Skocz do zawartości

Zabrać białym kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, koksownik napisał:

Ale że co? Dostanę 12000 pieniędzy i do tego jeszcze mogę sobie pobzykać za darmo?

No w pewnym sensie, jak znajoma powiedziała co jakiś czas są kontrolę z jakiegoś urzędu, czyli pytania jak wasze pożycie i tak dalej, w dodatku warunek jest taki abyś choć raz musiał jechać do kraju jej pochodzenia, czyli jak najwięcej rzeczy ma być zrobiona w taki sposób aby urząd nie przyjebał się że to zwykły deal...

 

Po dwóch latach rozwód, trzeba się nastawić że będzie akcja naprawcza, czyli będą was wypytywać dlaczego się rozchodzicie i tak dalej, no chyba że się zakochasz to wtedy inna bajka 

Kwota, tak jak pisałem 6k przed i 6k po :P 

 

@Ramzes ja zlałem temat od razu, bo na co mi to? :P 

Tak więc Panowie, na wydanie muzułmanka, młoda 22 lata, niewinna, nieskalana i czysta jak łza, kulturowo nastawiona na dominacje męsko, tak więc wystarczy trzymać fason od czasu do czasu :P 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, The Motha napisał:

potrzebuje paszportu w związku z tym płaci 12 000 zł

Za takie numery to przynajmniej jedno zero więcej należy dopisać. To jest przepustka do statusu człowieka, która na wolnym rynku kosztuje od pół miliona euro wzwyż (prawo stałego pobytu w UE z perspektywą obywatelstwa za kilka lat).

12 000 zł to ja może bym zapłacił w odwrotnej sytuacji, za paszport jakiejś Ugandy czy innego Senegalu.

29 minut temu, Schlucken,NichtSpucken! napisał:

Spotykałem się z muzułmanka w Niemczech. Kilka miesięcy, piękna dziewczyna, typ urody jak Huma Abedin. Równocześnie strasznie nietolerancyjna, nowoczesna wersja zindoktrynowanej nazistki.

To ciekawe doświadczenie musiałeś mieć, jak nie opisywałeś jeszcze nigdy na forum, to myślę, że nie ja jeden bym przeczytał coś więcej.

Hat sie geschluckt, oder gespuckt? ;)

 

Ja miałem przyjemność poznać jedną Afgankę, sąsiadkę ze strychu wspomnianego w innym poście. Typ urody uszedłby nawet za ciemny słowiański (w końcu to nasi dalecy kuzyni), taka niewysoka, lekko puciata, zielonooka brunetka.

Wychowana całe życie w Iranie, w Teheranie, kilka lat temu rodzice wyjechali do Niemiec i otworzyli knajpę na dole tejże kamienicy.

W każdym razie laska całkowicie zwesternizowana pod każdym względem- tolerancja, wyzwolenie kobiet itd.

Ale mimo wszystko jak pytałem to z nikim ,,obcym" nigdy nie była.

46 minut temu, lxdead napisał:

Jak to unika :D  Są pokazywani, są.

Ostatnio pojawiła się tu kampania mediamarktu chyba, pt. Dni Mężczyzn. No i jest np. plakat takiego przygłupowato szczerzącego się faceta z krzywymi zębami i hasło ,,Mężczyźni też mają uczucia. Ja na przykład mam uczucie, że potrzebuję play-station".

 

Tępaki i niedojrzałe piotrusie pany, ci mężczyźni, no ale niech też mają swój dzień dobroci dla zwierząt.

I też się zastanawiałem, czemu to akurat w tej reklamie nie występuje brązowy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Messer said:

Najśmieszniejsze w tym jest to, że garstka posłusznych i zmanipulowanych idiotów robi to, co chcą kontrolujący ich panowie, i pionki nawet nie zdają sobie sprawi że są tępym bydłem do wykorzystania, które po zrobieniu swojej roboty, pójdzie w odstawkę. Kali zrobił robotę, Kali może wypi3rdalać.


Bez świadomości historycznej, że "rewolucja zjada własne dzieci", co w tym wypadku się przełoży na likwidację ogólnie pojętego lewactwa, które jest potrzebne planistom teraz, do rozbicia siły i jedności białych społeczeństw, a kiedy już stanie się niepotrzebne dostanie kulę w łeb. Przecież działający pod wpływem własnych wartości, interesów i religii planiści zlikwidują ludzkie śmieci wyznające nihilistyczne "wartości" i "religię" "nie wyrzucaj worków foliowych". Oni nimi gardzą i sie brzydzą. Tak jak wypuszcza się z klatek zarażone szczury które mają roznosić choroby.  


