Skocz do zawartości

Jak trafiłem na forum - ANKIETA


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu szukałem czegoś o przepracowaniu, trafiłem na temat tutaj przez Google, później czegoś w stylu opinii na temat "romansów w pracy", a że już kojarzyłem tę stronę, zajrzałem ponownie. Później zaczął mi się pokazywać kanał na Youtube, Zacząłem anonimowo trochę więcej czytać, natknąłem się przy okazji na parę polecanych książek, kupiłem z nich Kobietologię, a po przeczytaniu zdecydowałem się dołączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 3 lata temu w czasach totalnej białorycerskości. Oglądałem na YT jakiś ''mUNdry " filmik Anny Szlęzak. Czytałem komentarze zamieszczone pod nim. W jednym z nich padło słowo hipergamia. I tak po nitce do kłebka zostałem przeciągnięty na ciemną stronę mocy xD.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mnie przyciągnął link (youtube) do audycji z Markiem z którejś ze stron w sieci. Kiedyś (rok, dwa?) nazwa mi mignęła, ale nie drążyłem. Tym razem nie odpuściłem.

Było ciekawe, takie szczere, wciągnęło mocno. Stamtąd samczeruno - parę książek i to forum. Akurat miałem gorszy (taki depresyjny, problem z kobietą, to chyba wszyscy znacie) moment i takie poczucie samotności i świadomość, że albo się człowiek poddaje i szuka sznurka, albo trzeba wziąć życie za jaja i działać. Kop w postaci forum i audycji dał mi wtedy trochę energii do działania. No po dzisiejszym livie stwierdziłem, że nie ma sensu czekać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szukałem w internecie odpowiedzi na pytanie, odnośnie zjawiska jakie dostrzegałem. Chodziło o to, co tak mocno, trzyma kobiety przy socjopatach, nałogowcach. 

 

Wpisana przeze mnie fraza skierowała mnie bezpośrednio do tematu na forum. 

 

Szybko okazało się, że jest tutaj, znacznie więcej informacji, na tematy, które mnie nurtowały.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.