Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Samiec tropiący

Dominik Bos początek! Odkryty w centrum handlowym, także z koszulki:-)

Recommended Posts

Na poniższym zdjęciu możecie podziwiać wspaniałą muskulaturę Dominika Bosa, który został odkryty przez łowcę talentów w centrum handlowym. Łowcy talentów uznali iż jego wspaniałe ciało nadaje się na wybieg dla modeli w typie rurkowca:D

Takie były początki wielkiego youtubera:)

i5cfnb.jpg

• Like 2
  • Haha 2

Gość ma twarz 8/10 i jest wysoki. Wyrobienie muskulatury to tylko kwestia paru miesięcy - rzecz do zrobienia. Wspina się gość w górę i robi to szybko. 
W ogóle to niedawno obczaiłem, że jego pierwsze filmiki są dosyć nowe - nagrywa od niedawna, a wybił się niewiarygodnie szybko. 

Cóż. 

• Like 1

Może ja jestem facetem i na kobiecych gustach się nie znam ale jak dla mnie z twarzy to on jest przeciętny, widziałem paru gości o których z pełnym przekonaniem (#nohomo) mógłbym powiedzieć, że są przystojni ale o nim na pewno bym nie wspomniał 😆 

• Like 3

Jakby mocno z nim się nie zgadzać i jego czymś tam limbicznym, to ewentualna krytyka nie powinna się skupiać na jego wyglądzie.

• Like 3

Nie wiem czy wrzucanie chłopaka do kategorii: "Samce alfa" ma uzasadnienie naukowe.

Bo jego uroda jest bardziej zbliżona nie do ideału piękna tylko do ideału piękna pana Hitlera.

Hitlerjugend jak się patrzy 😎

Nie macie czasem wrażenia, że piękno promowane przez mainstream to nie jest do końca to o czym wspomina

Pan Marek, czyli nie do końca "symetryczna twarz" za wszelką cenę.

Są tu pewne sprzeczności. Wyjaśnię to na przykładzie kobiecej urody.

W telewizji głównego frontu niemieckiego promowana jest uroda typowo zachodnia.

Czyli Polki o wyraźnie urodzie germańskiej, celtyckiej żeby nie powiedzieć "niemieckiej" czy "amerykańskiej".

Mimo to uważa się, że to Polki są jedne z najładniejszych na świecie. Tak, też głosują mężczyźni Zachodu wybierając za partnerki często Rosjanki czy Polki.

No, ale polskie geny są w 60% słowiańskie.

Jeżeli wiecie o czym mówię. Chodzi o gen R1A1. Jeśli nie kojarzycie to wujek google wam powie.

Są nawet mapy genetyczne Europy w internecie.

No to jaki jest w końcu ideał piękna? Słowiański czy germański, a może celtycki?

Przecież najwięcej podziwianych aktorek świata ma z kolei geny celtyckie i germańskie.

Nie znajdziecie żadnej bardzo znanej i podziwianej z racji urody aktorki o typowo słowiańskiej urodzie(zwłaszcza w Hollywood).

Dla przykładu taka Alicja Bachleda Curuś nie przypomina wcale Słowianki.

Moda? Proszę bardzo:Anja Rubik. Napewno jej twarz nie przypomina Polki:zbyt podlużna jak na typową Słowiankę.

Mam nadzieje,że forumowicze zdają sobie sprawę z tego, że istnieją różnice genetyczne w obrębie białej rasy.

A to jest fakt naukowy i nie ma nic wspólnego z rasizmem.

W kwestii urody mam wielki dysonans poznawczy.

A może to jest rzeczywiście kwestia gustu jak to wiele osób mawia.

Edited by astraldreamer84
  • Like 1

W dniu 12.09.2018 o 23:09, Samiec tropiący napisał:

Chyba zaczynał w gta 5, i dlatego tak szybko się wybił.

latest?cb=20151205145251

W dniu 12.09.2018 o 23:09, Samiec tropiący napisał:

Ale kurwa "ciacho". Wygląda, jakby go wypuścili z obozu pracy 😁 :P