Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
nju member

Poniosło mnie, ale dalej jestem wkurwiony

Polecane posty

1 godzinę temu, nju member napisał:

Wkurwiłem się i zacząłem awanturę (wcześniej w zemście pierdnąłem jej sowicie w plecy)

Nie no k*rwa tego jeszcze na tym forum nie było XDD

• Like 1
  • Haha 1

Co to kurwa ma być?

To forum, to nie jest miejsce do robienia sobie jaj... Ręce, cycki opadają...

• Like 1

Napisano (edytowany)

@nju member A dla mnie zachowałeś się jak totalny wsiur, którym pewnie jesteś widząc po słownictwie i sposobie pisania. Wziałeś grubą bo jesteś zazdrosną stuleją a potem wybuchnąłeś na dziewczynę ze swoimi cipo-żalami i agresją, że chrapie i jest gruba. Głupszy niż baba. Panna ma rację - masz pracę nad sobą. Pozdro.

A w ogóle ten temat powinien iść od razu na ścianę hańby.

Edytowano przez Tomko
  • Like 4

Napisano (edytowany)

Chłopie mścisz się na dziewczynie za własny wybór a przecież widziały gały co brały. Co będzie następne, może pies w lesie na sznurku bo szczeka ? No chyba że pies już był ? 

Edytowano przez jaro670

Temat śmierdzi prowokacją.

Jeśli nie zakładał go troll, to z pewnością zakompleksiony człowiek, który beznadziejnie się zachował. Karma do Ciebie wróci, wspomnisz te słowa.

@nju member sądzę że największy problem to masz sam że sobą. Wyrwałeś grubą laske tylko po to żeby jej nie podrywali?  Zleciało mi zajebiście niską samoceną.

Reszty nie będę komentował, bo nie ma co.

Może rzeczywiście to TROL.

Przeczytałem ten post zaraz po wstawieniu nawet sie nie wypowiadałem bo mi zaśmierdziało prowokacją albo jakimś trollem, teraz wracam poczytać i jestem zażenowany.

• Like 2

Gość jaja robi, a wy sie nakręcacie.

To już po pierdzie w plecy rozpoznałem 😁 

• Haha 1

Troll - widać od razu, szkoda że tyle ludzi się nabrało.

Ale nawet gdyby nie troll, to co jest śmiesznego w tym, że gość zachował się do grubaski tak parszywie? Nosz kur.. to też jest człowiek, rano się pożegnać i koniec tematu, a nie takie wyzwiska i sceny. To jest po prostu zło, nazywajmy sprawy po imieniu.

• Like 6
  • Dzięki 2

Napisano (edytowany)
W dniu 14.09.2018 o 16:52, nju member napisał:

Edit: post usunąłem, by nie karmić trolla. 

Edytowano przez Imbryk

Od razu trąciło brakiem szacunku do ludzi. Czasem człowiek się niepotrzebnie produkuje. Ale tutaj nawet troll dostanie szansę na zmianę i lekkie porady. Ten niestety wraca do lasu...  

Każdą puszystą najlepiej zabierać na randki na siłownię/fitness jeśli coś z nich ma być w związku. Jeśli nie pójdą z tobą, olać. Są już próby promowania bycia fat zamiast fit (najnowsza okładka brytyjskiego Cosmopolitan ), ale ok...to może być nawet cool, ale takie podejście do życia jestwcale niezdrowe. I nieatrakcyjne. Z resztą sam się brat samiec przekonał.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.