Skocz do zawartości

Jak trafiłem na forum - ANKIETA


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapoznać się z tematyką w języku ojczystym, po tym, gdy już dobre parę lat jestem regularnym widzem różnych kanałów i czytelnikiem różnych stron w mowie albiońskiej. Pomogła znana wyszukiwarka, kilkanaście luźnych blogów, w tym kilka semi-MGTOW-owych. Kilka "audycji" przesłuchałem, cieszy mnie pojawiająca się całkiem wnikliwa analiza, niemniej w części prezentowanych poglądów się zdecydowanie nie zgadzam (szok, wiem : )).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakieś 5 lat temu wpisałem w google coś w stylu "czemu kobiety są takie jakie są" ino w dużo ostrzejszej i wulgarnej formie (oryginału nie ma sensu przytaczać). Gdzieś pomiędzy białorycerskimi felietonami o tym żeby udawać kogoś kim sie nie jest i stawać na rzęsach czyniąc jej każdy dzień niczym z 50ciu twarzy greya wyskoczyła mi strona z felietonami Marka. Na początku przeczytałem jeden chyba nawet nie do końca i myślę:

"no gość ma troche racji ale na pewno gdzieś jest ta inna niż wszystkie " (ale człowiek był głupi :D ale co tam 19 albo 20lat miałem). Potem zacząłem wracać na tę stronę. A to 1 a to 3 felietony sytuacje z życia stające przed oczami kiedy sie czytało i tak poszło z górki. Forum znalazłem i czytuję od jakiś 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trafiłem przez You Tube. Po pierwszym materiale miałem mieszane uczucia, podejrzewam że na tamten czas, sposób przedstawienia rzeczywistości mógł być dla mnie zbyt radykalny. Do materiałów przypadkiem wróciłem jakiś rok później i w miarę przetwarzania treści zdałem sobie sprawę, że mamy jednak bardzo podobne doświadczenia i zbliżony sposób ich analizowania.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Trafiłem również przez google, zastanawiam się nad wyjazdem na Ukraine i chciałem poczytać o Ukrainkach :), jakimś dziwnym trafem skierowało mnie tutaj, i nie powiem jestem z tego faktu niezmiernie zadowolony

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wpierew znalazłem temat na yt- audycję Marka.

Później wbiłem na streama, następnie z nim pogadałem trochę o Sanyaji i polecił wbić na forum a, że miałem złe wspomnienia po ostatnich forach to się blokowałem ale w końcu wbiłem i tak się zaczęła moja przygoda tutaj z wami :)  No i w końcu nauczyłem się stawiać odpowiedni przecinki jak Marek mi powiedział, żebym się poprawił na streamie ^^ 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiałem się czy tylko ja mam mały error obserwując i wchodząc w różne interakcje z kobietami. Tak znalazłem ecoego i samczeruno. Później mając małe nadzieje że nie wszystkie są takie same wpadłem jeszcze na borderkę. Były strony Kefira, i portal "zdradzeni" gdzie z wypiekami na twarzy czytałem niezliczone opisy zdrad i bólu ludzi uwięzionych w matrixie i chcących do niego wrócić.

 

Pamiętam też blog jakiegoś gościa, który chyba już zniknął z internetu pod tytułem: "Czy wszystkie kobiety  to zdradzieckie k.rwy" czy coś w tym stylu. Gość pisałdo  mężatych i dzieciatych Polek na jakimś polonijnym portalu (czasy sprzed tindera) z niemiec i umawiał się z nimi na seks. Wklejał rozmowy (narzekania na męża, że się nie wyszalały, że mają potrzeby) i zdjęcia przesyłane przez te panie. Jedna nawet złapała swoje małe dzieci na przesłanych nudeskach? gdy umawiali się na szybki seks w aucie żeby mąż się nie połapał.

No i założyłem tutaj konto.

 

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.