Skocz do zawartości

Jak trafiłem na forum - ANKIETA


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno temu na portalu Youtube znalazłem film Marka nawiązujący do sprawy lokalnego polityka którego żona oskarżyła (nagrała swoje mizerne prowokacje) o znęcanie się, po czym facet miał zniszczone życie.
Obejrzałem kilka innych jego filmów, przekonałem się, że jest to osoba która próbuje systematyzować doświadczenia i wiedzę o życiu; podzielając wiele z jego poglądów, jednocześnie mając świadomość, że nie mogę z nikim ze swojego otoczenia rozmawiać o tym jak wygląda system, trafiłem wreszcie tutaj - po ponad roku słuchania audycji, czytania forum i kupnie kilku książek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja gdzieś, już nie pamiętam gdzie, czytałem coś o sprawach damsko męskich i był poruszony temat własnie tego forum. co prawda niezbyt pozytywnie, ale i tak zaciekawiło mnie to. Dodałem stronę do ulubionych i jakieś dwa tygodnie później, czyli dzisiaj dokonałem aktu rejestracji :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w YT zobaczyłem audycję, ale wyłączyłem, bo za długo się rozkręcała. Później natrafiłem na hejt forum BS na jakimś gównoportalu, szukając informacji o związkach etc. Ten portal był istnym szambem i to mi dało nieomylny znak, że forum BS musi być ok. Na zasadzie: pokaż mi swoich wrogów, a powiem kim jesteś. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.