Skocz do zawartości

Carrioner zaorał feministkę


Ksanti

Rekomendowane odpowiedzi

   Koleś jest tak rozemocjowany, że aż żenujący, jeszcze do tego piskliwy głos jak się podjara.

Może i dobrze prawi, ale mocy przekazu w nim nie ma. Co do kobiety, cóż to kobieta, interpretuje świat jak jej pasuje.

Szokda strzempić ryja, cytując klasyka.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carrioner niby działa w słusznej sprawie jednak robi to w zły sposób. Ostatecznie ośmiesza wszystkie pro męskie ruchy dając "przeciwnikowi" i społeczeństwu powody by nie traktować poważnie jego jak i ludzi, którzy będą podobnie mówić.

 

Nawet więcej: ja tego nie mogę tego obejrzeć w całości bo łeb boli po minucie wrzasków. Więc osoba poza tematem, nieuświadomiona tym bardziej tego nie obejrzy. Chcesz coś zmienić Carrioner to uczyń swoje filmy bardziej przyjazne dla odbiorcy.

Edytowane przez SzejkNaftowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam, że wasze oceny tego pana są prawidłowe. Poziom techniczny i merytoryczny jego wypowiedzi jest niski niestety. Nie tak się prowadzi dyskusję. Powinien się uczyć od lepszych od siebie, np. od Daisy Cousens:

 

https://i.ytimg.com/vi/BQiO4ufxYV0/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEXCPYBEIoBSFryq4qpAwkIARUAAIhCGAE=&rs=AOn4CLDOZOyQOpBjWsF-zyTtxWdPqF4XpA

 

(Ultra prosty i rozsądny plan działania w przypadku tego rodzaju dyskusji.)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie macie racje. Czasem lubię oglądać Carrionera bo potrafi zrobić szoł i rozśmieszać tym wkurwem. Najlepsze ma filmiki jak jedzie po Deejaypallaside aka. Pałkerson :D Włączam na poprawienie humoru bo to jak kabaret. Prywatnie na pewno inteligentny gościu bo ma też filmiki jak nie drze japy. Zauważyłem, że nie pierdzieli się z kobietami jeśli coś głupiego zrobią lub powiedzą. O ile dobrze pamiętam jest korwinowcem, więc to na nich spada hejt za to co mówi :d

 

"jeśli ty mnie atakujesz ja mam prawo cię palnąć w ryj" takimi tekstami ostro jedzie. Wspomina też o tym uciętym członku co było głośno.

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.