Biała rasa nie zginie, bo i planiści zdają sobie sprawę, że tylko biała rasa jest naprawdę innowacyjna i potrafi budować cywilizację, i ja "serwisować" oraz ulepszać. Pasożytom nie chodzi o zabicie życiciela, ale o takie osłabienie go, żeby ten nie mógł zlikwidować pasożytów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2

 

Do rozwijania cywilizacji na pewno (właściwie wychowani i zmotywowani) biali są konieczni, ale jeśli oni (,,planiści") tak na serio z tym zero-growth, to do utrzymania tego co jest Hindusi, Paki, Chińczycy i jakieś mieszańce mogą wystarczyć.
A skoro ktoś już jest w top 0,01% na świecie, to zamrożenie gry byłoby mu oczywiście na rękę.

 

Wniosek z tego wszystkiego dla produktywnych białych nasuwa mi się taki, że należy zejść ze swoją cywilizacją do podziemia i tam ją sobie po cichu rozwijać. Stworzyć zamknięty system wymiany wraz z innymi produktywnymi białymi, a ,,planistów" i ich psy po prostu zagłodzić.
Myślisz, że to realne?

Pomysł wydaje się dobry (zresztą nie mój oczywiście), ale białym w Rodezji/RPA raczej kiepsko wyszedł.

 

25 minut temu, AR2DI2 napisał:

Tak jak wypuszcza się z klatek zarażone szczury które mają roznosić choroby.  

To też jest groźne, bo jeśli wirusa (informacyjnego) nie uda się w porę powstrzymać, to populacja przeznaczona do osłabienia wyginie.

Edytowane przez Msafer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/14/2018 at 3:54 PM, SławomirP said:

Mamy Kalima, Abdula, Abrahama to Polki. A tatusiowie? Tata Kalima jest z Konga. Abdula z Iraku, a Abrahama z Izraela” – oto, co wpaja się polskim dzieciom w zerówkach…

 

Grubo. 

 

Ja nie rozumiem pewnych rzeczy. Z jednej strony Kościół Katolicki podnosi ryk i wrzask jak w książce dla uczniów napisane jest jak kondoma założyć a z drugiej strony nie interweniuje w propagowanie islamu. 

 

Sklania mnie to do jednej refleksji- dla Kosciola państwo narodowe się nie liczy. Liczy się tylko dobro instytucji Kościoła.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82

Biali w RPA to z jednej strony Burowie, a z drugiej Anglicy i Żydzi. Poza tym podziałem plącze się jeszcze garstka innych, niebiorących udziału w głównym nurcie, w tym Polacy (no, powiedzmy jeden Polak akurat wziął udział).

Sądzisz, że gdyby Anglicy trzymali z Burami, to kraj dalej śmigałby jak w latach 70. ?  Ale już w Rodezji byli sami Anglicy i też nie dali rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Msafer said:

Sądzisz, że gdyby Anglicy trzymali z Burami, to kraj dalej śmigałby jak w latach 70. ?  Ale już w Rodezji byli sami Anglicy i też nie dali rady.


Rozpatrywanie spraw na poziomie Państw, sojuszy, geopolityki osadzonej w mitach o rywalizacji między państwami, rewolucji jako samoistnych zapłonów społecznych, obalaniu murów, czy jak w polskim przypadku bajka o Bolku co sam rencami obalił Układ Warszawski, jest bezcelowe, a wręcz naiwne. 

Państwa to pola na szachownicy. Wydarzenia w nich są od a do z aranżowane. Politycy sa tylko pionkami, które dostają władzę w zamian za wzięcie na siebie karmy sprawczej. 

Żeby zacząc pojmować co się dzieje, trzeba całkowicie odrzucić obowiązującą historię jaką nam przedstawiają w podręcznikach, oraz całkowicie odrzucić narrację telewizyjną, wraz z głownym jej kłamstwem - dwaj antagoniści Rosja i USA - oba twory prowadzone tymi samymi rękami. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2

 

Tak, zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, wyrosłem z takiego pojmowania historii bardzo dawno temu, Suttona odnośnie ,,Zimnej Wojny", przerabiałem, interesy jakie Rockefellerowie oraz Prescottowie-Bushowie robili z IG Farben też.

