Skocz do zawartości

FAME MMA 2 - BONUS BGC - WIELKI POWRÓT


Grajek

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoznawalność Bonusa zaczęła się w 2013r kiedy w czasie wywiadów dla Pakola opowiadał niestworzone historie, powtarzał cały czas ten sam freestle itp, momentem kulminacyjnym

był wywiad lufa-pytanie w jednym z poznańskich lokali. Może jakoś się pokaże na tym Fame MMA, nawet Różalski ostatnio o nim mówił, że widać, iż przykłada się do treningów.

 

Poczciwy typ, ale ma trochę nie po kolei w głowię, IQ w okolicach 85 pkt IMO. Kiedyś pisał, że przez jakąś kobitę w taki stan psychiczny wpadł, ale ile w tym prawdy ciężko stwierdzić, bo to zaawansowany

bajkopisarz, Ezop przy nim to mały Miki.

 

BTW W młodości nawet dobrze wyglądał i miał jakiś błysk inteligencji w oku.

 

comment_heEc7MM0jrFfT92rzbmWXvYdnaSWnu3A

 

comment_Mcjbyjr6yeOiyyd2NuSl9tr1KZIAP7sc

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się z niego śmieją, a prawda jest taka że koleś przy tej masie jakby sprzedał komuś swojego sławnego luja z całej epy to większość zaliczyłaby glebę wraz z utratą przytomności.
Żal mi gościa. Rodzina dla jego dobra powinna go całkowicie ubezwłasnowolnić, bo z tego co przeczytałem o nim na wykopie o (nie wiadomo czy to prawda) to potrafił wziąć kilka telefonów na abonament i porozdawać za free o ile dobrze pamiętam. Nabierze chwilówek pod wpływem impulsu a później inni będą spłacać za niego. 
 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Towarzysz_Winnicki Dziwi mnie tylko, że tyle trenuje, a wciąż nie umie normalnego ciosu wyprowadzić tylko bije z kufla albo jakieś "lepy na ryj". Do tego ta nadwaga to już przesada, więcej mu zabiera niż daje. 10 kilo powinien zrzucić. Wydaje mi się, że ci co go prowadzą, chcą żaby pozostał Bonusem bo na tym jest kasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zdjęcia z młodości mnie zaskoczyły. Co tu się wydarzyło? ?

Widać, że na konferencji prasowej, dali mu zielone światli na takie, a nie inne zachowanie. Jest podatny na sugestie za €€€. Jednak z Pakolem, już nie współpracuje. Hajsi może i cos zarobił, to przejebał... niby ma dziecko. Z tym drugim już nie nagrywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.