Skocz do zawartości

Rolnik szuka żony.


Rekomendowane odpowiedzi

@deomi na 100% będzie ban od @Eleanor ale powiem Ci, że od dawna mam dwa ostrzeżenia i mi się znudziło jak sprawdzam ile mam ostrzeżeń i widzę tylko dwa :D  Czas na numer 3 ? Ile można stać w jednym miejscu :D 

Masz nas 3 do obrobienia 

 

@Magician

@Byłybiałyrycerz

@SzatanKrieger

 

 

Deomi jesteś gotowa ? Wiesz, że twój samiec alfa to będzie jak nie miłe wspomnienie w spotkaniu z dewastującą mocą ciemnych sił ? :D 

 

Tu masz do wyboru jednego z nas :

 

 

@Magician

592c07dacfba8c5b355427868a219f89--girl-b

@Byłybiałyrycerz

470e8e8d28757fed7f41dca8e3be968a.jpg

No i ja:

4685658_fbimg14721491117619631_jpeg3f33f

 

Wybór należy do CIEBIE @deomi

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnełam na razie 1 odcinek. Kiedys zdaje się w Anglii nakręcili taki program w podobnej formule, tylko faceci mieli się starać o piękną modelkę Miriam. Chłopaki rywalizowali pełną parą, wszyscy prawie samcy alfa, głowna nagroda to wspólny rejs i intymna relacja z tą idealną kobietą, która miała jednak jeden sekret. W kulminacyjnym odcinku, po wielotygodniowych zmaganiach gdzie zmierzyło się z sobą dwóch największych twardzieli Miriam dokonała wyboru. Padło na super męskiego twardziela, reszta macho stała obserwując to posępnie. Wybraniec z poczuciem dumy i z łzami w oczach patrzył na swoją ukochaną, o którą stoczył bój. Można powiedzieć wybrańcy losu, młodzi, piękni aspirujący do sławy i bogactwa, razem, jak w bajce. Formuła programu przewidywała żeby on teraz potwierdził czy chce być z tą kobietą, w której zdążył się zakochać. Sprawa wydawała się przesądzona, jeszcze tylko musiał poznać sekret Miriam, ale cóż mogłoby zniszczyć tak piękną miłość? Wtedy usłyszał "wiesz czuję się w pełni kobietą, ale wcześniej nazywałam się Eduardo” czy cos w tym stylu, przegranym od razu poprawił się humor, a zszokowany chłopak zrezygnował z nagrody, potem wytoczył producentom programu proces i wygrał duże odszkodowanie.

 

Tutaj chodzi o zmarnowane szanse, zaangażowanie i czas. Rolnik szuka zony, nie znajomej a więc wygląd musi mu pasować. To jego okazja na znalezienie partnerki, musiał wysegregować wiele ofert, wiele odrzucił. Znając facetów kierował się w znacznej mierze zdjęciami, a tu takie coś. Frustracja dała o sobie znać, a jakby wszystkie wycięły mu taki numer? Mecz się przez cały program z  kobietami które cię w żaden sposób nie przekonują swoim wyglądem, po tym by z konieczności kontraktowych odbyć dziesiątki randek na wizji, na końcu którąś wybrać, by następnie jak już publika nie będzie w napięciu oczekiwać jak się rozwinie ta "piękna miłość", zakończyć farsę. 

 

Co do oceny tego czy rolnik zranił pannę i jej uczucie byłabym sceptyczna, to ona głupio się wystawiła. Po pierwsze zmanipulowała zdjęcia, więc doskonale zdawała sobie sprawę ze cos jest nie tak. Po drugie jest dorosła, nie ma wiec, co się łudzić ze wszyscy będą ja głaskać byle jej nie zranić, life is brutal, albo się bierzesz panno za siebie i robisz się na taka jak widać na zdjęciach, czyli taka, jaka faktycznie pragniesz być, albo liczysz na zmowę milczenia wszystkich dookoła i udajesz, że nie wiesz, dlaczego jesteś odrzucana. Dziewczyna dostała lekcje, nie było tak pięknie jak sobie zapewne wymarzyła, no cóż życie boli. Może ten bolesny kop da jej motywację do zmiany, gorzej jak ugrzęźnie w żalach nad tym jak bardzo niesprawiedliwe jest życie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anna Obserwując ludzi a szczególnie kobiety czy też moje byłe niestety, ale kobiety lubią narzekać jak to jest źle jednak nie robią nic by zmienic obecny stan rzeczy. Moja ex również nie akceptowała swojego wyglądu i zamiast zrobić coś by to zmienić to łatwiej narzekać że inni to mają łatwiej albo usiąść i po prostu zajadać dalej problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz Dlatego Cię prowokuję do produkcji postów :P

