Skocz do zawartości

Kolejny kwiatek z Rolnik szuka żony


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mosze Red napisał:

W rok +60 kilo niezły wynik

Nie bądź niemiły dla kobiety. To niedoczynność tarczycy. Lub utyła troszkę bo piła niegazowaną wodę mineralną. W Lancecie to nawet opisywali. A w ogóle to ona ma złą przemianę materii. A najbardziej winne jest DNA, szwagierka stryjecznej siostry też utyła nagle przed programem, to wina genów. Ja jadłam mało delicji przegryzając chałwą. A do jedzenia tej wstrętnej szarlotki to mnie zmuszali pod karą chłosty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia samce, poczekajta do 3 odcinka. Gruba się wkurwi i wyłoży wam kawę na ławę jak to jest. Oznajmi wszem i wobec, że od roku jest breatharianką i tak utyła od energii kosmosu. A taka energia to same kilokalorie, nie jej wina. A ten wstrętny jej wybranek będzie miał pogadankę z samym lucyferem, bo miał czelność zwrócić jej uwagę na jej nadwagę. Te rolniki to są jednak niedojrzali emocjonalnie, tylko na wygląd patrzą. A ona tak się ładnie dla niego ubrała, kusa sukieneczka. Wszystko się jej wylewało, dla niego, ale on tego nie docenił.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Normalny napisał:

Kobietom to można mówić, że facet zaczyna się od 180 cm.

Ale gdy facet powie, że kobieta kończy się na 55 kg - to już z niego cham i prostak.

Tak sobie myślę, że jakby role odwrócić, to kobieta by delikatniej powiedziała np. szukam wyższego, ew. nie czuć między nami chemii.

 

Dużo ludzi w Polsce jest otyłych i stąd ten cały harmider.

Wczoraj widziałem dziewczynę na oko 16-18 lat i z twarzy piękna kobieta, a tyłek tak wielki że sam się zdziwiłem jak w tak młodym wieku można być grubym.

Co one jedzą? ja na serio pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, PewnySiebie napisał:

Co one jedzą?

Dziś młode kobiety są zbyt leniwe by przygotowywać zdrowe jedzenie samemu lub po prostu nie umieją tego robić. Według nich gotowanie to jest dla lamusów. Strata czasu. Ten czas wolą poświęcić na kompletnie bezproduktywne klikanie po fejsach i innych social szajsach. Wygodniej im kupić gotowe żarcie, a w każdym przetworzonym "daniu" jest tona cukru (lub jeszcze gorzej, syropu glukozowo-fruktozowego). Jedna pizza często ma ponad 2 tyś kalorii, a to tylko jeden z wielu posiłków w ciągu dnia, o kolorowych napojach gazowanych (w których cukier aż kipi) nawet nie wspomnę. I dupsko rośnie.

 

Nie ma tu żadnej tajemnicy ani zagadki. Taka otyła osoba zamiast owoców i warzyw (najlepiej surowych), żywi się tylko i wyłącznie wysoce przetworzonym syfem i to ilościach hurtowych. Plus brak ruchu i aktywności fizycznej. Przecież nie pójdę pobiegać czy na rowerze pojeździć jak jakaś szalona, skoro mam tyle "łoli" do przejrzenia na pejsie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby chłopina wypijał szybciutko tego zajzajera, co go w kieliszku ma, jednego za drugim, to by te kobiety piękniały w ciągu dnia, a i tak byłoby nie dość.

 

Na tyle, co sie na męskiej urodzie znam, to na dobre sześć zasługuje. Jakby nad brzuchem popracował, to i siedem, a mu jakieś trójki rają. Te baby sa tak ohydne, ze tyle wódki, aby je ruchać, nie umiem wypić.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka naszła mnie jeszcze refleksja po tym co wrzucił tu @BrightStar oraz po tym co wczoraj napisałem: czy poziom spierdolenia Polek jest już aż tak wysoki, że robią z siebie przed jakby nie patrzeć, możliwe, że przed całym krajem, idzie to w świat tv oraz Internet, totalne pośmiewisko, czy mają aż tak wywalone w powietrze ego, że mogą sobie pozwolić na aż takie jazdy i robienie z siebie kłamliwych, za przeproszeniem suk? Kolejna laska wysyła nieaktualne zdjęcie i głupio się uśmiecha, że zobaczysz więcej na żywo. Ma gość ewidentnie pecha, aż przeklął przed kamerą. Chyba zaczyna do jego głowy docierać co się dzieje, chyba coś jest nie tak. Oby.

