Skocz do zawartości

Jak to dobrze mieć świadomość


Rekomendowane odpowiedzi

@Isildur

Powiedz tak szczerze?Czy Tobie zależy na tej pańci?Mnie się wydaje że Ci zależy.I to cholernie.

 

Niby piszesz,bawisz się z nią ale tu się wyczuwa że czujesz do niej "mięte" i nie chcesz z nią stracić kontaktu.

 

Bracie,babka z dzieckiem,nie Twoim,cudze geny...Odpuść sobie.A zanim to zrobisz posłuchaj Marka-

I wątek na naszym forum @Normalny-

 

To Ci pomoże w podjęciu decyzji.Bo mimo wszystko uważam że....Ci zależy Bracie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#trop absotulnie nie ! Pisalem, ze może brzmieć białorycersko ale tak nie jest :D Piszę tak celowo, by myślała że mi zależy, bo jestem ciekaw co sobie jeszcze wymyśli :D

Nie czuję do niej nic, bo wiem ze szukała bety, który bedzie łożył na nią i jej dziecko. Po za tym, ja mam tak, ze jak mnie ktos raz zawiedzie to nie ma zmiłuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, trop napisał:

@Isildur

Tak czy siak jesteś od niej uzależniony emocjonalnie.

Tak, bo Ty wiesz lepiej ode mnie jak ja się czuje ;) Byłbym idiotą gdybym uzaleznil sie emocjonalnie od niesprawdzonej laski z dzieciokiem, takze wyluzuj.

Uprzedzałem was, żebyście  nie oceniali mnie przez pryzmat tego co do niej pisze, bo to wszystko jest gra z mojej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Doggie napisał:

@Isildur Nie szkoda ci czasu na takie gierki? Znając życie i tak nie da Ci dupki jako przyjaciółka.

Ale ja jej juz nie chce nawet posuwać. Chcę sie teraz pobawić jej emocjami, a potem zerwać kontakt. Bo strata gałęzi zaboli. 

Powtarzam - nie chce jej ruchać, nie chcę powrotów, mam czas i zajebista satysfakcje ze odkryłem jej kłamstwo :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba niezdecydowana i się asekuruje - szkoda czasu na takie gierki, albo się z kim jest albo nie - bycie czyjąś gałęzią, nocnikiem emocjonalnym, parobkiem do wożenia, robienia zakupów i dokrecania kranów jest upokarzające, jak ktoś się na to sam z własnej woli zgodzi licząc na łaskę, szczęście i że zakutasi ..jest głupcem godnym swego losu, bez prawa do narzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Isildur napisał:

Zapewne pierdololo ze sie nie kontaktuje z byłym, podczas gdy kontakt był, nie jest haniebne.

Ale w takim razie po co to pierdololo, że jako mężczyźni kierujemy się honorem i przyświecają nam wyższe idee, skoro przy lepszej możliwej okazji korzystamy z tych samych schematów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Isildur piszesz inteligentnie, ale mam wrażenie, że narazie to ona górą. Olej temat, bo możesz zaprzeczać, ale zaczynasz się angażować ? niby wszystko pod kontrolą, ale nie doceniasz przebiegłości Pani i mam wrażenie, że to ona się z Tobą bawi, a nie Ty z nią.

 

Nie traktuj tego jako atak, tak mi to wygląda z pozycji osoby trzeciej. Pozdrowienia i życzę udanych łowów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Evil_Twin99 napisał:

Ale w takim razie po co to pierdololo, że jako mężczyźni kierujemy się honorem i przyświecają nam wyższe idee, skoro przy lepszej możliwej okazji korzystamy z tych samych schematów? 

Jeśli ktos gra fair, to kieruję sie honorem itp a jak ktoś leci w chuja to sobie używam :D

#zerwito - powtorzę się ;D absolutnie nie jestem w żaden sposób zaangażowany. Własnie wczoraj odnowiłem kontakt z byłą i ta obecna już mnie w zaden sposób nie interesuje. Chce jej po prostu pokazać jaką zakłamaną jest kobietą ;D czerpię z tego dziką satysfakcję. Niektorym może sie to nie podobać i rozumiem to.

Edytowane przez Isildur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.