Skocz do zawartości

Depopulizacja oraz nowy porządek świata.


Grajek

Rekomendowane odpowiedzi

No argument ad personam, jeszcze do tego nietrafiony, na podstawie wyrwanego z kontekstu nawet nie zdania, tylko jego fragmentu, z pewnością dowodzi wysokiej zdolności logicznego myślenia i wybitnej przewagi w dyskusji. 

Próbowałem być kurtuazyjny, ale widzę, że nie załapałeś, trudno zapamiętam i następnym razem postaram się dostosować do poziomu.  

 

To teraz ja zadam Tobie zagadkę z logicznego myślenia, bo do tego sprowadza się dyskusja między nami: wolisz żyć w ustroju, w którym jakiś tam "rodzic" może wedle własnego widzimisię decydować o życiu Twoim i Twoich bliskich, czy w takim, w którym nie można zrobić z Tobą wszystkiego, bo masz zagwarantowane jakieś tam prawa? 

 

Demokracja może być praworządna, podobnie jak monarchia, absolutyzm. Zgadzam się, że nie jest to istota tego ustroju, to jest (może być) niejako przy okazji. To właśnie próbowałem przekazać w poprzednim wpisie. No ale skoro twierdzisz, że demokracja w ogóle nie ma nic wspólnego z rządami prawa, a ja piszę o tej praworządności, to czemu z tego powodu wyzywasz mnie od demokratów? To ostatnie pytanie jest retoryczne, gdybyś nie załapał. Retoryczne to takie, na które nie trzeba odpowiadać, bo odpowiedź nasuwa się sama. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już dawno temu prowadził takie projekty depopulacji i podobne do innych dzisiejszych .

Historia powoli zatacza koło, jak to historia, jedynie metody się zmieniły

 

 

 

Czy to w niektórych przypadkach nie są to podobne obrazki do dzisiejszych na żywo...

 

Edytowane przez kryss
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.