Skocz do zawartości

Co panie sądzą na temat Swingu?


Łabędź

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zmierza do tego że w sumie jak już akceptować swingujące małzeństwo, to kazirodztwo jest chwilę po tym do akceptacji. Oczywiście to już nocny mało śmieszny żart. Lecę spać "chore" zboczuchy ;) Jak to ktoś pisał na innym forum dużo osób świnguje. Ochh musimy zmienić nasze zacofanie.

Edytowane przez Szefito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmmm.....swego czasu chodziłam do Warszawskich swinegrs- clubów na L i na E.  

Co sądzę? Mnie to przeraża. Ja byłam singielką, ale spotkałam wiele malżeństw i par. Na przykład gangbang, gdzie kobietę po kolei ruchali faceci, a jej partner tylko sprawdzał czy mają gumkę. Wieloletnie małżeństwa, zapraszały mnie do trójkątów, Spotykałam się też prywatnie z parami.

Nie wyobrażam sobie tego, że można bez zazdrości patrzeć, że ktoś to robi na oczach innych z osobą, którą kochamy. 

Jak mogę mówić, że mężczyzna jest mój skoro robi to z innymi, obcymi kobietami?

Moim zdaniem, takie zabawy rozluźniają relację między partnerami, rozmywa się granica...To co sprawia, że kobieta jest mężczyzny, a mężczyzna kobiety jak już nawet seks nie jest zmonopolizowany? To stąpanie, po kruchym lodzie, bo nie wiadomo kiedy jest zabawa, a kiedy już zdrada.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.