 

Jednakże Brat @Perun82 zdaje się twierdzić, że gdyby ludność RPA pochodzenia burskiego i brytyjskiego nie była ze sobą skłócona i gdyby komuś nie zależało na zniszczeniu spójnej, niezależnej materialnie, posiadającej ziemię warstwy Burów, to biali mieliby tam do dziś niezagrożoną pozycję dominującą.

Wiem, że to uproszczenie mówiąc o takich grupach, ale nie miejsce tu na drobiazgowe rozważanie interesów poszczególnych grup interesów, kompanii handlowych, przemysłowców, bankierów, generałów itd.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Msafer said:

Wiem, że to uproszczenie mówiąc o takich grupach, ale nie miejsce tu na drobiazgowe rozważanie interesów poszczególnych grup interesów, kompanii handlowych, przemysłowców, bankierów, generałów itd.

Problem w tym, że kolokwialnie pisząc "huj z interesami Burów, przemysłowców, generałów, czy nawet bankierów" kiedy interesem nadrzędnym jest interes nadzorcy tego wszystkiego. 

RPA było "państwem" tzn firmą powołaną po to aby zapewnić od strony organizacyjnej, wraz z ochroną, siłą roboczą itd sprawną eksploatację zasobów znajdujących się w ziemi na tym terenie,  szczególnie diamentów i węgla. Aby spacyfikować buntownicze plemiona przeszkadzające w rabowaniu ich terenów, powołano tam ostry rasizm i apartheid. To tak w skrócie oczywiście. 
Trwało to kilka dziesięcioleci i działało  bardzo sprawnie, a RPA było w czołówce najbogatszych państw świata. Jednak interes nadrzędny jakim jest realizacja zmian ogólnoświatowych w skrócie NWO wymagała likwidacji głównego ogniska rasizmu na świecie. DLaczego? Ano dlatego, że murzyni mieli być nobilitowani i przedstawiani w innym świetle niż dotychczas - nie jako konie robocze bez intelektu, a jako roznosiciele ubogacenia kulturowego. Teraz mieli zaludniać i zmieniać Europę. Co widzimy obecnie. Takie są przyczyny, nie upadku RPA, a likwidacji firmy jaką była RPA. Teraz została tam tylko namiastka państwa przekazana murzynom w ramach "koralików na osłodę".

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2018 o 23:56, SzejkNaftowy napisał:

 

 

Nawet jest gorzej bo słyszałem, że inna gra z tej serii o tematyce II wojny światowej pozwala na stworzenie czarnoskórej postaci, która stanie po stronie Niemców i będzie sobie strzelać w mundurze SS. Murzyn nazista... jakim cudem? Może jeszcze prawa ręka Hitlera xD

 

I kolejna anty-biała gra chyba z tej samej serii. Popatrzcie na tą rasistowską cenzurę (trochę się pośmiejemy):

 

 

 

 

Byli,nawet w SS. Najśmieszniejsz ejest to że do SS przyjmowlai oficjalnie jedynie wysokich blondynów,a sam Himmler nie spełniał warunków przystąpienia do SS.

https://en.wikipedia.org/wiki/Persecution_of_black_people_in_Nazi_Germany

 

Bundesarchiv_Bild_101I-177-1465-16%2C_Griechenland%2C_Soldaten_der_%22Legion_Freies_Arabien%22.jpg

 

Oto czarny z wolnego legionu arabskiego,jednostki pomocniczej wermachtu. Zdjecie pochodzi z okupowanej Grecji.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2

Dzięki za wyjaśnienie!

Zastanawiała mnie zawsze jedna rzecz. Cóż takiego mają te stare, wsobnie rodzone dziady po siedmiu przeszczepach serca, że ,,przemysłowcy, bankierzy i generałowie" są dla nich pionkami?
Jaką wajchę oni trzymają w rękach, że na ich słowo poruszają się całe narody, korporacje, religie i armie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Msafer said:

Zastanawiała mnie zawsze jedna rzecz. Cóż takiego mają te stare, wsobnie rodzone dziady po siedmiu przeszczepach serca, że ,,przemysłowcy, bankierzy i generałowie" są dla nich pionkami?
Jaką wajchę oni trzymają w rękach, że na ich słowo poruszają się całe narody, korporacje, religie i armie?

