Skocz do zawartości

Polacy zostali oszukani. PiS ukradkiem wspiera masową imigrację do Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zamiast wklejać pojedyncze rzeczy i zdjęcia, to przeczytajcie artykuł.

Robi się ciekawie

 

https://samiecweb.pl/post/1505/polacy-zostali-oszukani-pis-ukradkiem-wspiera-masowa-imigracje-do-polski

 

Źródło:

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polacy-zostali-oszukani-pis-ukradkiem-wspiera-masowa-imigracje-do-polski

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Dowiedzieliśmy się również że rząd polski prowadzi negocjacje z rządem Filipin. Ich celem ma być sprowadzenie do Polski bliżej nieokreślonej liczby imigrantów z tego kraju. Filipińczycy sami twierdzą, że z ich kraju może wyemigrować nawet 10 milionów obywateli. Ilu z nich trafi do Polski? "

 

Chyba mnie posłuchali::wacko:

 

Będąc w UE chyba nie da się uniknąć przyjmowania emigrantów.Dopóki ogólnoeuropejska polityka się nie zmieni, a nie zanosi się na to w najbliższym czasie.

Ważne aby byli to ludzie, którzy zechcą się asymilować i pracować, a nie dystansować i robić rozróby.

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rządy fałszywej flagi. Działają na zlecenie USA, Izraela, banków i zgodnie z doktryną NWO. Coś czuję, że mogli się ugiąć pod szantażem zagrożenia Polsce wojną lub dużymi sankcjami, ale to tylko moje przypuszczenia. Ciężko mu uwierzyć, że obecni politycy byliby aż tak sprzedajni, chociaż jest to możliwe.

 

Depopulacja Polski postępuje. Ja kompletnie nie rozumiem poparcia PiS na takim poziomie. Pewnie kupili sondaże jak za czasów PO, więc sporo musi to być naciągane. Propaganda TVPiS też musi działać.

 

Czy chcemy powrotu PO do władzy ? Nie. Czy dalszych rządów PiS ? Nie, ale pewnie wygrają, chociaż tym razem jestem przekonany, że bez większości, więc jest jeszcze teoretycznie szansa dla Polski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@doler

Sa słuchy że Tusk ma kandydować na prezydenta Polski, więc zobacz jak to działa, myślisz że to przypadek że niebawem wychodzi książka Wojciecha Sumlińskiego o niebezpiecznych związkach Tuska? :)

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, doler said:

Depopulacja Polski postępuje.

Polacy sami siebie depopulują swoim prawem (podatkowym i malzenskim), niską dzietnością i niedoinformowaniem. Warto zganiac to na kogos?

 

Podczas roku akademickiego w Lublinie widzialem juz czarnych, Filipinczykow, muzulmanow, nie mówiąc juz o Hiszpanach i Ukraincach. Są oni. Praktycznie mamy cslkowicie zwiazane rece przez polityczną poprawnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Polacy sami siebie depopulują swoim prawem (podatkowym i malzenskim), niską dzietnością i niedoinformowaniem. Warto zganiac to na kogos?

Przepraszam, ale to chyba nie do końca tak. Ja sam siebie nie depopuluję, przeciwnie, zgodnie z popędem biologicznym staram się rozmnożyć ;)

Ale to nie ja sam sobie stworzyłem prawo podatkowe. To nie ja stworzyłem sobie aktualne prawo małżeńskie. To nie ja znoszę właśnie interpretację podatkową.

Co z tego że głosuję w wyborach, jeśli później i tak politycy zrobią co zechcą - i nie możesz już tego zmienić.

Jeśli demokracja to gra, to gramy w ciemnym pokoju, przeciw podstawionym graczom, gdzie krupier nie mówi jakie są zasady, i cały czas się uśmiecha - a bank zawsze wygrywa.

 

Te prawa, wszystkie prawa, zostały stworzone DLA Polaków. Nie ma znaczenia przez kogo; tego może oficjalnie dowiemy się za kilkadziesiąt lat.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wystapienie-ludmily-kozlowskiej-w-bundestagu/314hyp8

Kozłowska w Bundestagu: moja deportacja to ostrzeżenie dla Ukraińców w Polsce

Podczas wystąpienia w Bundestagu szefowa Fundacji Otwarty Dialog Ludmiła Kozłowska mówiła o prześladowaniach ze strony polskiego rządu wobec niej i jej rodziny, a także o autorytarnych zapędach polskich władz. W rozmowie z Onetem powiedziała, że posłowie Bundestagu chcą przenieść dyskusję na temat praworządności w Polsce na poziom międzynarodowy.

