Skocz do zawartości

Zabrać białym kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci

 

Jak wiadomo inżynieria społeczna trwa. Natrafiłem dzisiaj na dwa ciekawe artykuły, które sugerują, żeby rozmnażać się z kolorowymi. Pierwszy to Francja:

 

nathan.jpg

Francuski podręcznik do edukacji seksualnej „promuje” białe kobiety mające dzieci z Arabami

Nathan to jeden z nielicznych wydawców we Francji, który korzysta z kontraktów rządowych, więc jego książki są czytane przez niemal wszystkie francuskie dzieci będące w wieku szkolnym.

Właśnie Nathan opublikował podręcznik do edukacji seksualnej zatytułowany „Jak robić dzieci?”. 32-stronicowa książka, przeznaczona dla dzieci w wieku od lat pięciu wzwyż, trafi do francuskich przedszkoli prowadzonych przez państwo. Korzystać z niej będą miliony dzieci.

 

Książka odpowiada na pytania w rodzaju: „Jak to jest być zakochanym?” czy „Co to znaczy kochać się?”. Jako typowy przykład książka przedstawia mieszaną rasowo parę – z białą kobietą i mężczyzną o wyglądzie arabskim, która przewija się na kolejnych stronach, aby pomóc dzieciom zrozumieć, „jak się robi dzieci”.

Warto zadać sobie pytanie, dlaczego zawsze w tego rodzaju podręcznikach występują migranci uprawiający seks z białymi kobietami? Nigdy nie znajdziemy tam kobiety z chustką, która spotyka się z białym mężczyzną, nie mówiąc o tym, by uprawiała z nim seks.

 

Francuski Poradnik:

 

46183b08a587e08fe5098c7552b71b52.jpg

 

A na koniec, żeby nie było za wesoło Polska zerówka:

 

DloBQsuXgAEHJsq.jpg

 

Podręcznik dla zerówki narzędziem lewackiej indoktrynacji

„Mamy Kalima, Abdula, Abrahama to Polki. A tatusiowie? Tata Kalima jest z Konga. Abdula z Iraku, a Abrahama z Izraela” – oto, co wpaja się polskim dzieciom w zerówkach…

Narzędziem indoktrynacji maluchów jest podręcznik „Olek i Ada” – poziom B+, zestawu podręczników przygotowanego przez wydawnictwo MAC (dla 6 latków). Podręczniki, jak twierdzi wydawca, są „efektem 30-letnich doświadczeń i kontaktów z nauczycielami”.

 

Budowanie trwałego związku przez osoby o odmiennym systemie wartości i odmiennej kulturze jest bardzo ryzykowne. Wmawianie małym dzieciom, że jest inaczej, to zbrodnia. Choć z drugiej strony – dla lewaków bycie ojcem i matką wcale nie musi wiązać się z zakładaniem rodziny i budowaniem trwałego związku.

 

Przypominam tylko, że to wszystko pod rządami PIS.

 

Źródła:

https://www.magnapolonia.org/podrecznik-dla-zerowki-narzedziem-lewackiej-indoktrynacji/

https://www.magnapolonia.org/francuski-podrecznik-do-edukacji-seksualnej-promuje-biale-kobiety-majace-dzieci-z-arabami/

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleofas napisał:

Zastanawiam się z kim więc będą rozmnażać się tamtejsze kobiety, które zostają na miejscu...Zauważyłem też, że o ile często widać międzyrasowe pary, w których kobieta jest biała, to mało widuję odwrotnych układów, w których biały facet jest z kobietą innej rasy.

Przeciętna kobieta może w ciągu roku mieć 1-2 dzieci. Mężczyzna może mieć ich 328 (365 dni po 3 wytryski z 30% skutecznością). Poradzą sobie, albo sprowadzą na miejsce.

 

Co zaś się tyczy drugiego pytania, to w zamierzchłych czasach, gdy jeszcze polowaliśmy za pomocą łuków, kobiety z podbitego plemienia wchodziły w skład zwycięzcy, gdzie były przez nich zapładnianie. Dlatego właśnie zjawisko, gdzie arabka wiąże się z europejczykiem, nie występuje. Po prostu oni nas podbijają.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie obchodzi czy polka, francuska... jakakolwiek kobieta sypia z czarnym, żółtym czy zielonym. Wkurza mnie za to poprawność polityczna, która próbuje wciskać nam z pomocą bezwstydnej propagandy jakieś nowe standardy. Ostatnio zauważyłem, że unika się białych mężczyzn - w reklamach, filmach itd. a na ich miejsce wciska się na siłę np. czarnoskórych. Robią to tak bezmyślnie, że mniejszości kulturowe czasem są tam gdzie nie powinno ich być i gdzie ich nie było...

