze zdecydowałem się iść na płatne studia na kierunku fizjoterapia,na których nie dałem rady i pod koniec 2semestru zrezygnowałem.

Całe moje życie związane jest ze sportem i nie mam jakiś innych cudownych umiejętności (przynajmniej jeszcze ich nie odkryłem).

Zbliża się październik i myślę nad wyborem jakiegoś kierunku i jedyne co mi przychodzi do głowy to wychowanie fizyczne.

Czy ktoś miał z tym styczność i uważa że jest sens wybrać ten kierunek?Albo spróbować wrócić na fizjoterapię (z tym że teraz są to studia jednolite 5letnie, a nie jak było poprzednio 3+2).A może całkowicie zaryzykować i pójść na zupełnie obcy kierunek tj. psychologia lub do jakiejś szkoły policealnej.

 

Chciałbym zrobić duży krok do przodu jeśli chodzi o rozwój osobisty,ale od jakiegoś czasu mam pustkę...

Jeśli macie jakieś porady,inspiracje to z góry jestem bardzo wdzięczny za pomoc :)

 

 

Edytowane przez ransoft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.