Skocz do zawartości

Dajcie sobie na luz z tym Alfa.


Rekomendowane odpowiedzi

Po odpowiedzi w pewnym temacie przyszło mi na myśl, żeby trochę to rozszerzyć i założyć temat/apel do kolegów.

 

Jak w temacie.

Wielu z Nas tutaj, ciągle zastanawia się jakie poszczególne zachowania będą należeć do Alfy a jakie do Bety i robią z tego wyznacznik bycia mężczyzną.

Niby wielu pisze, że taką ramę chce trzymać, że kobiety na dystans jak stąd do Moskwy a robią wszystko, żeby stać się Alfa dla kobiet- czyli na jedno wychodzi.

Gdzie tutaj jest sens i logika?

 

Tak jak pisałem w pewnej odpowiedzi, ja mogę być nawet Delta albo i dalej w alfabecie. Kogo to obchodzi?

Inaczej, co mnie to obchodzi?

Trzeba być naturalnym, zdystansowanym do siebie i też do pewnych kobiecych zachowań. Po co na siłe robić z siebie kogoś kim się nie jest? Żeby zdobyć atrakcyjniejszą? No to powodzenia.

I tak pół życia niejeden będzie chodzić, spinać się, stresować, walczyć sam ze sobą, żeby wyglądać w czyiś oczach na kogoś dla tej osoby lepszego.

Ja proponuję inną metodę. Olać te wszystkie wyznaczniki zero-jedynkowe i żyć zgodnie ze swoim sumieniem. Nie jak cipa i dawać się jebać z każdej strony ale trochę mniej spiny z tymi klasyfikacjami.

Nie wiem czy trzeba złapać odpowiedni wiek czy to już poziom znieczulenia ogólnego ale po prostu to jebać panowie. Szkoda życia, cieszmy się nim, bo leci nam przez palce. Odejdzie Pani? To odejdzie, niech sobie idzie, po co na siłe ją trzymać?

 

Nie generalizujmy tak, czasami decyzję wywołują różne czynniki, jest wiele wątków, różne rzeczy się dzieją, każdy popełnia błędy, więc nie róbmy z każdej pierdoły którą się zrobiło z kodeksu ,,Beta frajer" sensacji.

Po prostu więcej dystansu.

Oczywiście wiele, wiele rad, tych fajnie rozpisanych na argumenty są palce lizać i jest tego zdecydowana większość ale wrzucanie: ,,yyy to jest alfowe a to jest betowe, wychodzi 3:8- zmień sobie życie,  bo jesteś wrakiem" nijak do mnie nie trafia.

Mam nadzieję, że tak w miarę logicznie napisałem bo mam trochę natłok myśli ?.

 

5!

  • Like 12
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Po odpowiedzi w pewnym temacie przyszło mi na myśl, żeby trochę to rozszerzyć i założyć temat/apel do kolegów.

 

Jak w temacie.

Wielu z Nas tutaj, ciągle zastanawia się jakie poszczególne zachowania będą należeć do Alfy a jakie do Bety i robią z tego wyznacznik bycia mężczyzną.

Niby wielu pisze, że taką ramę chce trzymać, że kobiety na dystans jak stąd do Moskwy a robią wszystko, żeby stać się Alfa dla kobiet- czyli na jedno wychodzi.

Gdzie tutaj jest sens i logika?

 

Tak jak pisałem w pewnej odpowiedzi, ja mogę być nawet Delta albo i dalej w alfabecie. Kogo to obchodzi?

Inaczej, co mnie to obchodzi?

Trzeba być naturalnym, zdystansowanym do siebie i też do pewnych kobiecych zachowań. Po co na siłe robić z siebie kogoś kim się nie jest? Żeby zdobyć atrakcyjniejszą? No to powodzenia.

I tak pół życia niejeden będzie chodzić, spinać się, stresować, walczyć sam ze sobą, żeby wyglądać w czyiś oczach na kogoś dla tej osoby lepszego.

Ja proponuję inną metodę. Olać te wszystkie wyznaczniki zero-jedynkowe i żyć zgodnie ze swoim sumieniem. Nie jak cipa i dawać się jebać z każdej strony ale trochę mniej spiny z tymi klasyfikacjami.