I to jest kluczowe, najważniejsze pytanie jakie mozna zadać w tym kontekście. Powiem ci co - w sumie nic nowego, to samo na co ludzie nabierają się od wieków - NOWĄ DOKTRYNĘ RELIGIJNĄ. Oczywiście obietnicę dla jednych władzy, drugich "raju".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa hipoteza. Ale to by oznaczało, że światem rządzi jednak myśl, informacja, wiara, kreowanie nastrojów i emocji.

 

A mnie do tej pory wychodziło, że jednak przede wszystkim materia: ropa, pszenica, woda, czołgi, porty, maszyny, samice, błyskotki służące do pozyskiwania samic itd.

 

To o tyle praktyczne pytanie, że rozstrzyga o tym, czy lepiej być w kaście Braminów, czy Waisiyów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Msafer said:

A mnie do tej pory wychodziło, że jednak przede wszystkim materia: ropa, pszenica, woda, czołgi, porty, maszyny, samice, błyskotki służące do pozyskiwania samic itd.

To są wazne aspekty,m bo tzw doczesności nie przeskoczysz mając nawet najpiękniejszą wizję realizacji planu raju. Jeść i sprać trzeba cały czas. A pieniądz nie śmierdzi. Tyle, że trzeba sobie postawić w kontekście ropy itd pytanie, i sam odpowiedz sobie również: mając w domu maszynę do drukowania kasy w nieskończzonych ilościach (FED i inne banki narodowe łącznie z Rosyjskim) Twoim głownym celem w życiu byłoby zdobywanie jeszcze więcej pieniędzy, szczególnie że musiałbyś o nie walczyć, zabiegać i zajmować tym wszystkim swoje życie?

Naprawdę bogaci, od liczenia i zarabiania kasy mają ludzi. 

Dam ci dobry filmik o tym co było i będzie. Zobacz, i poczuj...Oni zawsze obwieszczają alegorycznie swoje plany. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AR2DI2 napisał:


Rozpatrywanie spraw na poziomie Państw, sojuszy, geopolityki osadzonej w mitach o rywalizacji między państwami, rewolucji jako samoistnych zapłonów społecznych, obalaniu murów, czy jak w polskim przypadku bajka o Bolku co sam rencami obalił Układ Warszawski, jest bezcelowe, a wręcz naiwne. 

Państwa to pola na szachownicy. Wydarzenia w nich są od a do z aranżowane. Politycy sa tylko pionkami, które dostają władzę w zamian za wzięcie na siebie karmy sprawczej. 

Żeby zacząc pojmować co się dzieje, trzeba całkowicie odrzucić obowiązującą historię jaką nam przedstawiają w podręcznikach, oraz całkowicie odrzucić narrację telewizyjną, wraz z głownym jej kłamstwem - dwaj antagoniści Rosja i USA - oba twory prowadzone tymi samymi rękami. 

 

Jakbym słyszał siebie. Centralnie w punkt. Mam fajny link do dyskusji na reddit: https://ia802300.us.archive.org/8/items/rofschildv1/IAmARofschildAxeMeAQuestion.html

 

Albo koleś jest rzeczywiście tym za kogo się podaje albo powinien pisać scenariusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2

No toś mi dobranockę zaproponował. Ładne. Teraz obejrzałem bardziej na czuja, wyłapałem sporo symboli, ale pewnie nie wszystkie. Jutro sobie to puszczę bardziej ,,analitycznie".

 

Co do pytania o magiczną drukarkę na wyspie Jekyll, to chyba jednak przede wszystkim zadbałbym o całą infrastrukturę zapewniającą jej właściwe działanie na całym świecie (flota, armia, marines, obsługa tego kramu, agenci wpływu, seryjni samobójcy, majdany), i do tego tę niezbędną materię, z której musi korzystać każdy człowiek (ziemia, woda itd.).

A oprócz tego oczywiście też kupiłbym kapłanów, którzy głosiliby wiarę w moje magiczne papierki, zaklęcie Fiat! no i oczywiście niezbędność i wspaniałość mnie samego. A raczej mojego systemu, bo ja nauczony doświadczeniami wolałbym być anonimowy dla mas.

 

Ale chyba jednak płatnerze i siepacze dostawaliby jeść przed kapłanami.

