Skocz do zawartości

Maszynka do golenia miejsc intymnych


Bombas

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mili Bracia :) Jeżeli temat założyłem w złym dziale, wybaczcie i przenieście, ew. usuńcie. Sprawa wygląda tak: Mój trymer postanowił dziś zakończyć swój żywot i nie potrafię za nic znaleźć tego samego modelu w necie. Dlatego też zwracam się do was z prośbą o podzielenie się modelami trymerów do miejsc intymnych, których sami używacie i polecacie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Harpagon napisał:

@ransoft przez miejsca intymne rozumiesz mosznę i członek? Bo czytałem kiedyś, że te kremy na te miejsca mogą zrobić spustoszenie i organ już nie wygląda tak jak wcześniej. Włoski nie wrastają? I co ile powtarzasz zabieg?

Nie czytałem o skutkach ubocznych, ale fakt wali tym kremem strasznie.

Raz na 3-4miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kiedyś kremu do depilacji, ale jajca puźniej palą żywym ogniem. Tak że tylko dla prawdziwych twardzieli ?.

Na plus to, że faktycznie skóra w dotyku po takiej depilacji jest miękka i nie czuć wogóle szczeciny, tak jak to jest przy goleniu maszynką. Mimo wszystko jak już futro zaczyna odrastać to swędzi i zdarzają się wrosty włosów w ciało. Więcej narazie poprzestaje na skracaniu trymerem, tak na 10mm, nie swędzi, nic nie wrasta a i fryzurka do rzeczy?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, IgorWilk napisał:

@Rnext no ja czekam na wypalenie. Bez hartowania. Co nie co mogło by się stać non stop naprężone. Noszenie ulubionych jeansów sprawiało by mi ból, a ja .....lubię swoje jeansy,bardzo.

Jak bym jednak polecałbym hartowanie w zużytym oleju silnikowym. Najlepiej z Passata ;)

 

A tak na poważnie, to używam Phillipsa QT4015/16. Nie zacina, działa dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.