Skocz do zawartości

Rolnik szuka żony.


Rekomendowane odpowiedzi

@TheFlorator przecież powiedziałam, że wygląd jest bardzo istotny. Jednak wydaje mi się, że większość z nas miała choć raz w życiu przypadek, że serce mocniej zabiło do kolegi/koleżanki obiektywnie niezbyt atrakcyjnej, ale np. zajebistej z charakteru, a może tylko mi się tak zdarzyło.

 

Jako "głęboka istota" przyznam, że jak ktoś jest fizycznie nieatrakcyjny dla mnie to na drugą randkę nie idę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu kolejny rodzynek ale z innego programu....

https://www.pudelek.pl/artykul/135395/slub_od_pierwszego_wejrzenia_reakcja_adriana_na_przyszla_zone_petarda_ksiezniczka_usmiechem_zabija/

 

Panna ma rozdwojenie jazni.

Najpierw mówi :

 Wszystko mi jedno, czy by siedział w piwnicy i sklejał modele, czy grałby na gitarze, może też hodować ślimaki - powiedziała wyrozumiale.Ważne, żeby miał jakąś pasję.

 

A W momencie podjeżdżania pod USC :

 

Trochę zmartwiły ją rejestracje samochodów z Pomorza.

ZS - Szczecin, pozamiatane, dziękuję bardzo -stwierdziła rozczarowana.

 

 

No to jak to jest, Janusz z Warszawy hodujący slimaki w garażu jest lepszy niż Czesio ze Szczecina mający podobne hobby ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, igor77 napisał:

Taka, właśnie równolegle przeglądam portal randkowy na S. Jest ładna Pani 32 lata

Żartujesz? Poważnie przeglądasz konta tak starych kobiet? We mnie kobiety od 28 lat budzą już obrzydzenie rozpatrując je w kategoriach seksualnych. Te zmarszczki, te uwydatnione kości policzkowe (gdy Pani jest szczupła), tu już widać ten wiek. Interesują mnie tylko zdrowe i młode kobiety.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rybaskryba napisał:

Żartujesz? Poważnie przeglądasz konta tak starych kobiet? We mnie kobiety od 28 lat budzą już obrzydzenie rozpatrując je w kategoriach seksualnych. Te zmarszczki, te uwydatnione kości policzkowe (gdy Pani jest szczupła), tu już widać ten wiek. Interesują mnie tylko zdrowe i młode kobiety.

To jeszcze zależy w jakim wieku jesteśmy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@igor77 Niestety atrakcyjność pań strasznie leci w dół, licealistki czy młode studentki jeszcze dają radę ale im dalej pod 30 tym co raz jest gorzej, tak na prawdę znaleźć 30 która prezentuje się zdrowo ( nie mylić z atrakcyjnością ) to ciężki orzech, Ja mam 27lat i powiem szczerze że rówieśniczki wyglądają lekko o 5lat starzej ode mnie. Jestem z tych co mają bzika na punkcie czytania składów w markecie i znalezienie panny która by podzielała dbanie o siebie jest ciężkie, całe szczęście przeszła mi chcica na dzieciaka bo w dobie idiotek szczepiących dzieci i mcdonalda znalezienie kandydatki na matkę graniczy z cudem. Plan mam taki że teraz skupiam się na kupnie mieszkania, drugiego na wynajem, odłożeniu na emeryturę i tak w wieku 35lat jeśli stwierdzę że chce mieć dziecko to wezmę sobie jakąś młodziutką po maturze :D, no chyba że dziewki będą ciągle tak się kiepsko starzeć to chyba tylko z doskoku będę w relacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2018 o 00:40, deomi napisał:

No i oczywiście klasyka wśród większości Panów

- Szpanowanie, udawanie bogatszych niż się faktycznie jest.

- Obiecywanie gruszek na wierzbie. 

No ja nie koloryzowałem i była słabizna, także jak widać nie podawanie całej prawdy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2018 o 00:40, deomi napisał:

Tylko że ja mam resztki klasy i empatii i nie daję tym gościom odczuć np. rozczarowania czy wręcz w przeciwieństwie do tego rolnika odrazy, czy np. przerwania randki.

W obydwu przypadkach wstawianie fałszywych zdjęć/podawanie fałszywych PODSTAWOWYCH danych jest chujowe.

 

NATOMIAST - w tym konkretnym wypadku w stu procentach wspieram faceta.

Laska go - najzwyczajniej - zrobiła w chuja.

Zdjęcia sprzed 30 kilo/wpisanie od czapy wzrostu czy WIEKU (czasem skroluję z ciekawości pewną apkę na literę B - panie 50+ mają tupet wrzucić wiek "35". No kurwa, chyba "czeski błąd"...) to po prostu BEZCZELNOŚĆ i elementarny brak szacunku dla drugiej strony, z którą - podobno - chcemy się "związać na dobre i na złe".