 

Swoją drogą, ten kod kreskowy gdzieś już widziałem...

 

I szachownicę na podłodze też, tylko nie pamiętam gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Msafer napisał:

I szachownicę na podłodze też, tylko nie pamiętam gdzie.

Pewnej grupy, bardzo obecnie rozpropagowanej. 

9 godzin temu, AR2DI2 napisał:

RPA było "państwem" tzn firmą powołaną po to aby zapewnić od strony organizacyjnej, wraz z ochroną, siłą roboczą itd sprawną eksploatację zasobów znajdujących się w ziemi na tym terenie,  szczególnie diamentów i węgla. Aby spacyfikować buntownicze plemiona przeszkadzające w rabowaniu ich terenów, powołano tam ostry rasizm i apartheid. To tak w skrócie oczywiście. 
Trwało to kilka dziesięcioleci i działało  bardzo sprawnie, a RPA było w czołówce najbogatszych państw świata. Jednak interes nadrzędny jakim jest realizacja zmian ogólnoświatowych w skrócie NWO wymagała likwidacji głównego ogniska rasizmu na świecie. DLaczego? Ano dlatego, że murzyni mieli być nobilitowani i przedstawiani w innym świetle niż dotychczas - nie jako konie robocze bez intelektu, a jako roznosiciele ubogacenia kulturowego. Teraz mieli zaludniać i zmieniać Europę. Co widzimy obecnie. Takie są przyczyny, nie upadku RPA, a likwidacji firmy jaką była RPA. Teraz została tam tylko namiastka państwa przekazana murzynom w ramach "koralików na osłodę".

Burowie w połowie XIX nie zdawali sobie z jaką siłą mieli do czynienia i nie chodzi tutaj o brytyjczyków. A później ładnie zostali wykorzystani jako narzędzie w owej firmie. I zagadka - kogo bardziej obwinia się za tzw. apartheid? Burów czy Brytoli - no właśnie. 

9 godzin temu, Msafer napisał:

Ciekawa hipoteza. Ale to by oznaczało, że światem rządzi jednak myśl, informacja, wiara, kreowanie nastrojów i emocji.

to jest cel.

 

9 godzin temu, Msafer napisał:

A mnie do tej pory wychodziło, że jednak przede wszystkim materia: ropa, pszenica, woda, czołgi, porty, maszyny, samice, błyskotki służące do pozyskiwania samic itd.

a to są narzędzia do osiągnięcia powyższych celów. 

 

Witamy w jednym wielkim badaniu socjologicznym na żywym organizmie.

10 godzin temu, Msafer napisał:

Jednakże Brat @Perun82 zdaje się twierdzić, że gdyby ludność RPA pochodzenia burskiego i brytyjskiego nie była ze sobą skłócona i gdyby komuś nie zależało na zniszczeniu spójnej, niezależnej materialnie, posiadającej ziemię warstwy Burów, to biali mieliby tam do dziś niezagrożoną pozycję dominującą.

Wiem, że to uproszczenie mówiąc o takich grupach, ale nie miejsce tu na drobiazgowe rozważanie interesów poszczególnych grup interesów, kompanii handlowych, przemysłowców, bankierów, generałów itd.

Brytyjczycy byli gwarantem bezpieczeństwa dla platform to robienia interesów. Brytyjczycy z Burami nigdy by nie współpracowali. Chodziło o przejęcia ich dwóch istniejących państw - Oranje i Transvalu.

 

Pierwsze starcia miały miejsce w latach 40tych XIX wieku - Chodziło o burskie państwo Natal ze stolicą w Durbanie. Natal walczył z Zulusami (sojusznikiem brytyjczyków), poza tym Kraj Przylądkowy tracił dużo na braku wpływ z podatków od trekkerów burskich. Dlatego w 1842 roku podbito Natal. W 1845 roku podbito następna państewko burskie. 

 

Jednak diamenty, złoto i dogodne ziemię były wyrokiem dla Burów. Burowie tym się różnili od Cape Dutch (holendrów przylądkowych), ze nie uznawali władzy ani Niderlandów, ani później Brytyjczyków.  Brytyjczycy zrobili co swoje - podbili oba państwa. Podbity, upokorzony Bur bł teraz "partnerem". Nie chcieli dzielić się z mafią, uznać ich ochrony. Ale o tym na historii się nie uczy. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.