Skocz do zawartości

Rolnik szuka żony.


Rekomendowane odpowiedzi

@wrotycz

Ja również uważam, że uczestniczki wizualnie były dopasowane do rolników (poza Dżesiką). Być może my jako kobiety krytycznej patrzymy na mężczyzn, a Wy jako mężczyźni krytyczniej na kobiety. Tym bardziej, że Rolnika-Grzegorza w życiu nie oceniłabym na 7/10, co pojawiało się w komentarzach o nim.

 

Być może faktycznie ciężko znaleźć ładną kobietę po 35, zresztą nie ma co się dziwić, bo w tym wieku spora grupa kobiet urodziła już przynajmniej jedno dziecko, a nie da się ukryć, że ciąża jest nie lada wyzwaniem dla organizmu i na pewno niszczy zdrowie, a co dalej za tym idzie i wygląd. Znaleźć przystojnego faceta po 40 też jest ciężko i tu mam wrażenie, kwestią nawet nie jest starzenie się, a po prostu zaniedbanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Masza napisał:

Znaleźć przystojnego faceta po 40 też jest ciężko

What the fuck? A ja to pies? Dorodny, idealne BMI, 181/80, rurkarz (hehe), kratka na bębnie, staruszki przeprowadzam na jezdni, uczuciowy, rozwijam się duchowo, ładnie placki smażę, podkręcam zalotką rzęsy swojej kobiecie, dobry jestem, mało piję, mało biję, daję na tacę, kupuję kobiecie każdy fatałaszek, w lumpexie, stać mnie. Ale kobiety kręcą nosem na faceta 40+

Edytowane przez Magician
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.