Jakby co panie rolnik zapraszam na forum:)

Co one sobie do jasnej cholery myślały? Czy cokolwiek myślały? Że co? Że gość poleci na wnętrze? No poleciał, od razu się okazało, że to wnętrza kłamliwych istot.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Krugerrand napisał:

Co one sobie do jasnej cholery myślały? Czy cokolwiek myślały? Że co? Że gość poleci na wnętrze? No poleciał, od razu się okazało, że to wnętrza kłamliwych istot.

1.Prosty zwyczajnie brak szacunku do mężczyzn, spowodowany wychowaniem na księżniczkę

2. Brak wymagania odpowiedzialności od kobiet, w związku z tym wszystko ''jakoś przejdzie'' bo mi wolno bo jestem kobietą, bezbronną i smutną, zauważcie że kobiety sprytnie żonglują swoją bezbronnością, to wyrachowane istoty do szpiku kości :)

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician Ale one tego niezdrowego żarcia muszą sporo jeść, bo taki tyłek sobie wyhodować, to nawet miśki na siłowni mają problem w cyklu na masę.

Do tego taka dieta na grubasa jest droga.

 

Poza tym ja mówię tu o wieku 16-18 lat gdzie tyłek jest ogromny!.

One chyba cały czas coś muszą jeść, bo naprawdę ciężko tyle kalorii w Siebie władować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za młodych czasów ładowałem kiedyś grubaskę :) Było to na opuszczonej stacji kolejowej po koncercie.Byłem narąbany jak stodołą,prawie "na filmie".Ale doskonale pamiętam jak cycki miętoliłem i fałdy brzuszne i zastanawiałem się czy ta fałda czy to już koniec cycka :D 

 

Ale miło wspominam mimo że mało pamiętam bo to była chyba jedyna panna 90+ którą grzmociłem.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PewnySiebie napisał:

One chyba cały czas coś muszą jeść, bo naprawdę ciężko tyle kalorii w Siebie władować

Wbrew pozorom łatwo. Pizza, paluszki i red bull to już 3 tyś pustych kalorii, a to zaledwie podwieczorek. Oni tych kalorii nie czują. Często jest tak, że grubas jest zwyczajnie niedożywiony, mimo pochłaniania ton jedzenia. Śmiecia, nie jedzenia.

 

Akurat mam koleżankę, która waży 140. Ile to ja razy mówiłem jej, że jest klinicznie otyła, w żartach i na poważnie. Nic kurwa do niej nie trafia. A jej jedyny argument to taki, że jest teraz zdrowa. Dziś tak, jutro przyjdzie cukrzyca, ślepota, ucinanie kończyn, nadciśnienie, niedowład stawów, wózek inwalidzki. Mimo monstrualnej nadwagi nadal interesuje się tylko majętnymi dziewiątkami lub dziesiątkami z kratką na brzuchu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, PewnySiebie napisał:

Kobieta która waży 140 kg liczy na gościa z kratą na brzuchu. Omg

Niestety, tak dokładnie jest. Wspominałem o niej na forum. Lubię ją bo jest naprawdę ładna i dużo mi w życiu pomogła. Ale kiedy zaczynam gadkę o odchudzaniu to się momentalnie wkurwia. Mnie to nie rusza, chciałbym jej pomóc ale się nijak nie da.

 

Kobieta, która nie ma żadnego wyglądu w sensie ciała, i tak zawsze chce najwyższą półkę faceta. Jestem kobietą, mi się należy. 'Rolnik' jest tylko tego soczewką. Otyła raszpla o SMV 2-3 chce wyhaczyć bogatego samca siódemkę. A na wizji pierdoli jak mały Kazio, że na zdjęciu miała tylko inna fryzurę. Oby się dostać do programu, po nas choćby potop.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje jak zdesperowani na bzykanie są panowie z portali randkowych skoro tak kosmiczny rozdzwięk między netem a realem im nie przeszkadza.

Skoro by to przecież nie działało to przecież by panny tego nie stosowały.

Dla mnie też dużą czerwoną lampą jest to że dziołcha wrzuca dużo fot swoich pazurów, tipsów itp i nic poza tym. Jakoś zawsze za ładnymi ,wypielęgnowanymi ponad miarę dłońmi widzę rozkosznego hipcia z nilu.

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.