Skocz do zawartości

Ciągle tylko sex, sex, a gdzie czułość?


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Bruxa napisał:

@Sa... @QueenCreole wiem co powinnaś zrobić, zamiast trollować powinnaś zacząć blog dla kobiet (poza bs), w którym byś opisywała swoje poglądy na temat związków, miłości, facetów i pisałabyś takie rzeczy jak " Ja przeżywam seks bardziej duszą, niż ciałem a przyjemność bardziej sercem, niż pochwą. " + te artystyczne grafomańskie opowiadania, myślę że byś zdobyła sporą popularność, na Twoim miejscu bym tak zrobiła. Te erotyczne przeżycia czy tam fantazje również być spisywała, myślę, że masz talent i jest na to popyt.

???

Nie rozumiem po czym twierdzisz, że trolluję? I dlaczego uważasz że moje poglądy i "przeżywanie tego czy tego inaczej niż wszyscy inni" są dziwne? Nie ogarniam niektórych ludzi na tym forum. Nie wiem czym sobie zasłużyłam na tak kiepską opinię i naklejkę 'trolla'. Zachowuję się na forum przyzwoicie, nikomu nie robię niczego złego, wygłaszam swoje poglądy bo do tego służy forum. Nawet nie przeklinam. :D A mimo tego jestem tak negatywnie odbierana. Nie rozumiem o co chodzi. Dla was to już chyba wszystko jest trollem a każda nowa osoba na forum jest potencjalnym ukrytym facetem lub kolejnym troll kontem Sary, Fit Darii czy kogoś tam jeszcze innego. Nie ogarniam. I'm done. Zastanówcie się. Bo zamiast wykazywać się charyzmą i werbować ludzi na forum, skutecznie ich odstraszacie. O to wam właśnie chodzi? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dużą potrzebę zarówno obdarzania jak i otrzymywania czułości. Bardzo lubię jak wychodzi od faceta, zwłaszcza taka spontaniczna typu przytulenie czy buziak w tańcu pod wpływem bliskości i muzyki, albo jak coś robię w kuchni, buziak w skroń jak rano myję zęby takie małe gesty robią dzień i myślę, że nic nie odbierają z męskości :) Wydaje mi się, że koleżanki z forum się ze mną zgodzą.

M.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.