Skocz do zawartości

Jak trafiłem na forum - ANKIETA


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pisałem jeszcze na 3obieg - ale zastępca szefa chrześcijanin, niemiło się do mnie odezwał, więc postanowiłem zrezygnować z pisania tam. Byłem tez na interii, ale nawet nie pozwalali zareklamować strony, wszystko wycinali, a później moderatorka nie puszczała złośliwie moich tekstów, więc się pożegnałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na pewnej stronie, gdzie ludzie wylewają gorzkie żale ;) ktoś w komentarzach do damsko-męskich tematów notorycznie pisał, aby czytać teksty Marka Kotońskiego. Zainteresowałem się tematem i to była jedna z najlepszych decyzji ostatnimi czasy. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem jeszcze na 3obieg - ale zastępca szefa chrześcijanin, niemiło się do mnie odezwał, więc postanowiłem zrezygnować z pisania tam. Byłem tez na interii, ale nawet nie pozwalali zareklamować strony, wszystko wycinali, a później moderatorka nie puszczała złośliwie moich tekstów, więc się pożegnałem.

 

A to tylko oznacza, że robisz kawał dobrej roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał wroński to raz.
A dwa - pomijając 'format charakterologiczny' tego agit-propowego indywiduum o nazwisku na 'L', to Markowe pisanie w warstwie wartości i idei ma się nijak do lisowych (lisianych?) popłuczyn, przez co pewnikiem niedługo by tam zabawił.

 

Vinc, nie zapominaj o UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Parę lat temu trafiłem na komentarz w pod jakimś artykułem w Onecie pod tytułem "7 grzechów głównych kobiety" lub coś w ten deseń. Tak dobrze się to pokrywało z moimi wnioskami, że sobie to doskonale zapamiętałem. Potem przypadkiem trafiłem na podobny artykuł(na ecoego, już nie pamiętam dokładnie co, może to coś przez wykop było)  w stylu, który dokładnie skojarzyłem z poprzednim i dalej już samo poszło. Potem pojawiło się samczeruno i w końcu braciasamcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat
  • Mosze Red zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.