Skocz do zawartości

Jak trafiłem na forum - ANKIETA


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Na forum trafiłem gdyż pora w swoim życiu pora coś zmienić. Inspiracja jest no more nice nr.guy. polecono mi:

jak się nauczyć optymizmu, 

no more nice nr.guy 

droga prawdziwego mężczyzny. 

 

Inspiracja jest pewien facet z wykop.pl

Teraz kończę no more... i pojawia się pytanie gdzie na Śląsku znaleźć grupę wsparcia, celem rozwoju.

 

Endriu lvl31

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jeśli dobrze pamiętam to ktoś na innym forum podrzucił link do jednego z tematów w Świeżakowni. Co prawda w/w temat się urwał a ja zacząłem czytać inne wątki. Spodobało mi się tu, więc postanowiłem w końcu się zarejestrować i stać się częścią jakiejś większej inicjatywy.

 

Pozdrawiam,

 

 

 

Edytowane przez tussipect
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Trafiłem na audycje marka, przez filmiki powiązane na youtube.

Przesłuchałem mnóstwo audycji, zakupiłem kilka książek i jestem pod wrażeniem tego jak trafne Marek wysuwa spostrzeżenia i opisuje rzeczywistość.

Chciałoby się powiedzieć - gdyby człowiek to wszystko wiedział wcześniej - to teraz byłby dużo dalej i mniej czasu zmarnował.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu trafiłem poprzez youtube na nagrania Marka. Ostatnio przekierowało mnie na to forum, jak w wyszukiwarce szukałem informacji, czemu laski na portalach randkowych (sympatia, badoo) zlewają facetów, nawet gdy piszą do nich przemyślanie wypowiedzi (sam tego doświadczyłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie sytuacja jest dość nietypowa. Swego czasu, dość często przeglądałem pewną stronę internetową, na której użytkownicy pisali krótkie przemyślenia, głównie na temat tego co ich wkurza i denerwuje. Pod postami dotyczącymi problemów związkowych pojawiały się czasem komentarze wspominające Marka (z imienia i nazwiska). Kiedyś z ciekawości wpisałem 'Marek Kotoński' w Google i trak trafiłem najpierw na audycje Marka, a potem na to forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krótko: hmm... ostatnia laska była borderką (nie życzyłbym nikomu), bardzo długo dochodziłem do siebie. Tony rozkmin w głowie i tak niewiele odpowiedzi - nic dziwnego że szukając odpowiedzi zacząłem szukać w sieci. Kilka linkow do samczego runa, wnikliwa lektura felietonów i wjazd na braciasamcy.pl - przerażająca dla mnie stała się świadomość, że mając 5 dych na karku można być aż tak "zielonym".

 

I lekki offtop:
Czytałem forum od ponad roku jako gość i widziałem, że obnaża coraz to kolejne mity w mojej głowie. Muszę uczciwie przyznać że bez Was miotałbym się jeszcze długo.

Tak jak niektórzy tutaj pisali i ja się do tego dołączam - to forum to skarb - i jestem z Wami :)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

O forum dowiedziałem się z takiego oto ciągu wydarzeń:
YouTube (Kanał Pana Marka) -> Kobietopedia (ostatnie strony książki).
Kanał sam wyskoczył w proponowanych podczas przeczesywania YouTuba pod kątem kanałów odnośnie samorozwoju i związków :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Osobiście jak zacząłem ostrzej trenować, to wpisałem w YouTub'a "szkodliwość mastrubacji" i wyskoczyła audycja guru, i tak juz dwa lata. W audycjach Marek wspominał o forum i tak się pewnego, pięknego dnia zalogowałem. Czytam dużo, mało piszę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na YouTube w komentarzach pod pewnym filmem dołączyłem do dyskusji na temat kobiet. Ktoś napisał, że na kanale "radio samiec 2" można dowiedzieć się dlaczego kobiety zachowują się tak, a nie inaczej. Przesłuchałem już nie jedną audycje Marka i to właśnie od niego dowiedziałem się o tym forum. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.