Skocz do zawartości

"To dobry chłopak, chemii nie ma, ale może będzie..."


Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Kleofas napisał:

Rozsądek i emocje to dwa rozbieżne stany. Jeszcze za czasów naszych rodziców górę brał w kobietach rozsądek. Ale to dlatego, że kobietom trudniej było samemu się utrzymać i samotna 20 kilkulatka była stygmatyzowana. Teraz tego nie ma więc kobiety wpadają w schizofreniczne klimaty, takie jak Twoja była, z jednej strony chciałaby stabilizacji, ale gęsiej skórki od czasu do czasu. Stąd sporo kobiet zmienia teraz partnerów jak rękawiczki i nie stanowi to dla nich żadnego problemu, bo kierują się przy jego wyborze różnymi emocjami z których ostatnią jest miłość (jak powiedziała moja znajoma: miłość jest dla frajerów i nastolatków). 

Oznaczam specjalnie @Fit Daria aby przeczytała twój post, w którym zawarłeś najbrutalniejszą prawdę ;) 
Podpisuję się rękoma i nogami.

Najśmieszniejsze jest to, że one same dobre wiedzą, że relacje damsko-męskie to jest tylko rynek matrymonialno-seksualny.
Lecz gdy wspomnisz, że cipka to jest także tylko towar, to już wielki płacz, skamlenie i "wróg kobiet" ;) 
Chociaż w tym samym momencie facetow nazywają "dobre partie", "ale ciasteczka" etc.

Przecież same tak naprawdę w tę mityczną miłość nie wierzycie.
Liczy się tylko:
*looks(kto wymyślił, że wygląd nie jest ważny?)
*money
*status
;) ;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Przecież same tak naprawdę w tę mityczną miłość nie wierzycie.

Jednak myślę, że część wierzy. Kwestia chyba wychowania i wzorców z domu. Ale moge sie mylić, nie jestem kobietą :D

 

19 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Chociaż w tym samym momencie facetow nazywają "dobre partie", "ale ciasteczka" etc.

O to to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, trop napisał:

Gdzieś na forum czytałem o takiej akcji.Moim zdaniem POZIOM LEVEL.

Moim zdaniem poziom słaby.

 

Co niby to ma udowodnić? Twoją wyższość nad czym? Jeśli znasz swoją wartość to nie zniżasz się do takich rzeczy. Idziesz swoją ścieżką nie patrząc na to co dzieje się wokół Ciebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ElChico potwierdzam, miałem tak z każdą bez wyjątku. Ruchajcie bracia jak panna chętna, żadnego bycia nadmiernie miłym, bierzcie co wasze. Jak się trafi Panna, która patrzy maślanymi oczkami, przygarnij ją, zaopiekuj sie, ale pamiętaj,  w końcu wyskoczy bluescreen aka ej @viko

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kleofas napisał:

różnymi emocjami z których ostatnią jest miłość

Miłość nie jest emocją to postawa, wybór życiowy wobec innej osoby. Na ślubie nie przyrzekają sobie emocji tylko miłość. To, że kobiety tego nie rozumieją a chodzi tylko o tę białą suknię to już inna sprawa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ElChico napisał:

Ze mną miała za dużo emocji.

 

Esencja kobiet, same nie wiedzą czego chcą.

 

Bracie, nie ważne co ona czuje, dała Ci kosza, jej strata. Pamiętaj, że powroty niczego nie zmieniają, a tylko chwilowo maskują problemy, które i tak wracają po czasie.

 

Powrót byłby dowodem na to, że dupa wołowa z Ciebie. Z resztą panna pokazała jaka jest... Niech się inni męczą.

Powodzenia !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki. A fajne cycki miała?

 

Jest tak jak w tytule tego topiku, kobieta jest jak wirówka może sie w niego wkręci, tylko co jeśli na horyzoncie pojawi się inny samiec lub @ElChico wstawi fotę z fb z Majorki. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

Lecz gdy wspomnisz, że cipka to jest także tylko towar, to już wielki płacz, skamlenie i "wróg kobiet" ;) 
Chociaż w tym samym momencie facetow nazywają "dobre partie", "ale ciasteczka" etc.

Oo to to :). Poznałem ostatnio fajną blondynkę na imprezie, poszliśmy do mnie i nad ranem od razu pytanko: czym się zajmujesz? :D. Rozbawiło mnie, ale odpowiedziałem, bo nie chce mi się bawić już w te gierki z byciem tajemniczym i testami. Później rozmawiamy na komunikatorze o związkach, czy mam dzieci (ona dwójkę - wiadomo skąd pytanie wcześniej w wyrku) i pyta mnie czy mam dzieci - żadnych, o których bym wiedział. "No taka partia to byś się szybko dowiedział". Bam - zdradzone zamiary ;). Fajnie obserwuję jej zachowania z ukrycia. Pospotykam się z nią jeszcze jako FF i zobaczę. Na razie na fb wchodzę a tam cytat z - uwaga - oczami mężczyzny. :P

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Still napisał:

@Taboo poziom slaby, że wydymać czy żeby rzucić 10 zł ???

Robiąc takie coś pokazujesz lasce że żywisz do niej uczucia, nawet jeżeli jest to pogarda (bo rzucając jej np 10 zł tak to odbieram). Jak ktoś ma ochotę dalej się w czymś takim babrać, luz, jego sprawa, dla mnie gra nie warta świeczki, dla tych paru ruchów.

 

Dlatego bym nie nazwał tego poziom master, bo ruchanie laski którą gardzisz to jaki jest poziom?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Taboo napisał:

Robiąc takie coś pokazujesz lasce że żywisz do niej uczucia, nawet jeżeli jest to pogarda

A samo pozwolenie na sex z damą nie jest pokazaniem jakiś tam uczuć ???

 

26 minut temu, Taboo napisał:

Dlatego bym nie nazwał tego poziom master, bo ruchanie laski którą gardzisz to jaki jest poziom?

Ruchanie laski, która znam tydzień,dwa ? Jedna randkę lub dwie randki to jest wyższy poziom ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tomko napisał:

Na razie na fb wchodzę a tam cytat z - uwaga - oczami mężczyzny. :P

Prawie każda kobieta go cytuje.
Typ nie wszystko, co mówi jest złe.
Aczkolwiek tam jest prawie wszystko pisane pod kobiety.
Idąc skrajnie po jednej linii oporu, tworzy obraz nierzeczywisty.
A głupia przeciętna Karyna łyka jak pelikan.

 

3 godziny temu, Still napisał:

Ruchanie laski, która znam tydzień,dwa ? Jedna randkę lub dwie randki to jest wyższy poziom ??

Miałem okazję ruchać kobietę drugiego dnia znajomości.
Czy to czyni mnie jakimś lepszym?
Owszem, od beta cwaniaka providera, który próbuje podlizać się pańci wożąc ją samochodem.
Jednakże czy w porównaniu do normalnych szanujących się mężczyzn jestem jakiś lepszy w związku z powyższym?
Ja myślę, że nie.


@Tomko powiedzieć ci ciekawostkę?
Jeszcze nie wskoczyła mi do łóżka ani jedna kobieta z mojego miasta XD

Edytowane przez Ragnar1777
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.