 

Ale nadal będą ludzie twierdzić, że jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też wybieram się do bundestagu z zamiarem wystąpienia przed szacownym gronem (sic!) i wystosowania argumentów przeciwko imigracji wszelkiej maści ciapatych, czarnych i innych wrogów naszego narodu i naszej rasy do naszego kraju. Tak im wszystkim wygarnę, że całkowicie zmienią zdanie i jeszcze serdecznie przeproszą. A co...

 

A nie, zaraz... przecież mnie nie wpuszczą. Jestem zwykłym polaczkiem i mam tylko grzecznie pracować za minimalną pensję, płacić podatki, brać kredyt i siedzieć cicho. No i jeszcze otwierać szeroko ramiona w geście powitania całych mas imigrantów i klaskać uszami jak za moimi plecami przegłosowana zostaje kolejna ustawa wtłaczająca mnie w jeszcze większe G...

 

Ale co mi tam... nasz kochany 'polski' rząd wie lepiej co dla mnie dobre, więc co ja się będę wychylał. Kiełbacha i browar z biedry mi wystarczą w oczekiwaniu na drugą Irlandię, Japonię czy inną idylle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na mieście i widziałem "podryw" panów z afryki i jestem przerażony ponieważ to co zaczyna się dziać przypomina niemcy a nie Polskę.

Czterech panów o czarnym odcieniu skóry szło sobie ulicą świętokrzyską i weszli do restauracji w której ogródku siedziałem ja ze znajomym, następnie usiedli na drugim końcu ogródka. Po ok pół godziny zaczęli zaczepiać ludzi przy stoliku obok były to dwie kobiety i chłopak/facet - taki mały i chudy.

Zaczepki wyglądały tak że łamanym angielskim wołali do pań "come to us we fun, we fun", panie odpowiedziały że nie. Po tym jeden z nich wstał i po prostu podszedł do jednej, chwycił za ramię i mówi "come we buy drinks" za nim ustawili się jego koledzy. Baby mocno się przestraszyły i zaczęły się drzeć, kelner podszedł i zaczął ich prosić żeby usiedli, jeden z czarnych próbował pocałować jedną z pań i wywiązała się szarpanina w której pani darła się w niebogłosy. Wszyscy faceci z ogródka wstali a tamci widząc to odepchnęli kelnera co stał obok, ten co chciał się całować sprzedał babie cios a ta upadła następnie uciekli.

Wezwano policję, ta przejrzała monitoring i zabrała panie i ich towarzysza ze sobą.

 

Tak sobie myślę że ile jeszcze to będzie trwało ? Do czego się posuną jak ludzie przejrzą na oczy że zostali oszukani ? Dla mnie pis i spółka są skończeni, najgorszy rząd od 89.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kniaź z Bajki napisał:

Wszyscy faceci z ogródka wstali a tamci widząc to odepchnęli kelnera co stał obok, ten co chciał się całować sprzedał babie cios a ta upadła następnie uciekli.

Fakt, że mężczyźni stanęli w obronie kobiety, daje jeszcze pewien poziom nadziei na przyszłość. W innych krajach, tubylcy czasem już się nie bronią - do tego stopnia, że przeciętny "piętnastoletni inżynier", skonfrontowany z faktem że ofiara nie stoi biernie i nie czeka na cios - nie wie jak się zachować.

To jest mentalność "Kali bić - dobrze, Kalego biją - uciekać".

 

Drugi jasny punkt, to że dzięki nim jest już jedna Pani (i pewnie kilka jej przyjaciółek), która na oficjalną propagandę tak łatwo nie da się już nabrać. Może nawet - ku zgrozie feministek - samodzielnie dojdzie do wniosku, że gdyby nie polscy mężczyźni dookoła, to coś gorszego mogłoby ją spotkać. I że feminizm, "samodzielność", i inne tego typu hasełka działają TYLKO jeśli są wspierane przez całość społeczeństwa.

 

Czasami w mroczno-depresyjnych momentach zastanawiam się, gdyby jakiś Illu zaproponował mi dołączenie, czy zdołałby mnie przekonać, że imigranci są sprowadzani dla naszego dobra. Jak szczepionka, komórki chorobowe, które pobudzić mają organizm do obudzenia i wytworzenia przeciwciał. Bo alternatywą jest toczący się już eksperyment Calhouna na całym społeczeństwie.

