Skocz do zawartości

Polacy zostali oszukani. PiS ukradkiem wspiera masową imigrację do Polski


Rekomendowane odpowiedzi

@koksownik jest jedna mała różnica pomiędzy PO a PiS. 

 

PO nie ukrywa nienawiści do Polaków. Bez skrupułów w parlamencie europejskim przeciwko Polsce. Ostatnio nawet zagłosowali przeciwko Węgrom i za Acta2. Zastanawia mnie jedno, jak musi być głupi naród żeby mieli oni poparcie ok. 20%?

 

PiS się trochę różni od tych powyżej, bo używa wazeliny do ruchania Polaków. Tutaj coś da, tam sobie wytrze mordę patriotyzmem. Dzięki użyciu wazeliny taki Polak nie czuje że też jest ruchany w dupę.

 

Nasi rządzący i rządy w innych krajach realizują plan globalistów mający na celu wymieszanie społeczeństw. Dzięki temu nad takim społeczeństwem będzie łatwiej zapanować.

 

Na koniec brutalne ale prawdziwe. Naród ma taki rząd na jaki zasługuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień temu rozmawiałem z facetem który był na emeryturze. Nagle temat poleciał odnośnie kobiet i w pewnym momencie on do mnie mówi: "Ja z żoną już jestem 50 lat. Nawet nie musimy kłócić się o poglądy bo obydwoje jesteśmy za PO". Później kontynuuje że PiS to podniósł podatki i się tam nakręca. Ja mu odpowiedziałem że PO też podnosiło i co? W końcu się wkurwiłem i mu odpowiedziałem tak: "Pan dokładnie reprezentuje myślenie Polaków. Jak nie PiS to PO i odwrotnie, a potem pan się dziwi że jest bieda i musi do emerytury dorabiać". Dodałem, że są też inni. Gościa zamurowało. Zacząłem mu tłumaczyć ekonomię jak dziecku. Czy wyniósł coś z tej lekcji? Wątpię, ale może zdarzy się jakiś cud i nie zagłosuje na te swoje PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.