Skocz do zawartości

Opuchnięty policzek po wyrwaniu zęba


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Wczoraj miałem wyrwany ząb, towarzyszyła mu opuchlizna. Został wyrwany a dentystka nie przypisala antybiotyku. Czy sa jakieś domowe sposoby na wyleczenie tej opuchlizny? Nie mam herbatek ziołowych do dyspozycji ale mam wode utlenioną. Czy mogę jej użyć jako płukanki? Lub czy mogę przykładać lód? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leć do sklepu puki czynny. Kup dwie lub trzy główki czosnku . Obierz , posiekaj parę ząbków czosnku, zaparz we wrzątku i płukaj co godzinę. Oczywiście letnia woda.  Tak ze 2-3 razy. Czosnek to naturalny antybiotyk. Mi wiele razy pomógł na zęby. Pomoże na dwa trzy dni i wracaj do stomatolog..

 

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest norma. Ja miałem wyrywane chirurgicznie dwa zęby, po tym jak matka przyrządziła zajebiście królika. W piersi była kość, a że w gryzłem się mocno to i dwa zęby strzeliły. Tak czy owak, opuchlizna nie była duża, była zajebiście gigantyczna, cała lewa strona, wyglądałem jak postać z kreskówki. Zimne okłady, najlepsza rzecz. Mi po 2-3 dniach zaczęło schodzić z widocznymi tego efektami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.