@Magician Naga? Czy to będzie edycja "alfons szuka żony?" a co jeśli wszyscy uczestnicy wybiorą mnie? Czy dostanę dyskwalifikacje? :P Oczywiście jeśli ktoś miałby wątpliwości ja to wszystko mówię pół żartem pół serio, trochę się wygłupiam, trochę Was prowokuje :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do upiększania fotek to jestem często zadziwiona jak bardzo granicę żenady mają przesunięte niektóre moje koleżanki, które na fejsa wrzucają foty tak "upiększone" w aplikacjach, że to po prostu śmieszne. Twarze wygładzone tak, że nos jest ledwo widoczny, białka oczu i zęby sztucznie wybielone, karykaturalnie wielkie oczy... nie wiem, że też te baby nie widzą, że inni to WIDZĄ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Anna napisał:

"wiesz czuję się w pełni kobietą, ale wcześniej nazywałam się Eduardo” 

To to jest dopiero nieładne zagranie, ciekawe na co liczył Eduardo... chociaż z drugiej strony wcale bym się nie zdziwiła, jakby to była kobieta, a rzuciła o tym Eduardo, żeby zwiększyć popularność programu, albo akurat ten Pan się jej nie spodobał ;) 

10 godzin temu, Anna napisał:

jakby wszystkie wycięły mu taki numer?

Z tego co się orientuję, akurat temu rolnikowi, dwie kobiety wysłały mocno podkoloryzowane zdjęcia, a jedna nie przyznała się, że ma dziecko :P Także prawie wszystkie wycięły mu numer ;) 

Edytowane przez Masza
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Masza napisał:

Z tego co się orientuję, akurat temu rolnikowi, dwie kobiety wysłały mocno podkoloryzowane zdjęcia, a jedna nie przyznała się, że ma dziecko :P Także prawie wszystkie wycięły mu numer ;)

Te reality mają budzić zainteresowanie widzów, więc muszą być kontrowersje. Organizatorzy zapewne wiedzieli jak wyglądają kandydatki i jak podkoloryzowały, ale dla producentów wszelkie przegięcie to gratka wymierzona na to by reakcje zaskoczonych uczestników wzbudzały emocje, dyskusje. Im więcej takich kwiatków tym lepiej dla programu.

3 godziny temu, Masza napisał:

To to jest dopiero nieładne zagranie, ciekawe na co liczył Eduardo... chociaż z drugiej strony wcale bym się nie zdziwiła, jakby to była kobieta, a rzuciła o tym Eduardo, żeby zwiększyć popularność programu, albo akurat ten Pan się jej nie spodobał ;) 

Trochę przeinaczyłam z tą Miriam, tam było gorzej, ona/on miał/o/a pozostawione  jeszcze męskie genitalia:

 

Wszystko o Miriam (ang. There’s Something About Miriam) – brytyjski program reality show, zrealizowany w Hiszpanii. Głównym założeniem twórców programu było pokazanie widzom czegoś nowego, kontrowersyjnego.

W hiszpańskiej willi na dwa tygodnie zamkniętych zostało sześciu mężczyzn i jedna kobieta, meksykańska modelka o imieniu Miriam, o której względy rywalizowali panowie. W ciągu dwóch tygodni musieli zdobyć jej zaufanie i przypodobać się. Przed uczestnikami postawionych zostało kilka niezbyt wymagających zadań, jak np. kurs masażusalsy, przygotowanie potrawy czy zrobienie striptizu, nie zabrakło także konkurencji sportowych. Zadania te miały pomóc Miriam w wyborze zwycięzcy. W wyborach pomagali jej doradcy: dwie przyjaciółki oraz były wojskowy, wymyślający zadania zręcznościowe.

Reakcje panów były pozytywne, zacięcie zabiegali o względy Miriam, uciekali się nawet do podstępów. Uczestnikom programu nie powiedziano jednak, iż modelka urodziła się jako mężczyzna i nie poddała się operacji usunięcia męskich genitaliów, a jedynie powiększyła sobie piersi i przyjmowała żeńskie hormony[2]. Wiedzieli o tym natomiast widzowie, którzy często mieli znakomitą zabawę, obserwując intymne kontakty zawodników z Miriam. Główną nagrodą w programie był tygodniowy rejs z Miriam oraz dziesięć tysięcy funtów. Zwycięzca, Tom, początkowo zgodził się przyjąć nagrodę, jednak po namyśle zrezygnował. Uczestnicy programu podali producentów do sądu, zarzucając im szkody moralne, jednakże obie strony zawarły porozumienie[2].

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wszystko_o_Miriam

 

A tu reakcja zwycięzcy Toma i pozostałych uczestników w zetknięciu z prawdą. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Anna napisał:

intymne kontakty zawodników z Miriam

Wydaje mi się, że to już jest mocno niemoralne... Chyba jakbym była jednym z tych facetów to czułabym się nawet nie tyle oszukana, co po prostu wykorzystana przez tą Miriam. Także mam nadzieję, że ładne sumki sobie wywalczyli ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Anna napisał:

Te reality mają budzić zainteresowanie widzów

I uwierz mi, że budzą. U mnie już dawno obudziło się wściekle gorące uczucie do Dżesiki. Dawno w programie nie było tak elokwętnej uczestniczki. A wczoraj znowu dała do pieca.

