Skocz do zawartości

Jak trafiłem na forum - ANKIETA


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum trafiłem przez przypadek gdzieś w "otchłaniach" YouTuba. Na początku miałem,ze coś "nie halo" jest ze mną w postrzeganiu świata. Po przesłuchaniu audycji Marka i zaglądaniu na forum jako gość uzmysłowiłem,ze nie jestem jedyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja po nitce do kłębka....wpierw poprzez lubimyczytac.pl, szukałem książek w temacie "jak zrozumieć baby i nie dać się przez nie wycyckać" i wyskoczyła mi Kobietopedia :) potem na kanał youtube radio samiec całkiem przypadkiem, wpisałem "toksyczne kobiety" wskoczyło kilka wyników potem w sugestiach --- radiosamiec, wlazłem-wysłuchałem, pomyślałem dobry radiowy głos Marku ma :), mądrze prawi w linkach do audycji był odnośnik do forum więc tak oto jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam tu za sugestią mężczyzny. On przy mnie czytał i oglądał pracę Big Bossa Mareczka. Jestem kobietą która jest ciekawa wszystkiego. Kobietą która ma problem ze sobą i z mężczyznami. Jestem tu z ciekawości i chęci podszkolenia ...zrozumienia relacji damsko-męskich. Pozdrawiam wszystkich  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2012 odkryłem EcoEgo na które trafiłem przez linka zamieszczonego gdzieś w jakimś temacie na Onecie. Później była książka " Co z tymi Kobietami". Po której przeżyłem prawdziwy szok który obrócił mój światopogląd o 180 stopni. Później poszło już z górki. Samcze Runo, Kobietopedia, Stosunkowo Dobry, Radio Samiec. A od dziś jestem wreszcie pełnoprawnym członkiem tego szacownego forum:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam 

 

Ja trafiłem również przez youtube szybko odkryłem że co mówi miłościwie nam Panujący jest prawdą i bez niego coś mi nie pasowało :o lecz nie umiałem tego określić, nazwać po imieniu.

On to celnie określił, a zdobył moje serce tym jak zdiagnozował Magdalenę Żuk i to przed oficjalnymi wynikami śledztwa umiał wskazać co w tej sprawie śmierdzi. Później śledztwo to potwierdziło. 

Długo się tu jeszcze nie logowałem, ale w końcu noce są dłuższe a to jakaś odskocznia :)

W sprawie Marka dodam jeszcze jako dygresję że chyba nikt nie potrafiłby mówić o życiu seksualnym swojego kota Brajanka (myślę o kastracji) i mieć tak wierną publiczność, ma coś w głosie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnia, moja oburzona koleżanka wysłała mi link do artykułu na temat ,, bitej żony radnego PIS".

 

Zapoznałem się ze sprawą i coś mi się nie zgadzało :) i właśnie wtedy trafiłem na pierwszą audycję Marka.

 

Przesłuchałem ich jeszcze kilka i uznałem, że facet dobrze gada... i dalej to już poszło :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napoczątku trafiłem na audycje Marka RadioSamiec na Youtube. Gdzieś jakoś zobaczyłem filmik odnośnik przypadkowo o kobietach podczas gdy oglądałem różne poradniki uwodzenia kobiet adeptów uwodzenia. Przesłuchałem jakieś kilkanaście lub więcej audycji Marka wciągnąłem się gdyż znalazłem słuchałem to co wkońcu naprawdę do mnie trafiało jeszcze zanim zdecydowałem się tu zajrzeć,a potem dołączyć obecnego dnia 30 września 2017 roku.

Edytowane przez eDavid9304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 30.09.2017 o 19:31, eDavid9304 napisał:

Ja napoczątku trafiłem na audycje Marka RadioSamiec na Youtube. Gdzieś jakoś zobaczyłem filmik odnośnik przypadkowo o kobietach podczas gdy oglądałem różne poradniki uwodzenia kobiet adeptów uwodzenia. Przesłuchałem jakieś kilkanaście lub więcej audycji Marka wciągnąłem się gdyż znalazłem słuchałem to co wkońcu naprawdę do mnie trafiało jeszcze zanim zdecydowałem się tu zajrzeć,a potem dołączyć obecnego dnia 30 września 2017 roku.

 

Cytuję co by nie plagiatować treści.

W moim przypadku było dokładnie tak jak u kolegi.

Poza tym datą dołączenia oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.