Skocz do zawartości

Osłabianie pozycji mężczyzny w filmach


donCorleone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

trafiłem na ciekawy film na yt, tak więc dzielę się nim z wami.

 

Od jakiegoś roku śledzę działania Jordana B Petersona, poprzez jego kanał trafiłem na inną ciekawą postać - Jonathan Pageau. Polecam obejrzeć. Filmik pokazuje jak cała feminizacja społeczeństwa i osłabianie roli mężczyzny jest propagowane od samej góry w filmach itd. Sam nie śledzę wszystkich tych filmów i seriali na bieżąco i byłem zaskoczony taką skalą tego działania.

 

Wrzucam link do wersji z polskimi napisami

 

https://www.youtube.com/watch?v=1QG3_LNz0dM

 

Pozdrawiam

GYOW

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ogarnąć nowego Battlefielda i akcji, która się odjebywuje. Od pierdolenia że kobiety miały taki sam udział w IIWŚ po wręcz cenzurę, jako "złego słowa" wyrażenia "white men" :D  

 

 

 

Z resztą wystarczy spojrzeć na wymiar like'o do dislike'ów jak i komentarze :D  

 

 

 

Jak widać nie ma takiej franczyzny, której femiścierwa czy SJW by nie spierdoliły, nieważne jak "mocna" ta franczyzna by nie była (Star Wars) :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lxdead napisał:

Jak widać nie ma takiej franczyzny, której femiścierwa czy SJW by nie spierdoliły, nieważne jak "mocna" ta franczyzna by nie była (Star Wars)

A może po prostu dobrze kalkulują twórcy gier? z facetów już nic więcej nie wycisną, za to laski to ogromna grupa osób, która ma coraz więcej kasy, więc czemu go im nie zabrać trochę poprzez przyciągnięcie i sprzedanie gierki? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy Panowie do czynienia z procesem masowej kastracji mężczyzn.

 

Jesteśmy osłabiani przez jakieś absurdalne kobiece wychowanie, szkolnictwo, religię, kulturę, kinematografię itd.

 

Prawdziwa siła i mądrość czyli prawdziwe męstwo jest zagrożeniem dla władzy. Tym na górze zależy, żeby ludzie byli słabi i głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być, taki jest plan. Ogólnym celem dzisiejszej władzy jest odwrócenie wszystkich możliwych norm o 180* - wszystko ma być na odwrót, w każdej sferze życia.

 

Kobiety mają nosić spodnie i stawać się mężczyznami, a mężczyźni zajmować się dziećmi i usługiwać swoim właścicielkom. Co rodzi frustracje, dramaty życiowe i zniszczenie na każdym polu życia. I tak ma być.

 

Witamy w "cywilizacji". 
 


Bardzo mi się podoba fakt, że ludzie zaczynają to coraz bardziej widzieć, co wskazuje jeden z topowych komentarzy pod tym filmikiem, co zalinkowałem:

Cytat
notice no MEN are allowed to be that masculine and Heterosexual in t.v. or movies these days

+ inne komentarze Amerykańców, które wskazują na ogólny (kontrolowany odgórnie) regres kobiecości, który jest coraz bardziej zauważalny.

Ah, aż czasem mam zrobić tutaj na forum spory post o tytule mniej więcej "jak niszczyć człowieka od kołyski, aż po grób". Śledzę dokładnie jakimi metodami niszczeni są ludzie na każdym polu życia, i coraz bardziej palce świerzbią żeby o tym napisać.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Osłabianie pozycji mężczyzny w filmach

To jest coś nie do pomyślenia co się wyrabia z dzisiejszym kinem amerykańskim. Ja już praktycznie nie chodzę na nowości a już na pewno nie na jakieś mainstreamowe badziewia. Te filmy o komiksowych superbohaterach mnie w ogóle nie biorą. Wolę po raz n-ty obejrzeć "O jeden most za daleko" albo "Parszywą dwunastkę" a z tych trochę nowszych (czyli i tak 15-20 letnich :) ) to oglądam "Gladiatora" albo "Pan i Władca na krańcu świata". Gwiezdne wojny Disneya też odpuściłem.

 

Boję się, że jak tak dalej pójdzie to niedługo w kinach będą wyświetlać: "Szeregowczynię Ryankę" i "Komandoski z Navarony" a w TV poleci serial: "Cztery pancerne i suka" :D

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9 września 2018 o 10:59, radeq napisał:

A może po prostu dobrze kalkulują twórcy gier? z facetów już nic więcej nie wycisną, za to laski to ogromna grupa osób, która ma coraz więcej kasy, więc czemu go im nie zabrać trochę poprzez przyciągnięcie i sprzedanie gierki? 

Faktycznie, świetna kalkulacja, wręcz zajebista, 85% spadek praw-orderów w porównaniu z BF IV ??? A SW to juz martwa franczyzna, polecam obejrzeć jakiś materiał o tym jak cały ten syf związany z S(j)W typu zabawki, akcesoria i cała reszta pierdol zalega na sklepach w tonach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.