 

"Będę koke... , kote... , kotekie... , kokieterować." Uff, w końcu się udało. Widać, że dużo czyta. Takie właśnie lubię.

 

Oto moja przyszła żona. And that is final. Rolniku, co ją zaprosiłeś, mówię do ciebie, fajfusie. Przyjdę po ciebie, z oddziałem ziomali z Delta Force. O 6 rano zapukamy do ciebie cichuteńko na paluszkach, aż drzwi z futryną wylecą od obory. Odbijemy Dżess. I jej tipsy, które podle szkalowałeś w telewizji publicznej. 

 

@Eleanor Wiem, że masz fajne nogi. Wymieniliśmy 1,5 wiadomości na privie, ale ten ognisty romans musi się skończyć. Kochaliśmy się jak szalone nastolatki ale teraz nie wiem co do Ciebie czuję, chyba poznałem inną. Moje serce, i 567 pln ciułanych oszczędności, należy już tylko do Dżess. I zdaję sobie sprawę, że już każdy inny mężczyzna po mnie będzie tylko rozczarowaniem dla Ciebie. Ale serce nie sługa. Be brave. I hope you can handle that terrible loss somehow.

 

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2018 o 19:57, Byłybiałyrycerz napisał:

po 30 to już 1 na 100 jest zadbana a reszta to nadaje się tylko do gotowania.

Wolnowar trzeba kupić w pakiecie ?

Ale - jak Wam mówię, że panie po 30 to już równia pochyła a po 35 ogarniętej wyglądowo panny to ze świecą szukać, to nagle się stado udowadniaczy żem gupi zlatuje ?

 

W dniu 16.09.2018 o 21:41, deomi napisał:

Wyobraź sobie że Ciebie to spotyka. Przychodzi laska 10/10 i na Twój widak zaczyna uciekać. 

9/10 lasek które spotykam tak robi.

Tylko że mają problem - ja szybko (i długo) biegam.
Większość kobiet dogonię. Lekko szacuję, że 99,5% populacji pań na tej planecie.
Natomiast jeśli trafiłaby się taka, której nie byłbym w stanie dogonić, to tym większa motywacja...

 

Na serio: podobno to panie są mistrzyniami taktu i dyplomacji. Nas, chamów i gburów pytasz?

Odpowiedź masz wyżej - jak ktoś przyjebał w chuja ze zdjęciami/opisem, to jasno mówisz: "Słuchaj, widzę, że w profilu masz mocno nieaktualne zdjęcia/niezgodny opis. To dla mnie ważne, żeby w relacji nie rozmijać się z rzeczywistością, a Ty na dzień dobry kłamiesz. Przykro mi, ale dla mnie to przegięcie i nie widzę możliwości dalszej kontynuacji spotkania."

 

(zakładam, że nie chcesz choćby w celach obserwacyjno-rozrywkowo-treningowych pociągnąć tego spotkania).

W dniu 17.09.2018 o 11:05, catwoman napisał:

nie wiem, że też te baby nie widzą, że inni to WIDZĄ? 

 

Widzą.

I piszą w komciach "wyglądasz kwitnąco!", "nic się nie zmieniłaś", "piękna kobieta" itp rak.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Masza napisał:

Dżess wydaje się bardzo wszechstronna

Nie taka bardzo wszechstronna. Niańczenie bachora i latanie przed obiektywem w samych gaciach to nie są wiekopomne wyczyny. Ale grunt, że czytata i pisata. I umie gotować i sprzątać. Potrafi też zrobić porządnego dzióbka na selfiaku, ale to chyba każda kobieta potrafi.

 

BTW, jako blondi wyglądała znacznie lepiej. Ale wtedy była znacznie młodsza, szczuplejsza o 10kg, nakładała mniej tapety i cerę miała znośną, bo teraz to na gębie jest masakra jakaś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/16/2018 at 9:23 PM, deomi said:

Myślę, że kandydatki były dostosowane wizualnie do tych rolników.

Tak, zgadzam się że panie ze zdjęcia (czyli 30 kg wcześniej) była +/- na poziomie pana. Pani z rzeczywistego świata była >=3 punkty poniżej. Nawet dr House to zauważył.

 

9 hours ago, Stary_Niedzwiedz said:

Ale - jak Wam mówię, że panie po 30 to już równia pochyła a po 35 ogarniętej wyglądowo panny to ze świecą szukać, to nagle się stado udowadniaczy żem gupi zlatuje ?

No cóż ekonomia mówi sama za siebie:

 

https://thenewmodernman.files.wordpress.com/2016/08/earnings.jpg?w=298&h=300smv sexual market value, prostitute

Prawdziwi naukowcy nie opierają się na badaniach opinii publicznej a na badaniach zachowań - bo te mówią prawdę a ludzie kłamią, żeby się pokazać w lepszym świetle. Tak wyglądają zarobki pań w zależności od wieku. Widać, że 35 latka ma ok 66% swojej wartości z w porównaniu do 22-23 latki. W tym momencie dziewiątka staje się szóstką, a szóstka czwórką, choćby nie wiem co robiła.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.