 

Pan KULTURALNIE I TAKTOWNIE (bardzo!!!) zwrócił pani uwagę, że "myli się z prawdą i to nie bez udziału świadomości".

Dodajmy - owa pani ma też "kinder niespodziankę" (ujawnione w kolejnym odcinku chyba - jakieś "streszczenie"/analizę gdzieś widziałem). Legenda: "Pisała do niego dwa listy i "przez pomyłkę" wysłała "ten pierwszy", gdzie "zapomniała wspomnieć o dzieciątku".

Normalnie laska w przedbiegach do utylizacji.

Chyba następnym etapem będzie odkrycie, że ma fiuta i jeszcze miesiąc temu nazywała się RYSZARD...

 

W dniu 13.09.2018 o 00:40, deomi napisał:

No i oczywiście klasyka wśród większości Panów

- Szpanowanie, udawanie bogatszych niż się faktycznie jest.

- Obiecywanie gruszek na wierzbie. 

No ale w czym tu problem?
Przecież dla Was liczy się dobre serduszko!

 

@trop -weź takiego znajdź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Masza said:

@TheFlorator przecież powiedziałam, że wygląd jest bardzo istotny. Jednak wydaje mi się, że większość z nas miała choć raz w życiu przypadek, że serce mocniej zabiło do kolegi/koleżanki obiektywnie niezbyt atrakcyjnej, ale np. zajebistej z charakteru, a może tylko mi się tak zdarzyło.

 

Jako "głęboka istota" przyznam, że jak ktoś jest fizycznie nieatrakcyjny dla mnie to na drugą randkę nie idę.

OK, to dobrze, że mówisz jak uważasz (mam nadzieję, że randkowiczom też).

 

To w takim razie co się dzieje jesli po 1 randce pan nie jest w twoim guście powiedzmy ale ma dobra gadkę, charyzmę itp itd? Nadal dziękujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, igor77 napisał:

Rolnik szuka żony? A na ......uj mu żona ?

Odpowiedź jest banalnie i do bólu prosta. Taki janusz, i tu wyjątkowo nie żartuję, naprawdę jest święcie przekonany, że ta kobieta (jak oni to mówią 'druga połówka') da mu szczęście, co jest najohydniejszym kantem tego matrixa. Liczy też na to, że będzie miał darmowy ??? sex aż po kokardę kiedy chce i ile chce. Jest też pewny, że zawsze będzie miał ugotowany pyszny obiadek - rosół z domowym makaronem + schabowy + ziemniaczki z koperkiem + modro kapusta.

Żona jest mu pewnie też potrzebna do pomocy w gospodarstwie i marzy mu się, że ona będzie ochoczo i z uśmiechem na twarzy wybierała gnój z obory i piała z zachwytu przy inseminacji jego kur niosek zielononóżek.

 

A może ma za dużo pola i z 30 hektarów czarnoziemów w 1 klasie chce dobrowolnie oddać 15 swej myszce po 3 latach nieudanego pożycia. Taki prosty rolnik to ma szeroki ułański gest. No ja z miasta, jestem odrobinę inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trop napisał:

Wy to chyba zdrowego Milfa po 40-stce nie bolcowaliście :D 

W temacie o prostytutkach pisałeś, że dawno nie byłeś na divach - pisałeś, że sam sobie ogarniasz i masz 3 kobiety na fuck-friends.. Nie wiedziałem jednak, że poprzez 'fuck-friends' rozumiesz spotkania na seks z 40-letnimi starowinkami... No cóż, co kto lubi...

Edytowane przez rybaskryba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, TheFlorator napisał:

OK, to dobrze, że mówisz jak uważasz (mam nadzieję, że randkowiczom też).

 

To w takim razie co się dzieje jesli po 1 randce pan nie jest w twoim guście powiedzmy ale ma dobra gadkę, charyzmę itp itd? Nadal dziękujesz?

Randkowiczom, mówię, że uważam, że wygląd też jest ważny, ale po randce nie walę prosto z mostu "według mnie jesteś nieatrakcyjny także nara", chętnie się dowiem jak w elegancki i w miarę delikatny sposób powiedzieć "sajonara".

 

W sumie teraz mam taką sytuację, że chłopak z wyglądu taki stereotypowy informatyk ok. 4-5/10 (myślę, że jakby trochę przytył i o siebie zadbał to miałby szansę podskoczyć o punkt) ale bardzo fajnie spędziłam z nim czas, więc myślę, że spotkam się z nim drugi raz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.