Skocz do zawartości

Jak trafiłem na forum - ANKIETA


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5.01.2019 o 18:51, maclaut napisał:

Radio Samiec na YouTube.

ja również ;) i od razu poleciłem koledze, który ma problem ze znalezieniem partnerki. Co prawda ma 23 lata ale nie w tym problem... Bardziej zależało mi na tym aby przekonał się do teorii na temat kobiet - chłopak ma małe doświadczenie i jest do rany przyłóż a one jak wiadomo nie od dzisiaj tylko czekają na takiego sponsora. Na szczęście widać postępy ;) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po kilkunastu nieudanych związkach nienawidziłem kobiet i nimi gardziłem. Całe szczęście trafiłem na kanał Marka po wpisaniu na YT : "nienawiść do kobiet" trafiłem na nagranie chyba nawet trwające 2h, i wsiąkłem, zmieniłem przekonania, zacząłem regularnie słuchać audycji i czytać książki. Bardzo dużo się nauczyłem i zmieniłem podejście. Chylę czoła Markowi i nie wyobrażam sobie jak mogłoby wyglądać moje życie bez jego audycji :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Mam na imię Piotrek. Na forum trafiłem poprzez filmy Marka Kotońskiego zamieszczone na yt. Filmy odnalazłem przez przypadek oglądając inne dotyczące relacji damsko-męskich. Nigdy wcześniej nie myślałem, ze może coś takiego wspaniałego powstać jak materiały zrobione przez Marka Kotońskiego, z którym zgadzam się co najmniej w 99%. Książek jeszcze nie czytałem, ale z pewnością sięgnę po co najmniej jedną, zacznę od "Kobietopedii". Szkoda tylko, że nie spotkałem nikogo w społeczeństwie kto by nagłośnił istnienie tego typu forum, całej społeczności itd. Cieszę, się że tutaj jestem, lepiej późno niż wcale :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie Bracia.Trafiłem tu dzięki YT.Byłem przez wiele lat upokarzany w małżeństwie psychicznie,a nawet fizycznie.Ze względu na mojego syna postanowiłem coś zrobić...Zupełnie odstawiłem alkohol.Zwróciłem się o profesjonalną pomoc do GOPS-u.Po wielu rozprawach i rozwodzie,zostały ograniczone matce prawa rodzicielskie,a syn zamieszkał ze mną.Dziś jest przystojnym,młodym mężczyzną 19-letnim.Uczy się w technikum,ma dziewczynę i jest ogarniętym chłopakiem.Było ciężko ale warto było walczyć.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tutaj trafiłem przez przypadek, szukałem rozwiązania nurtujących mnie pytań na różne tematy (miłość, samorozwój, jak radzić sobie z zawodem miłosnym, jak znaleźć w sobie boską cząstkę, pasję) od razu spodobało mi się :) Tak samo kanał radio samiec, który został skasowany niestety :( Mam nadzieje, ze Marek odtworzy swoje stare audycje, albo youtube, vimeo mu te zwróci, chociaż w to wątpię, chciałbym żeby Marek nagrał te audycje jeszcze raz, tylko jeszcze lepiej :) !!!!!!!.  Wiele audycji było po prostu genialnych także WODZU PROWADŹ :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.