Skocz do zawartości

Jak trafiłem na forum - ANKIETA


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga jest chyba wyjątkowa.

 

Szukałem potwierdzenia dla mojej tezy, iż tradycyjnie w czasie oświadczyn mężczyzna nie klęka przed kobietą, a ta głupia tradycja - będąca w istocie wyrazem hołdu lennego - pochodzi z popkultury. Poszukiwanie powodowane było jedynie moją ciekawością poznawczą niczym więcej.  

 

Potwierdzenia co prawda nie znalazłem, ale po lekturze forum wiem, że raczej żadnych oświadczyn, w jakiejkolwiek perspektywie czasu, nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronę trafiłem "okrężną drogą". Na Youtube wyświetlił mi się w proponowanych jeden z filmów Radia samiec, chyba podczas przeglądania Komentatora ( Krzysztofa Woźniaka). Poźniej szukałem Kobietopedii polecanej przez Marka wiec trafiłem na tą stronę. Proponuję jeszcze lepiej otagować filmy na Youtube. Może dzięki temu trafią do większej ilości szukających odpowiedzi samców.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trafiłem tu, przeglądając swego czasu net-kobiałki :lol:.

Na szczęście, krótko tam zabawiłem, bo po kilku dniach ktoś wrzucił opis swojego związku i cyrków narzeczonej, co inny użytkownik logicznie rozłożył na czynniki pierwsze i podrzucił link na wykop do artykułu Marka o hipergamii. A stamtąd szybko trafiłem na Stosunkowo Dobrego i dalej na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trafiłem tu ok 2 miesiące temu. Dostałem od siostrzeńca link do artykułu " Singielka po 30-kim Ty jesteś,że do mnie startujesz frajerze?"

I tak zaglądam sobie w wolnej chwili studiując posty,które pozwoliły mi zrozumieć i inaczej spojrzeć na relacje damsko-męskie,a nawet uwierzyć w siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.