Skocz do zawartości

Atencja Pań w dodawaniu znajomych na FB


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, indiana napisał:

Z tego samego powodu z jakiego Ty pisałeś do obcych Panien pod byle pretekstem na fb o czym tu pisałeś swego czasu.

Kolejny post w którym wypominasz komuś jego stare wypowiedzi.

 

Siedzisz i notujesz wypowiedzi poszczególnych użytkowników?

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, indiana napisał:

Z tego samego powodu z jakiego Ty pisałeś do obcych Panien pod byle pretekstem na fb o czym tu pisałeś swego czasu.

 

Z tym, że ja nie zapraszałem obcych dup do znajomych. Po co? Chyba, że prowadziłem długie rozmowy albo po kilku spotkaniach. Inaczej po co jakaś obca laska ma zbyt dużo o mnie wiedzieć. Poza tym kolego, ja miałem pretekst, ta rozmowa szła niejako przy okazji, a Ty walisz od razu z zaproszeniem do znajomych. Zrób coś innego niż pozostali. Ty myślisz, że te ładne laski nie mają takich zaproszeń na pęczki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bullitt napisał:

Z tym, że ja nie zapraszałem obcych dup do znajomych. 

Pisałeś z obcymi kobietami - zagadywałeś do nich pod jakimś pretekstem, do studentek, pod pretekstem bodajże jakichś badań. Rozumiem, że chcesz się teraz publicznie wypierać przed wszystkimi?

 

A co do rad o tym co powinienem zrobić to ich nie potrzebuję. Co z tego, że mają zaproszeń na pęczki? To oznacza, że należy traktować człowieka jak gówno? Bo akceptowanie kogoś, przyjmowanie do znajomych a potem ignorowanie w wypowiedziach to JEST traktowanie PRZEDMIOTOWE, tylko po to, żebyś był darmowym kolejnym obserwatorem i ewentualnie lajkerem. To jest PRZEDMIOTOWE TRAKTOWANIE CZŁOWIEKA!

Skoro Pani mnie nie zna i jest taka 'ą', 'ę', że z obcym nie pogada, albo, że nie jestem w jej type, to niech mnie nie akceptuje do znajomych! A nie akceptuje, a potem nie odpisuje - ale akceptuje, bo będę robił za jej pieska atencji. To jest, powtarzam: PRZEDMIOTOWE TRATOWANIE FACETÓW i czyste cwaniactwo i o tym jest ten temat.

 

Naprawdę aż tak mało inteligentni są niektórzy tutaj, że trzeba takie oczywistości tłumaczyć?

3/4 kobiet swoim zachowaniem pokazuje, że PRZEDMIOTOWO TRAKTUJE MĘŻCZYZNĘ. Normalna dziewczyna po prostu odrzuciłaby zaproszenie - tutaj mamy celowe przyjmowanie, aby mieć pieska do atencji i nie odpisywanie = brak szacunku. Ludzie, używajcie mózgu, na miłość Boską.

Edytowane przez indiana
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, indiana napisał:

Kolejny który nie zrozumiał. Skoro ma takich misiów na pęczki to czemu tak chętnie przyjęła do znajomych? Ano właśnie, dlatego bo: czytaj temat i nie trolluj.

Ręce opadają jak czytam coś takiego :) właśnie pokazałeś jak blade jest Twoje pojęcie o kobietach i ich działaniu, przyjęła zaproszenie ze zwykłej babskiej próżności, im więcej orbiterów i pochlebstw tym ego Pani wzbija się na wyżyny, jesteś tylko szpiclem do zaspokojenia jej ego:)

 

Już samo wysyłanie zaproszenia do nieznajomych kobiet na facebooku stawia Cie w pozycji żebraka i orbitera i pokazuje że marne Twoje doświadczenie z cipami skoro uciekasz się do takich metod kompletnie nie rozumiejąc że nic tym nie uzyskasz :)

 

No ale, wolny kraj, jak ktoś chcę być niewolnikiem to nie ma sensu mu tego zabraniać :)

Edytowane przez The Motha
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej śmieszy sytuacja gdy laska wrzuca zdjęcie na fb i od razu jej koleżanki, ja to nazywam grupa wsparcia albo solidarność jajników " piękności" , "boska" itp. patrze zdjęcie obok, to samo, te same osoby, te same komentarze plus czasem jeszcze jakiś biały rycerzyk próbujący się przebić i jak to tu potocznie nazywacie pochwalić się swoja wypolerowaną zbroją :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, The Motha napisał:

Ręce opadają jak czytam coś takiego :) właśnie pokazałeś jak blade jest Twoje pojęcie o kobietach i ich działaniu, przyjęła zaproszenie ze zwykłej babskiej próżności, im więcej orbiterów i pochlebstw tym ego Pani wzbija się na wyżyny, jesteś tylko szpiclem do zaspokojenia jej ego:)

 

Ty jesteś naprawdę trollem - przecież Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem nawet na poziomie gimnazjum, kolego. Aż szkoda Ci odpowiadać, bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zostało wszystko rozjaśnione przez @Pater Belli. Wystarczy wpisać w Google "dopamine loop and social media" i wyskakuje pierwszy lepszy artykuł:
 

Cytat

According to a study of Australian consumers by San Francisco-based media-buying firm RadiumOne, social media usage is a dopamine gold mine. “Every time we post, share, ‘like,’ comment or send an invitation online, we are creating an expectation,” according to the study. “We feel a sense of belonging and advance our concept of self through sharing.”

https://www.ama.org/publications/MarketingNews/Pages/feeding-the-addiction.aspx

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.