Skocz do zawartości

Jak trafiłem na forum - ANKIETA


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Trafiłem tutaj pośrednio dzięki mojemu sąsiadowi, który bezgranicznie zaufał swojej kobiecie i wybudował dom na jej działce... Teraz walczy o swoje i już mocno oberwał, a ja widząc to zacząłem poszukiwać informacji o tym jak manipulują i wykorzystują mężczyzn kobiety. Sam, pomimo młodego wieku mam już sporo do stracenia więc wole się wcześniej przygotować by przynajmniej zminimalizować ryzyko utraty majątku jak i zdrowia psychicznego i fizycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłębiałem wiedzę na temat relacji damsko męskich z yt głównie o podrywaniu w praktyce i tak jakoś w proponowanych była audycja marka, przesłuchałem parę i porzuciłem jednak korciło mnie aby zgłębiać kanał marka dalej, wróciłem po jakimś roku do słuchania audycji aż w końcu postanowiłem do was dołączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jednym z filmów na portalu na "s", wywiązała się dyskusja na temat zdrad (delikatnie rzecz ujmując :lol:).

W ostrej wymianie zdań, pomiędzy użytkowniczkami a użytkownikami, padło nazwisko założyciela forum i twórcy kanału "Radio Samiec" .

Tak, po nitce dotarłem do kłębka. :)

Edytowane przez Miodożerny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.