Skocz do zawartości

Niechciana ciąża


laurissarius

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że to piszę w tym wątku, ale przypomniała mi się sytuacja z czasów liceum.

 

Miałem kolegę w klasie, dobrze zapowiadający się piłkarz grał przez jakiś czas w młodej ekstraklasie, trochę cwaniak i narcyz, ale gorliwy katolik.

 

W każdym razie jego dziewczyna, zaszła w ciąże w pierwszej liceum, niestety poroniła. I wiecie co on zrobił w, związku z tym faktem? Zrobił sobie tatuaż z wizerunkiem Jezusa i napis ,,Jezu ufam Tobie".

 

Stwierdził, że Jezus ochronił go przed tragedią.

 

Czaicie typa? Podwójna moralność, aż napier... po oczach.

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę chłopie! Usunięcie ciąży to nie rozwiązanie.

 

Jeśli zrezygnujesz ze swojego pomysłu, koniecznie zrób test na ojcostwo zaraz po porodzie waszego dziecka. Duża szansa, że partnerka chce cię w chuja zrobić. Pamiętaj, że masz 6 miesięcy na zaprzeczenie ojcostwa. Nie daj się wpisać w USC od razu jako tata, gdyż musisz być pewny, czy to twoje potomstwo.

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega @Still napisał i popieram w 100% choc doswiadczenia z dziećmi nie mam ale jaja trzeba mieć zeby teraz wychowac a nie szukać aborcji!! Jak byłem w podobnym wieku co ty i partnerce spóźniał się okrers zrobiliśmy test okazało się że fałszywy alarm, ale jedno w głowie miałem na pewno że stane na rzęsach żeby to przetrwać i dać sobie rade! Aborcja nie wchodziła w gre, a byłem osrany jak ty! BIERZ TO NA KLATE KURWA!!!!!!!!

Edytowane przez MMorda
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zabierasz wszystko ze sobą, sam własnoręcznie wyrzucasz albo spuszczasz w kiblu, nie zostawiaj pełnego kondona u pańci...

Jeśli tego nie zrobiłeś, bądz gum-serwis nie zadziałał, to gratuluje :)

Moim zdaniem aborcja to tchórzostwo i morderstwo, teraz możesz tego nie czuć, ale za kilkanaście lat sumienie was zapierdoli...

 

Sam chciałbym mieć dziecko, ale narazie nie ustawiłem się tak jakbym chciał, ale to kwestia czasu :)

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i chciałbym swoje 3 zdania wpleść. 

Jeśli teraz unikasz odpowiedzialności to możesz sobie tylko zaszkodzić w przyszłości. Nie znam Cie, nie wiem w czym masz problem i jak zaradny jesteś. 

Dziwne jest, że Twoja partnerka chce usunąć dziecko.  Rozumiem plany, kariera.. Ja bym się nad tym zastanowił.

Jeśli dziecko jest Twoje ( zaproponuj testy? jaka będzie jej reakcja ? ) to podejmij wyzwanie. 

 

 

Jak chcesz usunąć dziecko to musicie zrobić research po ginekologach i wprost powiedzieć jaki macie zamiar. W końcu traficie na odpowiedniego. Najczęściej zabieg zostanie wykonany w jakiejś prywatnej placówce np. chirurgia jednodniowa. Usunięcie dziecka pod pretekstem "obumarły płód", "wada" cokolwiek. Papier przyjmie wszystko. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek

Jakoś 6/7.

 

@Brat Jan

Durex performa

 

 

Dla wielu z Was mogę być tchórzem, czy mordercą, liczyłem się z tym zakładając ten wątek, jednak mimo to on powstał. Prosiłem na początku, byście nie patrzyli na mnie przez swoją moralność, jednak mimo prośby, wielu dalej próbuje mi wmawiać i wręcz zmuszać do ojcostwa. Decyzja jest już podjęta i obgadana z partnerką. Będziemy się starać, by ją usunąć. Wszystkim, którzy zamiast oceniać i umoralniać, pomogli chociaż trochę, serdecznie dziękuję.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, trop napisał:

Na drugie dziecko ;) 

https://www.kobieta.pl/artykul/500-plus-na-pierwsze-dziecko-zmiany

" Jest to możliwe, jeśli dochody rodziny nie przekraczają 800 zł miesięcznie na osobę lub 1200 zł miesięcznie na osobę, gdy w rodzinie jest dziecko niepełnosprawne."

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, laurissarius said:

Dla wielu z Was mogę być tchórzem, czy mordercą, liczyłem się z tym zakładając ten wątek, jednak mimo to on powstał. Prosiłem na początku, byście nie patrzyli na mnie przez swoją moralność, jednak mimo prośby, wielu dalej próbuje mi wmawiać i wręcz zmuszać do ojcostwa.

Te moralizatorskie pogadanki zwyczajnie zlewaj.

 

Do rzeczy. Popularnym kierunkiem turystyki aborcyjnej jest Słowacja. Są tak gabinety z polskim (lub polskojęzycznym) personelem, dzwonisz, umawiasz się, jedziesz. Koszt 350-400EUR. Podobnie jest w Czechach. Wujek Google Ci pomoże. Inny popularny kierunek to UK, gdzie podobno panują lepsze warunki.

Robiłem sobie dwa zabiegi w CZ i ze swojej strony polecam, choć oczywiście nie były to zabiegi ginekologiczne ;)

 

7 minutes ago, koksownik said:

@laurissarius to po co ten temat gościu zakładałeś, skoro i tak wiedziałeś, jak postąpisz? :huh:

Przecież jak byk typ napisał:

5 hours ago, laurissarius said:

Gdzie w ogóle szukać informacji o tym? Gdzie szukać jakiejś kliniki? I jakie są to koszta?

 

 

 

Edytowane przez Adams
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Brat Jan napisał:

Ale pękła?

Pytam, bo jeżeli nie to (zapewne większość z Braci zgodzi się z moim zdaniem) możesz zostać wmanipulowany w koszty usunięcia nie swojego.

Bracie @laurissarius

To bardzo ważne.Bo widzisz...Używam przeważnie takich gumek jak Ty,były naprawdę różne partnerki a i w tyłek się pańcie ładowało i NIGDY żadna gumka nie pękła.

Może tu jest sedno Twojego "problemu".I odpowiedz na pytanie @Brat Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, laurissarius said:

jednak mimo prośby, wielu dalej próbuje mi wmawiać i wręcz zmuszać do ojcostwa.

Nikt tutaj nie ZMUSZA cię do ojcostwa/macieżyństwa .

Tak na serio to jestem prawie pewien że jesteś KOBIETOM  podszywającą się pod faceta .

 

Większość z nas pyta Cię to samo pytanie na wiele sposobòw ...

 

" Jakim chujem uzurpujesz sobie prawo do zabicia kompletnie bezbronnej istoty ludzkiej " 

 

I nie pierdol że " nie mam kasy,mam studia na głowie itd itp...."

to wystarczający powòd !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.