 

PS: Kiedyś w Stanach, pewien znajomy poradził mi, żeby w sytuacjach konfrontacji z ichniejszymi "inżynierami" podawać się za Rosjanina. "Nu, gawarisz pa ruski". Miałem nieszczęście mieć okazję sprawdzić to na natarczywych Meksykanach - w moim przypadku zadziałało, z "ruskami" konfrontować się nie chcieli nawet w 7 na 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan Policja szybko przyjechała, poszkodowanych od razu zawinięto do samochodu, drugi patrol został sprawdzać monitoring. O mediach nic nie wiem ale jak tak teraz sobie myślę to policja strasznie się śpieszyła żeby tych ludzi zabrać.

 

Ja postanowiłem że przestaję jeździć metrem i to polecam wszystkim braciom, którzy mieszkają w stolicy tego bantustanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to wszystko prawda, a nie Fake news

to są przygotowania do budowy V Kolumny w Polsce,

która z czasem rozsadzi nas od środka, składającej się z:

- Ukraińców - to jest sprawa oczywista- urzędowa miłość do Ukrainy.

-  Hindusów 

Ale to nie wszystko. W polskiej ambasadzie w New Delhi w Indiach czeka na rozpatrzenie ponad 30 tysięcy wniosków o wizy imigracyjne. Już teraz Hindusów w naszym kraju bardzo szybko przybywa. 

- Filipińczyków - no przecież to Katolicy, pewnie będą się razem z nami modlić w Częstochowie.

 

Dowiedzieliśmy się również że rząd polski prowadzi negocjacje z rządem Filipin. Ich celem ma być sprowadzenie do Polski bliżej nieokreślonej liczby imigrantów z tego kraju. Filipińczycy sami twierdzą, że z ich kraju może wyemigrować nawet 10 milionów obywateli. Ilu z nich trafi do Polski?

 

- Ludów z Afryki aaaaahh!

 

Świadczą o tym konkretne fakty jak podpisanie pezez rząd PiS deklaracji z Marakeszu. Znajduje się tam szereg zapisów, które wspierają imigrację z Afryki do Europy. Aby ułatwić ten proces zastrzeżono, że państwa będące sygnatariuszami tej deklaracji mają nie tylko przyjmować kolejne fale murzynów i Arabów, ale dodatkowo porozumienie zakłada walkę z ludźmi, którzy mają zdanie odrębne. 

 

Ciekawe jak te informacje sprzedają media pro-rządowe. ? No ciekawe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem też taką tezę która nie wydaje się całkiem głupia że rządy nie zastanawiają się nad wymieszaniem, multi kulti, islamizacją itp tylko pośpiesznie na łapu capu i jak zwykle krótkowzrocznie starają się ratować krajowe ZUSy na zasadzie najważniejsze żeby za naszej kadencji nie dupło a co będzie potem to nas to hooy obchodzi. Islamistów biorą najchętniej bo oni gwarantują rozmnażanie jak u myszy i likwidację zapaści demograficznej.

Z resztą zastanówmy się cały europejski biznes ma sens jak po jednej stronie jest pracownik który wytwarza za 5 a po drugiej klient który kupuje za 100  i wtedy po drodze może się paść cała armia account product hooywieco managerów. Im więcej pracowników z 3 świata tym dłużej ten system da się utrzymać a jest oparty co tu dużo mówić na grabieży. 

Bez taniego pracownika ciężko dziś utrzymać konkurencyjność gospodarki stąd to pompowanie bidoków z bangladeszów do EU. Ja to tak widze choć na gospodarce się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mocno się wkurwiłem. Jebany PiS, hipokryci kurwa! Zobaczcie na spot poniżej, który został wyemitowany jako "audycja wyborcza" w telewizji publicznej przed Wiadomościami:

 

 

Szczycą się jebańce, że nie wpuścili ani jednego imigranta, tylko jak szanowni koledzy już wcześniej zauważyli, coraz więcej na ulicach widuje się brązowych ludków. Chuj, że teraz mamy wybory samorządowe, szczucie Platfusami zaczęło się już rok przed wyborami do parlamentu. Tfu!

 

PiS = PO, takie same barachło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpuszczają Pakoli i Hindusów, a także ludność z Uzbekistanu, w dużych miastach to widać, niby dlatego że nie ma rąk do pracy, taki myk :P

Ale nie martwcie się, w sytuacji kiedy rząd i policja nie będą nic robić, bądź tuszować sprawy gwałtów, rozboi to ludzie sami wezmą sprawy w swoje ręce i będzie dym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.