 

Przykład: wpadłem na stronkę z grami i widzę okładkę Battlefield 1. Mowa tutaj o strzelance z I wojny światowej. Być może nie znam się na historii ale obydwie wojny światowe dla mnie były konfliktami przede wszystkim pomiędzy białymi ludźmi. Tymczasem to nieco przepala mi styki:

 

(zareagowałbym podobnie gdyby jacyś skinheadzi stwierdzili, że J.Hendrix, S.L.Jackson czy M.Ali byli biali)

ogImage.img.jpg

 

Nawet jest gorzej bo słyszałem, że inna gra z tej serii o tematyce II wojny światowej pozwala na stworzenie czarnoskórej postaci, która stanie po stronie Niemców i będzie sobie strzelać w mundurze SS. Murzyn nazista... jakim cudem? Może jeszcze prawa ręka Hitlera xD

 

I kolejna anty-biała gra chyba z tej samej serii. Popatrzcie na tą rasistowską cenzurę (trochę się pośmiejemy):

 

 

 

 

Edytowane przez SzejkNaftowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SławomirP Kurcze, faktycznie. Z tego co znalazłem wynika, że główny bohater należy do 369. pułku piechoty Gwardii Narodowej Armii Nowego Jorku. Bazują na faktach a o to nie ma co się spinać choć wybór i tak wygląda na dyktowany poprawnością polityczną. Dzięki za info.
(nie mam jak zaplusować, przydział reakcji na dziś wyczerpany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kleofas napisał:

Zastanawiam się z kim więc będą rozmnażać się tamtejsze kobiety, które zostają na miejscu

Jeden obsłuży kilka na raz. Problem będzie, jak Europa i USA się zawalą pod napływem imigrantów, którzy mogą ciągnąć do nas bez końca i nie będzie miał kto murzynom w Afryce przesyłać żarcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 9/14/2018 at 6:16 PM, Kleofas said:

Zastanawiam się z kim więc będą rozmnażać się tamtejsze kobiety, które zostają na miejscu...

Czyż Allach nie pozwala mieć 4 żon? Ci którzy zostaną mogą się okazać zwycięzcami w ewolucyjnym wyścigu bo ci którzy pojechali do Europy, jeśli nie będą mieli możliwości się mnożyć teraz to wkrótce ją stracą całkowicie. Albo będzie wojna i będą mordować (mężczyzn), grabić (wszystkich), gwałcić (kobiety) albo zmarnują swoje młode lata uganiając się za mrzonką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2018 o 19:16, Kleofas napisał:

.Zauważyłem też, że o ile często widać międzyrasowe pary, w których kobieta jest biała, to mało widuję odwrotnych układów, w których biały facet jest z kobietą innej rasy. 

 W Niemczech nie zauważyłem/poznałem jeszcze nigdy! choćby jednej pary, w której biały ma dziewczynę z kraju muzułmańskiego, nawet nie musi być w chuście. Nawet takie niby zlaicyzowane i zgermanizowane Turczynki w trzecim pokoleniu na emigracji. Muszą pilnować skurwele.

 

Biali w mieszanych parach wiążą się z Azjatkami (odwrotnie rzadko, ale występuje), i bardzo rzadko z Murzynkami.

 

Dnia 14.09.2018 o 20:35, Arushat napisał:

Dlatego właśnie zjawisko, gdzie arabka wiąże się z europejczykiem, nie występuje. Po prostu oni nas podbijają.

Michalkiewicz czasem pyta o nasz udział w wojnie w Iraku. Najechaliśmy zbrojnie obcy kraj, no to gdzie są te łupy i branki?! Słuszne pytanie.

 

 

Edytowane przez Msafer
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie pod koniec filmu, z jaką nienawiścią białe (i nie tylko) kobiety plują na białych mężczyzn w Internecie:

Samo wideo mówi o ogólnoświatowej panice medialnej z powodu garstki internautów, co rozwiesili kartki z napisem „bycie białym jest w porządku”. Akcja miała miejsce w USA i Kanadzie.