Nie wiem czy trzeba złapać odpowiedni wiek czy to już poziom znieczulenia ogólnego ale po prostu to jebać panowie. Szkoda życia, cieszmy się nim, bo leci nam przez palce. Odejdzie Pani? To odejdzie, niech sobie idzie, po co na siłe ją trzymać?

 

Nie generalizujmy tak, czasami decyzję wywołują różne czynniki, jest wiele wątków, różne rzeczy się dzieją, każdy popełnia błędy, więc nie róbmy z każdej pierdoły którą się zrobiło z kodeksu ,,Beta frajer" sensacji.

Po prostu więcej dystansu.

Oczywiście wiele, wiele rad, tych fajnie rozpisanych na argumenty są palce lizać i jest tego zdecydowana większość ale wrzucanie: ,,yyy to jest alfowe a to jest betowe, wychodzi 3:8- zmień sobie życie,  bo jesteś wrakiem" nijak do mnie nie trafia.

Mam nadzieję, że tak w miarę logicznie napisałem bo mam trochę natłok myśli ?.

 

5!

Chyba źle to odczytujecie ... Alfa trzeba być najpierw dla siebie a forum pokazuje co i jak można w sobie poprawić jeżeli uważamy ze tak zrobić należy ale do tego trzeba być trochę chociaż ignorantem i egoistom.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Staś napisał:

Chyba źle to odczytujecie ... Alfa trzeba być najpierw dla siebie a forum pokazuje co i jak można w sobie poprawić jeżeli uważamy ze tak zrobić należy ale do tego trzeba być trochę chociaż ignorantem i egoistom. 

Idealna puenta.

 

Gdy pakujesz na siłowni, ubierasz się pod kobiety lub robisz cokolwiek by im imponować nadal jesteś zależny, nawet jeśli masz przy sobie samice. To nadal bycie potrzebującym, nadal bieda i frajerstwo, które dobrze się nie skończy.

 

Jeśli natomiast lubisz siebie, kochasz, jeśli sam dla siebie jesteś pierwszą osobą na której szczęściu ci zależy (tak jak białemu rycerzowi na swojej partnerce) wtedy wszystko gra. Wtedy potrafisz być sam, jesteś niezależny, świat przed tobą stoi otworem. To jest wszystko czego potrzebujesz.

 

Dopiero wypadkową tego szczęścia jest to, że będziesz przyciągał wartościowe kobiety bez większych starań, to one będą chciały cię zdobyć. W naturze porządek jest taki, że to samica potrzebuje samca, nie odwrotnie. Dlatego to one często tracą serce dla badboya, nie on dla nich. Tyle, że badboy prędzej czy później ściągnie sobie na łeb alimenty albo skończy w pierdlu bo nie myśli. A ty jesteś świadomy, możesz wybierać, decydować, korzystać z życia. Na tym to polega.

  • Like 12
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sporo nieporozumień powoduje wymieszanie terminologii RedPill i PUA. Alfa/beta oraz podział na białych rycerzy siedzących w matrixie i świadomych wszystkiego mężczyzn po kuracji RedPillowej mogą dla każdego być czymś innym, bo stosuje inne kryteria. Uznanie, czy pojęcie "alfa" jest nadużywane czy nie, pozostanie kwestią indywidualną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2018 o 09:05, Siarra napisał:

Moim zdaniem wszelkie klasyfikacje należy traktować z przymrużeniem oka. Staram się iść własną drogą, mając z tyłu głowy wiedzę z audycji Marka i forum, by podejmować jak najlepsze dla SIEBIE decyzje.

Otóż to Bracie, otóż to !

 

Osobiście jestem bardzo sceptycznie nastawiony do całego "systemu" PUA. Za małolata się naczytałem tych głupot, i przyczyniły się one do wielu osobistych porażek w relacjach z kobietami. Jeżeli ktoś nie ma świadomości jak na prawdę działają kobiety, to PUA może narobić wielu szkód, bo zamiast otwierać oczy na istotne kwestie, sprawia, że mężczyźni tylko pogłębiają błędne wzorce zachowań, i robią z siebie jeszcze większych cipeuszy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.