Skocz do zawartości

Jak się ubieracie gdy idziecie do klubu?


CocaineIsMyWife

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się chodziło kiedyś na techniawę to ubierałem się w dres, adidasy i jakąś koszulkę. Czyli na sportowo. Dla mnie ważne było, żeby się dobrze bawić a nie dupy wyrywać. Teraz w klubach jest selekcja i już nie wejdę jak typowy Sebix, poza tym wiek zobowiązuje żeby jakoś wyglądać, więc jakaś koszula i dżinsy.

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj w garnitur taki sportowy i do tego złoty sygnet i naszyjnik no i oczywiście zegarek też najlepiej złoty ale w kolorze złotym też daje rade. Baby w takim środowisku jak klub są ciągle zaczepiane przez innych facetów więc trzeba się wyróżnić. Za ciekawostkę podam to że jak chodziłem do klubu ubrany normalnie czyli tshirt i jeansy to nie miałem powodzenia ale jak chodzę na baby ubrany jak to opisałem wyżej to same zaczepiają albo dają znaki, a przystojny za bardzo nie jestem.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ubiór powinien wyrażać osobowość człowieka. Nie można czuć się w nim nieswojo. W pewnym wieku musi też maskować nabyte kilogramy tu i ówdzie. 

 

 

Propozycje jak się ubrać do klubu

Club outfit

 

Ja się ubieram jak w propozycji nr 9.

 

Pewnie to też zależy w jaką grupę wiekową celujesz.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkie buty, obowiązkowo koszula slim-fitowana, do tego spodnie czarne lekko rurkowate, lub kremowe. Do tego uważam dobrze dołożyć dobry markowy zegarek, tzn. pasujący do takiego zestawu.

 Podstawą w bliższych kontaktach, jest dobry perfum. Po latach doświadczeń najlepiej działają na kobiety/dziewczyny słodziaki typu one million lub egzotycznie ezoteryczne b3stie typu Ralph lauren polo lub Fahrenheit;p

To tyle z mojej perspektywy :> 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Doggie napisał:

@Ksanti Pewnie białe rękawiczki i gwizdek nadal są w modzie. ;)

Kurłaaa kiedyś to było ? Się śmiejecie ale tak 18-20l temu to był niezły szał. Jak wpadliśmy z kolegami na dyskotekę w wiejskiej remizie oddalonej o 60km gdzie o dziwo grali głównie techniawki to w białych rękawiczkach robiliśmy niezłą furorę. A Jeśli chodzi o ubiór to na pewno zależy od okoliczności i od tego na co się tam nastawiam. Może być zupełnie luźno lub dosyć elegancko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Garrett napisał:

Sam jestem ciekaw, dobre pytanie. A co wg Cb znaczy ta lekka elegancja???

Ładna ciemna koszula na długi rękaw wpuszczona w ciemne eleganckie spodnie, odpowiedni pasek i skórzane buty koniecznie z twardą powierzchnią (ze względu na szkło walające się gdzie nie gdzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.