Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Normalny

O samotnych matkach ... mówi kobieta - zdziwicie się.

Recommended Posts

Jestem w ciężkim szoku, w 17 minutach skondensowane tyle tematów, że można by zrobić o tym kilka artykułów a wszystko to powiedziała kobieta. Jestem autentycznie pełen podziwu bo poza moją ciotką i babką to takich kobiet zasadniczo nie znam.

• Like 2

11 godzin temu, wrotycz napisał:

poza moją ciotką i babką to takich kobiet zasadniczo nie znam.

Szczesciarz, znasz az dwie kobiety.

13 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

No chyba, że rozwodnik z dziećmi, takie przypadki się zdarzają i tworzą normalny związek.

@Ragnar1777 Możesz rozwinąć wątek? Czemu tak uważasz? Znasz takie przypadki ze swojego środowiska?

Obejrzeliście jej więcej filmów?  Ten był mylący, bo w innych opowiada jak marzy o rodzinie mówiąc, że każdy facet i kobieta prawie powinni mieć dzieci i rodzinę, bo to jest szczęście. Więc ona mimo ciekawych spostrzeżeń na temat samotnych matek niespecjalnie różni się od innych i upatruje szczęście nie w sobie tylko w rodzinie. 

Edited by Kimas87
Błąd

No i dobrze, że tak myśli bo każda tak myśli. Natomiast swój stosunek do samotnych ojców wyraziła w tym filmie.

5 hours ago, Kimas87 said:

Obejrzeliście jej więcej filmów?  Ten był mylący, bo w innych opowiada jak marzy o rodzinie mówiąc, że każdy facet i kobieta prawie powinni mieć dzieci i rodzinę, bo to jest szczęście. Więc ona mimo ciekawych spostrzeżeń na temat samotnych matek niespecjalnie różni się od innych i upatruje szczęście nie w sobie tylko w rodzinie. 

I to ją czyni niezdolną do rozsądnego, konserwatywnego (w sensie klasycznego, odpowiedzialnego) myślenia? Ja tez myślę o rodzinie - to jest powód, żeby nie brać moich uwag poważnie? A może warto posłuchać argumentacji, a takowa jest, czysta i klarowna.

Wielokrotnie w tym filmie mówiła o odpowiedzialności, za siebie przede wszystkim. Lewactwo tak nie mówi, lewactwo nie bierze za siebie odpowiedzialności. Zauważyła tyle ważnych spraw i trendów dotyczących tematu, że nasi "guru" tyle nie znają. I to wszystko kobietka o małym rozumku.

Wbrew pozorom po sposobie wypowiedzi łatwo poznać czy ktoś jest mądry bądź inteligentny, czy też głupi albo tępy. Ja u niej nic głupiego, nieinteligentnego nie zauważyłem. Mogę powiedzieć, że wielką intelektualistką nie jest ale ze świecą szukać ludzi którzy trzeźwo podchodzą do świata a z tym mamy do czynienia w tym przypadku.

• Like 2

20 godzin temu, karhu napisał:

A powaznie to znam kobiety ktore rodzily dzieci , bo w ten sposob chcialy zmienic swoich facetow. 

To się nazywa "dziecko na zgodę".

Genialny plan!
Kościół wspiera go motzno...

• Like 2

Jedno mówi,drugie robi, trzecie myśli... kobieta.

Ale jeśli ta Pani myśli i robi to co mówi to szacun, dam subka i posłucham co nieco, głos miły i dobrze sie słucha.

Prszę scalić

tutaj też warto posłuchać

• Like 3

W dniu 11.09.2018 o 21:31, karhu napisał:

A powaznie to znam kobiety ktore rodzily dzieci , bo w ten sposob chcialy zmienic swoich facetow.

Całe szczęście, że moja była poszła tylko na pielgrzymkę do Częstochowy w mojej intencji :D

• Haha 3

Tym razem o facetach po rozwodzie i relacjach z dziećmi. Mówi jak jest:

• Like 1

Pani na pierwszym filmie dobrze mówi. Jeśli jednak dzieci są z dłuższego związku, to ciężko mówić, że matka źle wybrała. Życia nie da się na dystansie przewidzieć.

Znałem kilka rozwodek z dziećmi, które były ok. Po zdradzie męża próbowały odbudować małżeństwo, ale nie wyszło. Potem dwie z nich związały się z facetami z dziećmi- z tego, co wiem, każde mieszka osobno, każde płaci na swoje dzieci itp. Faceci nie robią za bankomaty. Inna rzecz, że dzieci były już dość samodzielne. 

Ja takiego coś znalazłem. Jakaś młoda dziewczyna jedzie po jakiejś pani w szale macicy:

Teraz coraz więcej kobiet szuka jelenia którego będzie mogła potem wyjebać poprzez alimenty.

Wiem co mówię bo siostra była na weselu rok temu i gadała z kilkoma samotnymi madkami które mają po 3/4 dzieci i każde z innym ojcem.

Dodam że ani jedna nie pracuje i żyje sobie z alimentów plus 500+, a na pytanie dlaczego nie chce pracować odpowiedziała że nie musi bo ma tyle hajsu że nie musi pracować.

Współczuje tym dzieciom bo będą do końca życia miały spierdolone życie, na dodatek jeśli ojciec miga się z alimentami to same kiedyś będą spłacać te alimenty.

Może i są samotne i normalne matki, ale to są takie rzadkie przypadki jak znalezienie 4 listnej koniczynki.