Skocz do zawartości

Poniosło mnie, ale dalej jestem wkurwiony


Rekomendowane odpowiedzi

@nju member A dla mnie zachowałeś się jak totalny wsiur, którym pewnie jesteś widząc po słownictwie i sposobie pisania. Wziałeś grubą bo jesteś zazdrosną stuleją a potem wybuchnąłeś na dziewczynę ze swoimi cipo-żalami i agresją, że chrapie i jest gruba. Głupszy niż baba. Panna ma rację - masz pracę nad sobą. Pozdro.

 

A w ogóle ten temat powinien iść od razu na ścianę hańby.

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troll - widać od razu, szkoda że tyle ludzi się nabrało.

 

Ale nawet gdyby nie troll, to co jest śmiesznego w tym, że gość zachował się do grubaski tak parszywie? Nosz kur.. to też jest człowiek, rano się pożegnać i koniec tematu, a nie takie wyzwiska i sceny. To jest po prostu zło, nazywajmy sprawy po imieniu.

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdą puszystą najlepiej zabierać na randki na siłownię/fitness jeśli coś z nich ma być w związku. Jeśli nie pójdą z tobą, olać. Są już próby promowania bycia fat zamiast fit (najnowsza okładka brytyjskiego Cosmopolitan ), ale ok...to może być nawet cool, ale takie podejście do życia jestwcale niezdrowe. I nieatrakcyjne. Z resztą sam się brat samiec przekonał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.