Skocz do zawartości

Jak trafiłem na forum - ANKIETA


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś miałem dziewczynę, chciałem być dla niej dobry, ale sama choojnia z tego wychodziła, trwało to niestety długo (wielokrotnie odchodziła, potem przepraszała, wracała, ja przyjmowałem, aż osiągnąłem odpowiedni etap samorozwoju i sam odszedłem, jeden raz, lecz skutecznie), uczyłem się na własnych błędach, pogłębiałem wiedzę samemu poszukując jej źródeł, także w internecie, i tak poprzez bloga Marka (kilka lat temu), poprzez długą przerwę od tematu kobiety a idąc po audycje radia samiec, trafiłem tutaj. Czytałem różne tematy, aż wreszcie postanowiłem dołączyć, to było coś nieuniknionego. Przy tej okazji pozwolę sobie dopowiedzieć, że czytałem także kilka tematów napisanych przez nasze kochane panie - chwilę można na to popatrzeć, jednak dłuższa ekspozycja wywołuje u mnie ciężką frustrację i przypomnienie o tej smutnej rzeczywistości jaka nas otacza. Gdyby jakaś samica zdecydowała się przeczytać to co właśnie piszę to mam dla niej (nich) jasny przekaz: nie przejmuj(cie) się swoją niską inteligencją, lepiej się z tym pogodzić i robić to, w czym kobieta jest najlepsza :)

Edytowane przez Medulla_Oblongata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Przypadkowo znalazłem w internecie pierwszą książkę Marka "Co z tymi kobietami", a ponieważ tematyka kobiet interesuje mnie od dawna, to książkę pochłonąłem jednym tchem. Zainteresowany działalnością szefa, trafiłem na samcze runo, a następnie dokonałem zakupu drugiej książki "Kobietopedia". Po jej przeczytaniu byłem dosłownie w szoku, otworzyły mi się oczy na wiele istotnych kwestii, i zdałem sobie sprawę jakim cipeuszem byłem i jak bardzo dałem sobą manipulować każdą jedną kobietą, z którą tworzyłem związek. Nie pozostało mi nic innego jak zalogować się na forum, i tak już z Wami jestem od ponad miesiąca :)

Edytowane przez Przemek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blog Marka na Salonie24, a potem już z górki: samcze runo, Stosunkowo Dobry, radyjko - i forum. Po drodze jeszcze Ecoego, ale sporadycznie. 

Na początku spodobało mi się to, co Marek pisał na blogu o tym jak System nas dyma, znaczeniu samooceny i podświadomości. Prawilnie też o kobietach, a nawet i polityce. Ezoteryki nie trawię, ale w granicach rozsądku coś ;) z ciekawości posłucham. Na forum jako gość przeczytałem już tyle ciekawych wątków i tylu się dowiedziałem wartościowych rzeczy, że głupotą by było gdybym dalej stał z boku. A czasem próbuję być mądry, to i proszę - jestem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast trafiłem na forum poprzez znajomego. Akurat osoba znająca moją sytuacje podesłała mi link do audycji (cwaniaczek akurat wybrał audycję, która w dużym procencie dotyczyła mojej sytuacji) no i w taki prosty sposób zaczęła się przygoda z Ojcem Dyrektorem Markiem. Audycji staram się słuchać codziennie, oczywiście przy dużej ilości wódy i narkotyków... co najlepsze, że stosowanie się do pewnych zasad można zmienić swoje "złe" nawyki i działa to w 100%. No i teraz czas na przeglądanie forum w zimowym okresie, bo na lato trzeba iść w drogę przed siebie.

Edytowane przez Chodzący Piechotą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szukając wiedzy na temat relacji damsko-męskich przypadkiem trafiłem na artykuły @Stulejman Wspaniały na menshealth. Przeczytałem ok. 30 stron w 2 miesiące. Po ich usunięciu (na szczęście zapamiętałem nazwisko) znalazłem artykuły na blog.onet. Widziałem forum wcześniej, ale ze względu na swoją białorycerskość treści zawarte kojarzyły mi się z wikingami i barbarzyństwem. Później po zakończeniu pisania artykułów zacząłem słuchać radiosamiec. Forum czytam od dawna, ale teraz dopiero zdecydowałem się na rejestrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nigdy nie szukałem w necie żadnych informacji o relacjach damsko-męskich (a szkoda). Na forum trafiłem całkiem przypadkowo z innego forum o całkiem innej tematyce.

 

W jakimś wątku użytkownicy zaczęli coś pisać o tym czy ich kobiety nie będą zadowolone z tego czy z tamtego, już nawet sam nie pamiętam o co chodziło bo było to ponad rok temu.

Na co jeden z użytkowników napisał coś w stylu: "Przestańcie być takimi pizdami i się przejmować opinią bab, zajrzyjcie sobie lepiej na forum braciasamcy.pl".

No to sobie zajrzałem z ciekawości, tym bardziej, że akurat trochę zbroja zaczęła mi rdzewieć :)

 

Pamiętam, że głównie zainteresował mnie dział z doświadczeniami w związkach. Czytałem historie braci i nie dowierzałem...

"Jak to?! Te empatyczne, cudowne stworzenia mogą tak zniszczyć swojego mężczyznę? To nie możliwe, przecież powszechnie wiadomo, że to faceci są tymi złymi, tymi najgorszymi którzy są winni wszelkich rozpadów związków."

 

No i tak sobie czytałem od tamtej pory forum i docierało do mnie jak wiele schematów sam doświadczyłem lub dostrzegałem wszędzie wokół.

Edytowane przez Pozytywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że jak tu wszedłem to uznałem forum za zbieraninę jęczących ,płaczących sierot które panie skrzywdziły, ojojoj,  a przecież z  pua forum wiedziałem że jak jesteś alfa mega sralfa samiec to żadna, powtarzam żadna samica Cię źle nie potraktuje bo wszystkie będą Cię pragnąć jak Grażynka Rysia po wsze czasy. Na szczęście kilka lat wcześniej przeczytałem "co z tymi kobietami" i nazwisko Kotoński coś mi mówiło że to spoko gość i ma fajne spojrzenie na rzeczywistość i warto się zagłębić w forum. Ten mit że jak facet narzeka na kobietę to jest nieporadną cipą, fajtłapą jeszcze długo mi towarzyszył. Ale wracając do pytania to przyszedłem tu śladem artów na runie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem tu, bo już nie mogę z tymi babami.  Trudno mi się połapać o co im chodzi.  Zacząłem szperać w necie na tematy związane z ich sposobami manipulacji i jak się przed tym obronić.  Trafiłem na książki i następnie na to forum.  Mam nadzieję, że otrzymam tu wsparcie od moich Braci Samców, bo czasami już sam nie daję rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link z wykopu do tematu "Singielka po 30 - kim Ty jesteś, że do mnie startujesz frajer" czytając, zacząłem się zastanawiać. skąd autor tyle wie o moich koleżankach z pracy. Przy każdym kolejnym temacie otwierałem jeszcze szerzej oczy, ponieważ większość opisanych wątków mogłem bez problemu dopasować do sytuacji z którymi się spotkałem. Ech, ta wyjątkowość samic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.