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze w tym jest to, że garstka posłusznych i zmanipulowanych idiotów robi to, co chcą kontrolujący ich panowie, i pionki nawet nie zdają sobie sprawi że są tępym bydłem do wykorzystania, które po zrobieniu swojej roboty, pójdzie w odstawkę. Kali zrobił robotę, Kali może wypi3rdalać.

I nawiasem mówiąc.

Parę dni temu znalazłem taki klip video, o tytule "Jestem żydem i jestem dumny \z tego powodu\". Marzę o podobnej wersji, ale z tytułem "Jestem biały i jestem z tego dumny".

Ale byłby kwik. Pod same niebiosa.

Filmik, gdyby kogoś to interesowało. Naturalnie, odbiór tego jest w miarę pozytywny, co widać po łapkach w górę. Taa.. równość. ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2018 o 00:36, SzejkNaftowy napisał:

@SławomirP Kurcze, faktycznie. Z tego co znalazłem wynika, że główny bohater należy do 369. pułku piechoty Gwardii Narodowej Armii Nowego Jorku. Bazują na faktach a o to nie ma co się spinać choć wybór i tak wygląda na dyktowany poprawnością polityczną. Dzięki za info.
 (nie mam jak zaplusować, przydział reakcji na dziś wyczerpany)

Ja to kurwa na poczekaniu wymyśliłem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2018 o 23:56, SzejkNaftowy napisał:

Mnie nie obchodzi czy polka, francuska... jakakolwiek kobieta sypia z czarnym, żółtym czy zielonym. Wkurza mnie za to poprawność polityczna, która próbuje wciskać nam z pomocą bezwstydnej propagandy jakieś nowe standardy. Ostatnio zauważyłem, że unika się białych mężczyzn - w reklamach, filmach itd. a na ich miejsce wciska się na siłę np. czarnoskórych. Robią to tak bezmyślnie, że mniejszości kulturowe czasem są tam gdzie nie powinno ich być i gdzie ich nie było...

 

Jak to unika :D  Są pokazywani, są. Ostatni raz TV oglądałem może ze 2-3 lata temu - już nie pamiętam. Za to pamiętam dobrze że jak najbardziej biali faceci w reklamach byli pokazywani. Sęk w tym, jak byli pokazywani ;)   -> miękkie, zahukane kluchy w związkach gdzie baba ma ostatnie zdanie - reklamy banków itp. Czy jako pizdy, beta providerzy, ciepli tatusiowie.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Msafer said:

 W Niemczech nie zauważyłem/poznałem jeszcze nigdy! choćby jednej pary, w której biały ma dziewczynę z kraju muzułmańskiego, nawet nie musi być w chuście. 

 

Spotykałem się z muzułmanka w Niemczech. Kilka miesięcy, piękna dziewczyna, typ urody jak Huma Abedin. Równocześnie strasznie nietolerancyjna, nowoczesna wersja zindoktrynowanej nazistki. Bardzo pobudliwa seksualnie, zmyłem się jak zaczęła mówić że chciałaby mieć dużo dzieci:) 

 

Znajomość z internetu, mało kto nas widział, spotykaliśmy się w mało uczęszczanych miejscach, potem zabierałem ja daleko od jej miejsca zamieszkania i wiozłem do siebie. Dużo ryzykowała, gdyby jej rodzina się dowiedziała, mogliby jej głowę urwać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio znajoma proponowała deal, interes miał polegać na tym że ma znajomą która mieszka w Belgii, jest z jakiegoś afrykańskiego państwa, i chciałaby mieć takie same prawa jak my, potrzebuje paszportu w związku z tym płaci 12 000 zł za ślub, 6 tysi przed ślubem i następne 6 po ślubie, planowany rozwód po dwóch latach :) 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, The Motha said:

Mi ostatnio znajoma proponowała deal, interes miał polegać na tym że ma znajomą która mieszka w Belgii, jest z jakiegoś afrykańskiego państwa, i chciałaby mieć takie same prawa jak my, potrzebuje paszportu w związku z tym płaci 12 000 zł za ślub, 6 tysi przed ślubem i następne 6 po ślubie, planowany rozwód po dwóch latach :) 

 

O cholera interes życia. Kto wie może byś się zakochał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.