Skocz do zawartości

Jak trafiłem na forum - ANKIETA


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dość dziwnie. Na pewnym blogu chłop mądrze komentował, więc kliknęłam prawym na jego nick. I wyskoczyły mi inne jego komentarze. W tym komentarze z braciasamcy.pl. A jak już zobaczyłam to forum to miałam tylko nadzieję, żem godna... i jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś znalazłem stronkę chujnia.pl, było tam sporo śmieci ale i całkiem interesujące problemy. Oczywiście konfliktów miedzy marsem a wenus nie brakowało, ktos pisał o Marku K. samczym runie i tym forum. Zacząłem czytać już jakiś czas, aż się dziś zarejestrowałem choć miałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu trafiłem tutaj przypadkowo, zaczęła się sypać moja relacja z kobietą wpisywałem w przeglądarce jakieś hasła typu "jak naprawić związek". Zacząłem czytać i otworzyłem oczy.

Edytowane przez Kabanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Moja bajka.

Blondyneczka,

u progu konca 29 tej wiosny ( he, he, ;)),

bezdzietna ( he, he ;)) i...

...i rozwiedziona ( no co moge napisac ? przeciez ze he, he ;)).

Do rozwodu nie przyznala sie. Moje zrodla wywiadowcze doniosly B).

Warsztat ma, trzeba jej przyznac. Z pewnoscia zlowi jeszcze The Wysnionego czego jej po chrzesci... tfu ludzku zycze.

Krotka znajomosc, glownie podtrzymywana zjebanymi ( teraz mam do nich dystans) komunikatorami.

Wylapuje kilka podejrzanych ( amber warning light w deklu mym) tekstow z jej strony. M.in., ze ma, i tu slowo klucz, PODLY charakter.

Siada wiec Maruda przed kompjuterek i googluje " dlaczego kobiety nazywaja siebie podlymi" ?

I znajduje co ??? HE, HE. Taaaaaaak !  "DLACZEGO KOBIETY PODLE SA ? BO MOGA" :):) na SamczeRuno oczywiscie.

He, he.

Potem kilka, nie liczylem, nocy zaczytanych do 2 - 3 ciej nad ranem i rezygnacja z blondyneczki.

Pomysleliscie  ojjjjj, upssss, aaajjj, goraco ! run Forest, run !?.  Ja teraz tez. Uff.

Tak tu sie znalazlem.

Koniec bajki.

P.S.  Bezdzietna powinno byc na czerwono ale z lenistwa nie chce mi sie tego jeszcze raz edytowac.

He, he.

     

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum trafiłem w 2014 roku,po rozwodzie.Wnikliwie czytałem kilka wątków lecz się nie udzielałem.Założyłem chyba jeden wątek ale taki bezładu i składu,książki Marka prawdę mówiąc postawiły mnie na nogi.Forumowiczów pozdrawiam i też wielkie dzięki za mądrości życiowe które otwierają oczy i umysł na to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem poprzez wykop a właściwie mikroblog kilka tygodni temu wędrując od tematu "Czemu po ślubie boli głowa" czytając komentarze i wchodząc w linki.

Nawet nie pamiętam kiedy znalazłem się na samczym runie, potem już krótka droga na forum i tak już tutaj zostałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafilem najpierw na felietony Marka przez przypadek siedzac na kompie w pracy w UK (Londyn) stary komp wiec nawet calej grafiki na jego stronie nie wyswietla... Forum nie moge w pracy otworzyc, bo niektóre strony sa tam poblokowane przez pracodawce (Security)... No i zaczalem czytac te felietony bedac w stania ciezkim po odejsciu kobiety... Kiedys to opisze jak ustawie w domowym komputerze polskie znaki-klawiature... Temat ostatniego zwiazku oraz, felietony Marka naprawde odmienily moje postrzeganie relacji "partnerstwa" (nie ma czegos takiego). Jestem dojrzalym facetem po 40-tce, wiem co jest co, z niejednego pieca chlebek jadlem, lecz to co mnie spotkalo od listopada 2015 do w zasadzie kwietnia 2016 zapamietam do konca zycia. Odmienilo to mnie, moje zycie. Kiedys rozwine temat. :) To forum znalazlem dzieki tym felietonom Marka które sobie wygooglowalem w neciku. Szukajac informacji, pomocy i oswiecenia. Tak tu do was trafilem. Bedzie owocnie obiecuje i pozdrawiam z Londynu. 

Edytowane przez OGÓR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trafiłem na forum szukając informacji dotyczących metod wzmocnienia umysłu, precyzując chodziło o odseparowanie się od fizycznej dolegliwości - poziomu odczuwanego bólu. Idąc tym tropem poprzez felietony na ecoego.pl  na temat medytacji, a także pozostałe strony internetowe , książki Marka opisujące odwieczny dylemat "Co z tymi kobietami..."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na forum dzięki Martainnowi vel Marcelo - człowiekowi o dwóch twarzach.

 

Koleś nawet spoko, ale po co się tak dowartościowywać w internecie? Tam szukając poklasku u samic a tu u samców?

Edytowane przez Psycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trafiłem przez YT. Kiedyś trafiłem na samczeruno.pl przez przypadek chyba. Chwilę czytałem. Potem zapomniałem na kilka lat. 

Ostatnio kolega zaczął słuchać Mareczka na YouTubie. Więc i ja zacząłem. No i w końcu wypadało zajrzeć i na forum :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną było "tak zwanym przypadkiem". Jak zawsze. Późny wieczór, łeb w przechyle dociśnięty podłościami świata. Taplam się w cyfrowym szambie a tu nagle Trach! Perun jakiś na YT mnie wywiódł, wykład BBossa wyświetlił, później kolejne aż prawdą zaśmierdziało w chacie po sufit poddasza. Książki kompletować zacząłem i już zostałem na jedynej słusznej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.