Skocz do zawartości

Prezydent Kononowicz oddał dom miastu za pieniądze?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę tego komentarza, poza tym nie zdzierżę monologu tego pasożyta niebożego.

 

A Konona, mimo, że jest na granicy lekkiego upośledzenia umysłowego i zespołu Delbrucka, cechuje jakiś chłopski spryt i instynkt samozachowawczy, także raczej nie dałby sobie zrobić krzywdy, jeżeli

doszło do jakiegoś dillu na linii on -> miasto.

 

Z tego co pamiętam, dawno temu, MOPS chciał po śmierci jego brata i matki przejąć jego rezydencję, ubezwłasnowolnić go i nie udało się to wtedy.

A ze zdarzeń które wydarzyły się w ciągu ostatniego roku, niejaki Paweł z Warszawy proponował, by Krzysztof przepisał na niego dom w zamian za dożywotnią pomoc itd. jednak nie poszedł na to.

 

Intrygi jak w dynastii Tudorów.

Ciekawe, ile ten dom i działka mogą być warte, strzelam, ze 200-250 tys?

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Krzysztof ma prawdopodobnie zespół Delbrucka tak jak wspominał @Dworzanin_Herzoga więc nigdy nie będzie nic wiadomo - to tak samo jak z tym zarzekaniem się na Boga, że nie pije/nie pali od maleńkiego a jest masa filmów gdzie dawał w palnik aż miło :)

 

Masz rację @Marek Kotoński, że na filmie jest wspomniane (08:30) jak Major mówi, że oddał dla miasta dom (Krzysztof na to: okradli mnie) a potem Suchodolski kontynuował, że za 3000 PLN oddał (jak na stare miał 1,5 mld?) i potem się zaczęły zakupy komóreczki itp. - więc jakieś ziarnko prawdy w tym może być :D

 

Zresztą Krzysztof chyba 20 lat jest bezrobotny więc jak mu zaproponowali 3 koła netto za dom to aż w nocy nie mógł spać z podniety :D

 

MOPS nie chciał przejąć domu na Szkolnej 17 - po prostu było tak, że MOPS przestał dawać dary dla Krzyśka jak widzowie zaczęli pomagać i wtedy Prezydent Boży zaczął snuć teorie spiskowe, że wszyscy chcą przejąć ich posiadłość - Żródło 1

 

Najlepsze jest to, że wcześniej było gadane iż Ksiek przepisał dom dla Mexicana! - Źródło 2

 

Wcześniej niby przepisał dla Mexicano, potem niby Paweł z Warszawy chciał przejąć dom za opiekę a następnie niby Miasto go oszukało i zabrali dom za 3000 PLN

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten komć: 

No tak, Krzysiek oddał dom miastu, przepierdolił pół miliarda na stare, Major nie ma czego szukać, oprócz oczywiście letniej kuchni. Krzysiek forsę wziął, potem wyszło na jaw skąd ta forsa, to po kolei odbijają od niego, Jarek i Major. Skoro nie złapią się na chałupę po prezydencie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pawel93 napisał:

MOPS nie chciał przejąć domu na Szkolnej 17 - po prostu było tak, że MOPS przestał dawać dary dla Krzyśka jak widzowie zaczęli pomagać i wtedy Prezydent Boży zaczął snuć teorie spiskowe, że wszyscy chcą przejąć ich posiadłość - Żródło 1

 

Tak jak wspomniałem, miałem na myśli dawne czasy, w domyśle sprzed epoki Mexicano, Niewińskiego itd.

:) 

 

Nie mogę teraz znaleźć źródeł (o ile jakieś się zachowały), ale kiedyś robili z niego psychopatę, znęcającego się nad bratem i wykorzystującego seksualnie matkę, chcieli ubezwłasnowolnić i przejąć dom.

Na razie znalazłem tylko przykładowy art opisujący Konona jako dewianta: 

 

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/203994,kononowicz-wykorzystywal-seksualnie-matke.html

 

Jak na coś jeszczę wpadnę, to wrzucę, na razie można to potraktować jako ciekawostkę.

 

12 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Mam ten komć: 

No tak, Krzysiek oddał dom miastu, przepierdolił pół miliarda na stare, Major nie ma czego szukać, oprócz oczywiście letniej kuchni. Krzysiek forsę wziął, potem wyszło na jaw skąd ta forsa, to po kolei odbijają od niego, Jarek i Major. Skoro nie złapią się na chałupę po prezydencie.

 

Już widzę oczami wyobraźni ten bilboard anty pisowski, tylko z wkurwioną twarzą Konona, oraz podpisem:

 

Kononowicz wziął miliony.

A wy mówicie, że ja olkoholik.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2018 o 17:23, Dworzanin_Herzoga napisał:

Nie mogę teraz znaleźć źródeł (o ile jakieś się zachowały), ale kiedyś robili z niego psychopatę, znęcającego się nad bratem i wykorzystującego seksualnie matkę, chcieli ubezwłasnowolnić i przejąć dom.

Na razie znalazłem tylko przykładowy art opisujący Konona jako dewianta: 

 

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/203994,kononowicz-wykorzystywal-seksualnie-matke.html

W dniu 10.09.2018 o 19:24, Marek Kotoński napisał:

Ciekawe czy z tą mamą to prawda, raczej wątpię.

Wydaje mi się, że to raczej nie jest prawda z tą mamą

Trzeba zauważyć, że te zarzuty o maltretowaniu złożyli sąsiedzi czyli podmioty, które mają kosę z Kśkiem od wielu wielu lat (oboje sąsiadów wybudowało już mury przy posesji Szkolnej 17)

Czy wykorzystywał seksualnie mamę? wydaje mi się, że Prezydent Boży jest trochę osobą aseksualną pod względem psychologicznym (teksty typu: ,,Kononowicz nigdy nie miał kobiety" stały się już symbolem Starosielc Białostockich) tak więc pewnie do niczego tam nie doszło.

 

Ale...

 

Przewodniczący Biura Interwencji Obywatelskich być może zawsze miał jakieś skryte marzenia seksualne spowodowane frustracją wynikającą z braku realizacji tychże marzeń.

 

Chciałbym Wam przedstawić dwa filmy:

 

1) ,,Kochana moja, bo jak przyjadę to dupy dam Tobie i będziesz widziała - pociągniesz troszkę"

2) ,,Koordynator mnie - dolega Panu coś? - ja mówię: baby mnie potrzeba Panie ordynatorze - Masz Pan babę? jak nie to żonkę dawaj do jebania"

 

Tak więc Kśiek ma swoje pragnienia seksualne... Więc nie wiadomo co było za murami Szkolnej 17 jeszcze za życia Mamy...

 

Edytowane:

 

Radzę odsłuchać w całości oba nagrania :D

 

Edytowane przez Pawel93
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.